Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... 146 >

Tēma: Ko jūs darīsiet, kad degviela maksās ~50-60 sant/l???

Tieši tā arī būs. Jāapsver pašnāvība

Tēma: Ko jūs darīsiet, kad degviela maksās ~50-60 sant/l???

kasiņ tu tak esi paņikors. Skaidrs, ka maksāsim, bet tas ir lēti, lai beidzot nobeigtu to gopņiku kaimiņos. Vot ar to ir šausmas! A mums? Cilvēkam vajag paēst, pairst un pagulēt. Viss pārējais ir ponti. Pastaigāsi 1 gaduilgāk ar to pašu telefonu. Iztiksi. Tu tak arī esi dzīvojis 90tajos? Tik slikti noteikti nebūs. Ne tuvu. Droši vari paļautie uz ļoti pieaugušo darba ražīgumu ....un jautājums: ko tieši tu darītu, ja mēs panikotu ar tevi kopā? Kāds bija plāns šai klaigāšanai?

Tēma: Vai Putina plāns Jaunslāvija? Krievija + Ukraina + Baltkrievija+ ?

Putleristāna sekmīgi pārgājusi uz karti Mir. Pasaule pēkšņi palika ļoti maza twitter.com/ru_rbc/status/1501524868277362690

Tēma: Ko jūs darīsiet, kad degviela maksās ~50-60 sant/l???

Rīgā malka dārgāka kā elektrība. Granulas un briketes ir ok, bet ir salīdzinoši liels ērtību kritums

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

twitter.com/i/status/1500844840766083077

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Gan jau pēc kara stāsti būs stipri vairāk. Visticamāk tur ir daudz draņķu pierobežā. Domāju, ka pasaule labi ieinvestēs atjaunošanā, tāpēc pārgaidīt netālu no UA ir varen saprātīgs solis. UA būs daudz darba un naudas.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Nu nē. Manuprāt tā masa vnk dzīvo ārpus infotelpas. USA tādi paši ir dienvidos - latinosi. RU vnk viņi ir nomācošā masā. Kopš USSR laikiem tur nekas nav mainījies. Domāju, ka pat mirušie neradīs milzu rezonansi. Arī normalizēts. Vienīgais ierocis ir ekonomiskais. Domāju, ka RU, atšķirībā no ES, praktiski nav iespējams izdzīvot bez stabiliem ienākumiem. Un naftas uzturētā sociālā sistēma ārpus centriem būs ļoti vāja. Jo IKP zems. Secīgi pamattrieciens tai publikai ir rūpnīcas apstāšanās t+2 termiņā. Tiem mužikiem neviens neko nesubsidēs.

Tēma: Ko jūs darīsiet, kad degviela maksās ~50-60 sant/l???

636 EUR = 53 EUR mēnesī. Nu nekas tāds. Ponti noteikti svarīgāki. Gan jau iemesli ir svarīgāki. Piemēram - aparāts kārtīgi salauzts.

Tēma: Ko jūs darīsiet, kad degviela maksās ~50-60 sant/l???

Redzot kā, piemēram, Indijā pārstrādā vecos kuģus, ir diezgan saprotams, ka tirgū operē dalībnieki ar visai jaudīgām priekšrocībām. Domāju, ka pat muitas tarifi ir par maz jaudīgi pret šiem. Krāšnu maiņa gan visticamāk ir likumsakarīga. Tās vecās gan jau bija nedaudz zemākas efektivitātes, bet pamatā maiņa notika kvalitātes dēļ - vecajā ciklā vienmērīgu sastāvu sasniegt gan jau bija neiespējami.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Atceroties RU piedzīvojumus ar vakcināciju, es sliecos domāt, ka mēs pārvērtējam vidējā RU iedzīvotāja nostāju attiecībā uz nostāju kara jautājumā. Visticamāk vismaz 60% RU pilsoņu ārpus pavisam lielajām pilsētām pozīcijas nemaz nav / ir vienalga. Gan jau vismaz 60% no tiem nemaz nezina par tādu. Līdzīga situācijanoteikti ir arī Maskavas un St. Pet piepilsētās Šoks būs kad par algu varēs nopirkt mazāk vodkas un desas. Otrs šoks būs kad darba nemaz nebūs (un pakārtoti vodka + desa). Organizācija protestos gan šiem ir absolūti neiespējams.

Tēma: interesanti fakti ukrainā

Esmu pilnīgi pārliecināts, ka ar Lavrovu nevar sarunāt pilnīgi neko. Vienīgais ko viņš prot, ir troļļošana un apsaukāšanās. Ja gribētu ko sarunāt, darbotos ministrijas. Domāju, ka tikšanās ir ar mēŗki publiski atrādīt Kulebu kā neizdevušos ministru.

Tēma: Ko jūs darīsiet, kad degviela maksās ~50-60 sant/l???

Metalurgs ir bezjēdzīga iestāde: importa materiāli pārkausēti ar importa energoresursiem un to dara strādnieki pr vidēju samaksu uz importa iekārtas. Nu kas turvar sanākt? Projektam nav ittin nevienas priekšrocības. Paklups pie pirmā nelīdzenuma

Tēma: interesanti fakti ukrainā

Nafta = 65% socbudžeta.

Tēma: interesanti fakti ukrainā

Nu ja vates to sāks, tad šī ir versija. Punduris II šon ierosināja konfiscēt ārzemju uzņēmumu aktīvus Krievijā

Tēma: interesanti fakti ukrainā

Domāju, ka dēļ daudziem dalībniekiem pārtikas ražotāju tirgus pašregulējas. Tie Bio ir no konvencionālā tirgus izspiesti zemnieki, kas meklē jaunu nišu.Tas pilnīgi netraucēs viņiem doties atpakaļ, ja samazināsies piedāvājums tur. Un jā - uz atjaunošanu jau saskries donorvalstis. Bet IMO UA visdrīzāk neapvainosies, ja zemi atjaunos ar USA, UK, FR materiāliem, instrumentiem un par viņu izmaksām

Tēma: interesanti fakti ukrainā

Lai saprastu Lemaņu brāļus tev nāksies palasīt par atvasinātajiem finanšu instrumentiem, jeb derivatīviem. Kad sapratīsi kā tas strādā, sapratīsi arī kas un kāpēc pazuda. Pēc būtības nekas nav mainījies, izņemto ierobežojumu bankām investēt vienā sektorā. Bāzele III saucās. Kapitāla pietiekamības aprēķina izmaiņas.

Tēma: Ko jūs darīsiet, kad degviela maksās ~50-60 sant/l???

Naftas cena kārez tāpēc ir tāda, ka pircēji atsakās pirkt Ural naftu pat ar 25% diskontu. AAE pašlaik sildās šajā. Tirdzniecības grūtības pamatā saistīts ar pieaugošiem piegāžu riskiem, kas kopumā Urāl naftu atstāj kā pēdējo iespēju. Attiecīgi tirdzniecības apjomi ir ievērojami sarukuši. Domāju, ka cenas ieguvums to nesedz. Atgādināšu, ka tajā Vatelandē naftas ienākumi veido ap 65% sociālā budžeta.

Tēma: interesanti fakti ukrainā

Un var arī neizraisīt.... Nepiepūli sevi interpritējot virsrakstus. Lasi visu.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Ziņas par korupcijas sekām RU armijā turpinās. Notriektā SU34s atraduši komeriālu GPS trekeri. Starpība ar militāro vnk nosperta

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Klau krievu kuģi ej.... 1. Pakistānai šobrīd ir tikpat poh8&$j cik mums Afganistānā 2. Par arābiem gan jau zini tikpat daudz kā par vīrusiem. Un vnk ķerc no savas laktas neiedziļinoties. Tajās 20 frontēs eiropietim noteikti nav skaidrs kam just līdzi, kur kliegt utt. Tieši tāpat Pakistānai šobrīd vajadzīgs skaidrojums kur ir pārējās 18 frontes. Tavi izteikumi šajā vizienā ir parasta demagoģija

Tēma: Ko jūs darīsiet, kad degviela maksās ~50-60 sant/l???

Tā tava iedomātā "seguma" nevienai naudai jau nav sen. Pamatā visas cenas nostājas uz pieprasījuma (ienākumu)/ piedāvājuma (izmaksu) balans līdz brīdim, kad atkal kautkas līdzsvaru izgrūsta.2021 / 2022 trigeri ir 2: kovida drukāšana (kas USA piemērā redzami uzsūcās cenās ~ 4g laikā) un ģeopolitiskie, kas palielinās fosilo resursu cenas un samazinās globālo pieprasījumu. Ģeopolitiskais acīmredzami atrisināsies kā alternatīvais energoresursu tirgus. Tādejādi šo energoresursu ražošana rada nepieciešamo pieprasījumu un fosilo aistāšana samazina izmaksas. Tātad 2022/ 2023 lielās ekonomikas pārorientēsies uz Go Green

Tēma: Gobzems

msh rakstīja: Nu tad kur radīsies tie normālie politiķi?

Man viens čoms bija izdomājis: Jāpiesaka ministra (un deputāta kautkā pakārtoti) alga 10k pēc 10 gadiem un šie 10 gadi ir pietiekams liaks, lai ambicioza publika mērķtiecīgi sagatvotos un samazinātu savus koruptīvos riskus, lai konkurenti nenoēstu. Budžetā tas nemaz tik daudz nemaksā un korupcijas izmaksas ir stipri stipri lielākas

Tēma: interesanti fakti ukrainā

Nu bet es tak jau teicu: Es domāju tie vates karapūļi uzrāvās uz korupciju. Gan jau tās dienas pārtikas devas armijas kancelejā ir 2x nomainītas pat 2021 gadā. A realitātē ir palikušas tās ar derīguma termiņu 2015. Starpība kādā villā Itālijā. Un tā ar visu. Ieskaitot tehniku, precīzās tēmēšanas aprīkojumu utt. Gan jau punduris arī pārsteigts par atšķirību. Plāns bija 3 dienās visu izdarīt. Jo armija ir superlabi aprīkoti un 2014 Donbass apliecināja, ka ukraiņi nekaros

Tēma: interesanti fakti ukrainā

Nu pūt ārā lai ko tu arī tur pīpē. FB, TW slēgšana ir informācijas kontrole. Tā vnk ir lētāk. Bet tev droši vien to reptoloīdu valdība jau ir paskaidrojusi...

Tēma: interesanti fakti ukrainā

Es domāju tie vates karapūļi uzrāvās uz korupciju. Gan jau tās dienas pārtikas devas armijas kancelejā ir 2x nomainītas pat 2021 gadā. A realitātē ir palikušas tās ar derīguma termiņu 2015. Starpība kādā villā Itālijā. Un tā ar visu. Ieskaitot tehniku, precīzās tēmēšanas aprīkojumu utt. Gan jau punduris arī pārsteigts par atšķirību. Šobrīd jādomā, ka pučs ir vienīgā izeja. Un ļoti gribētos lai tas monstrs sadalītos karaļvalstīs

< 1 ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... 146 >

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti