Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... 146 >

Tēma: Gāzes apkure privātmājai

msh rakstīja: Mūžīgā atsaukšanās uz izglītības trūkumu ir tīra pašlepnuma celšana pa tēmu "kas tad cits sunim asti cels ja ne pats" - "paskat kāds es gudrs jo izglītots - tie kas nav, tie gan ir lohi!". Stulbums ir nespēja loģiski domāt, kamēr izglītība ir noteikts zināšanu komplekts kurš mēdz iegrozīt domāšanu noteiktā virzienā [un ne obligāti labā - piemēram man pazīstamie kvēlie komunisti tādi ir padarīti augstākās izglītības iegūšanas procesā] bet kam nav nekādas sakarības ar spēju domāt. Pagājušais rudens to ļoti uzskatāmi demonstrēja.

esi lūdzu pieklājīgs. Es nekādi nereferēju uz izglītības daudzumu, nesatraucies. Es uzsvaru liku uz izglītības kvalitāti. Tieši kvalitāte klibo, bet disciplīna tiek turēta godā

Tēma: Gāzes apkure privātmājai

Korupcija nav risināma lieta valstī, kur cilvēki netic valstij un mēģina iespējami daudz nokampt (tajā skaitā nemaksājot nodokļus). Tas ko apzīmē ar stulbumu laikam kvalificējas kā izglītības trūkums. Savukārt bardaks izglītībā, medicīnā pamatā ir tāpēc, ka 30 gadus atbildīgie pamatā veic intervenci uz savu maku, nerēķinot ietkmi uz sistēmu. aka Korupcija. Tālāk izglītības tēmas pakārtotas izgl. satura komisijas vēlmei izdabāt kādam konkrētam autoram vai izdevniecībai. aka Korupcija. Rezultāts, prorams, neizpaliek. Rodas stulbums.

Tēma: Gāzes apkure privātmājai

Manā ieskatā vārds "mēs" obligāti neietver katru vienu. Tādejādi saņem atpakaļ savu PN. Vot i pogovoriļi

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Ir noticis tā, ka rudenī jāņem dienesta auto pilna servisa līzingā. Padalieties ar prasmēm šo efektīvi izvest. T.i. kur sazvejot lieliskus piedāvājumus. Vispārēju apkārtrakstu slinkums gatavot

Tēma: Gāzes apkure privātmājai

Manā ieskatā šai valstij ir tikai viena problēma - korupcija. Tās īstenošanai tiek pieņemti degradējoši lēmumi ar tālejošām sekām, kas nepārtraukti lien visur ārā. Un nav tā, ka to korupciju realizē kautkādi VIŅI, arī cienījamie foruma lietotāji gluži labprāt iegrūž kukuli policistam vai bērnudārza direktoram. Lai lietas sakārtotos. Vai pieņem darbā brālēna dēlu, kurš nav īsti labs speciālists jomā. Lai ģimenē būtu pārticība..... Resp valstij problēmu radam mēs paši. Ja ar šādu domāšanu mēs masveidā pārceltos uz sapņu zemi Igauniju, tā zibenīgi kļūtu par LV

Tēma: Gāzes apkure privātmājai

Šis pārsteigums attiecas tikai uz institucionāliem ražotājiem ar jaudu virs 11kw. Tu līdz tādiem līmeņiem savā privātmājā netiksi nekad. Savukārt brēku tu taisi, jo bija slinkums iedziļināties tekstā aiz virsraksta. Plāns galdiņš tev urbšanai

Tēma: Gāzes apkure privātmājai

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Stereotipi ne stereotipi, bet šofera profesija pēc laika izzudīs. Taviem bērniem nav jēgas uz to skatīties, jo ielidos. Tāpēc ir tikai likumsakarīgi un laikmetīgi, ka publika sāk to uzskatīt par mazāk perspektīvu.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Gan jau noliktava bija izpārdota bez papīriem. Kā pieprasījums sasniedza nozagto daļu, tā ieradās kautkādi bezpilotnieki. Domāju, ka zagšana krieviem lielāks ienaidnieks par ukraiņiem

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Viņi netiek klāt īsti tai rekordpeļņai. Tam , kam tiek klāt, to nevar izmantot bruņojuma iegādei. Pat ja tie ierobežojumi nestrādā par 100%, tad pat 60% dod vērā ņemamu efektu. Shēma gan ir nevis uzvarēšana, bet nosmacēšana. Veicinot sāpes lokālā sabiedrībā, pie pirmās varas vertikāles saļodzīšanās tai būs reāla iespēja sabrukt

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Tikai interesanti - un kāpēc ne pilota vai kuģošanas papīru? Arī var noderēt. maz kas....

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Es saprotu, ka tēvocis Sems padalās ar novērojumiem. Tāpēc tik sekmīgi sanāk. Vērojot šo visu izskatās, ka USA izlūkošana ir nereāli labā līmenī. USA arī ir gandrīz pofig, ka pēc kara UA kopā ar PL veidos Eiropas centru. Makrons un Šolc no šī ir pilnīgi bez valodas. Respektīvi UA atbalsts no USA ir ievērojami vērtīgāks kā noaEiropas. Visos aspektos

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Es domāju Kažokas tvīts samērā precīzi apraksta lēmumu tapšanu šajā karļvalstī twitter.com/IvetaKazoka/status/1524256901264986113

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Toyotas motors ar to Atkinsona ciklu visiem modeļiem ir ļoti gauss.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Lavrovs IMO vienmēr ir bijis tāds gopņika tips un nekāds lieliskais diplomāts. Vnk lecīgs bandīts ar lielu atombumbu. Tagad, kad krievu militārās spējas kļuvušas par apsmieklu, gan jau visai bieži atrausies. Lavrovs kopumā ļoti pareizi atspoguļo Krievijas politiku: spēle bez noteikumiem, kurā uzvar veiklākais un nelietīgākais. Ļoti bojā vidi un peļņu, jo visu laiku jāuzmanās. Ceru, ka pasaule neļaus šo ievazāt attiecībās

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Nav tur platākas stāvvietas. Toties ir mundri pārbaudītāji. Man liekas, ka kautkāds privātais kantoris. Apstāšanās zem zīmes Oslo pagāja vien 2 min, kad jau rakstīja kvītiņu. Knapi atsitos NO ir principiāli savādāka pieeja: ātrumu regulē tikai apdzīvotās vietās un lielās šosejās. Pārējie ceļi ir ar atļauto 80km/h, bet pabraukt bieži var knapi ar 50. Citur 30-40 var. Bet par to neliecina nekas. Pašam jāskatās un viss. Attiecīgi ja esi stulbs vai pillā, tevi vnk izstrīpo no reģistra. Šis domājams, ka darbojas labāk par jebkuru policistu Ja esi ar tehniku vai prasmēm, kas neļauj uzturēt posma max ātrumu, iebrauc kabatā un palaid garām. Šo vietējie lielākoties ievēro. Nezinu kā sadresēts, bet vietējie ļoti šo ievēro.

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Nu nē. Lauki = ražošanas faktors. Principā lauksaimniecības rūpnīca. Darbaspējīgiem iedzīvotājiem ir pilnīgi bezjēdzīgi virzīties uz nokomplektētām lauksaimniecības rūpnīcām. Tie jūsmiņi, kas sapirkušies lauku viensētas, visdrīzāk pēc vēl pāris sniegainām ziemām, neiespējamiem remstrādnieku iegūšanas mēģinājumiem un nospertiem elektropievadiem meklēs citus jūsmiņus. Un neiesaku putrot vienā katlā depopulāciju, novecošanu un lauku iztīrīšanos. Katram no tiem ir savi iemesli un tie ir visai maz saistīti savā strapā. Idiotiskais sauklis, ka latviešiem lauki ir pamats, nāk no Ulmaņa. Ja nebūtu okupācijas, šis vadmotīvs visai ātri parautu Latviju zem ūdens.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Ierobežojumi pilnīgi vienmēr kādam būs absurdi, kādam poh, kādam normāli. Personīgo pieredzi un uztveri ekstrapolēt ir pilnīgi bezjēdzīgi. Un ierobežojumi strādā. Infekcijas pārnese samazinās no pilnīgi jebkura. Vairāk / mazāk ir jautājums, bet samazinās. Un ir diezgan grūti atrast balansu ekonomiskiem un veselības ieguvumiem / zaudējumiem. Pirmkārt tāpēc, ka tie nav vienā kategorijā

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Tad jau pilnīgi viss ir farss. Arī lidojums, tava auto droššibas sistēmas un tava sieva arī. Jo nekas no šiem negarantē 100% drošību vai apmierinājumu

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Autoveikalu taisīs. Autohypermarketu!

Tēma: Gāzes apkure privātmājai

WALA rakstīja: Man ar izklausās daudz, jo man tāda summa būtu aptuveni, ja dzilurbuma siltumsūkni taisītu ... jo perimetrālo es negribu ...

Dziļurbuma sūknis pirms 10g bija 12k. 16kw sūknis! Šodien vajadzētu būt zem 10. 17 ir kautkas kosmisks. Pieņemu, ka tajā cenā ir pilnīgi viss, kas saistīts ar apkuri. Interesentiem varu izstāsīt, ka sistēma ir atvērta un tāpēc tur īpaša vieta jāparedz karošanai ar līdzi nestajiem sārņiem.

Tēma: Gāzes apkure privātmājai

Siltumsūkņa el rēķins ir aptuveni par 20% mazāks kā gāzes rēķins. Izlīdzināti. Pārbaudīts. Un tam uzspļaut uz gāzes trubas tukšumu. Gāzes katls uz el. vadu tukšumu gan nevar uzspļaut. Idejiski el enerģija ir funkcija no gāzes, kas realizējas ar aptuveni 2 gadu nobīdi, jo tarifi jāskaņo ar SPRK. Protams, ja gāze gala patērētājam paliks lētāka, būs otrādi. Bet tas maz ticams

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Domāju, ka centrālā vara, īpaši USA, ir daudz birokrātiskāka un Tramps nesaskaņoti ar aparātu var tikai muldēt.

Tēma: Gāzes apkure privātmājai

Ja pārrēķina darbu tavā stundas likmē, gan jau malkas apkure ir vnk nežēlīgi dārga. Un nekādi nesanāks "ai tas man hobijs un sports, ko brīvā laikā darīt". Jo darīšana ir siesta lieta un uz keksiņu cepšanu nekādi nevar aizmainīt. Attiecīgi - neviena malka nav tik dārga kā tā, kas bez maksas. Ar sievietēm līdzīgi .... :D

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Tu tak esi bijis armijā. Ko nozīmē "nevēlas"? Tev kāds prasīja? Tas taisnība, ka attīstītāki tur nav - tie visi slimi utt. Izvairās kā māk. Bet nekas nav mainījies kopš uzbrukuma Gruzijai. Krievus jākancelē, jo tikai viņi ir atbildīgi par esošo stāvokli. Un tikai viņi var ievēlēt normālu valdību. Un lai nečīkst, ka tie viņi.... Visi krievi mierīgi noskatījās kā punduris uzurpēja varu 22 gadu garumā. Un neko nedarīja. Tgd jāatbild

< 1 ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... 146 >

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti