Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... 146 >

Tēma: interesanti fakti ukrainā

Es tak saku, ka vate. Vai idiots. Krievi vnk ignorē līgumu. Jebkurā sev izdevīgā gadījumā. Ar krieviju sadarboties ir ļoti ļoti riskanti. Un ja tu tiem riskiem veido uzkrājumus, tad dienas beigās izrādās, ka nav izdevīgi. LDz un lielajām ostām diezgan sen jau bija jāsašaurina operācijas. Nav jēgas stiept to sprāgušo kaķi.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Redz pāris lapas atpakaļ tu teici: kāpēc necēlāt paniku par Afganistānu, a tagad parUA satraucaties. Es saku, ka ir zināma starpība un tā redzama no šī brīža situācijas. Un par UA ir jāceļ panika. Tas ir NEPIŅEMAMI!

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

1984 rakstīja: Ieroču ražotājiem viss būs šokolādē - paskaties uz Āfriku. Visbagātākais kontinents un paskat, kā dzīvo. Neliela, šaura superelite un milzīgs ļaužu bars plikām dirsām. Bet bruņoti. Nepārtraukti vieni iet laupīt tos otrus. Un otrādi. Varbūt plāns ko tādu pašu uzveidot šeit un tagad?

Ja iet vaļā liels kašķis, ieročus ražo visi. Pat pulksteņmeistari. Attiecīgi patreizējie monopola turētāji zaudē monopolu. Nav izdevīgi. Nelieli kariņi Āfrikā ir ok šiem, bet lieli kašķi nē

Tēma: Gobzems

Es neko nesapņoju. Es esmu reālists. Jenoti un Paristi ir tipiski korumpanti un silisti, bet tie pārējie ir pilnīgi idioti

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

msh verbāla diareja? Tu tak nevienu arābu neesi saticis, lai ļurinātu. Es esmu,esmu dauzījies tur. Tas ne tuvu nav tā. Gan jau Sīrijā bija vismaz 20 puses. Punduris iesaistījās vienā no tām. Nav teikts, ka tā karaļvalsts nesadalījās atkal tajā pašā. Un tur nav neviena pareiza vai nepareiza. Tie ir arābi. Tur viss savādāk Un mans topiks bija par tavu čīkstēšanu, ka UA aizstāvjiem bija pofig par Irāku. Pakistāna atpakaļ demonstrē to pašu. Tā, ka viss samērīgi.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Un priekškam? Lai publika zaudētu pirktspēju? Un kāpēc tavuprāt nobeidzās vergturība un dzimtbūšana? Karš dēļ maksātspējas zuduma nav izdevīgs pilnīgi nevienam. Vienīgi ģenerāļiem. Pat ieroču ražotājiem kara gad''ijumā zūd ražošanas monopols. Sazvērestības teorijām mums gan te ir viens indivīds. Ā nē divi. Atstāj to tiem vatņikiem

Tēma: Ko jūs darīsiet, kad degviela maksās ~50-60 sant/l???

Beidziet panikot. Degvielas cenas kāpums nevar būt bezgalīgs. Un sadārdzinājums ir samērīga cena lai nobeigtu to lupatlasi gopņiku kaimiņos. Galu galā šāda kaimiņa radītie riski paši par sevi ietekmēs cenas visam un nepārtraukti. Es uzskatu par saprātīgu risinājumu ekonomiski nobeigt to gopņiku. Lai sadalās reģionos un būs miers.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Šos te arābu un Eiropas salīdzinātājus nekā nemulsina, ka Pakistāna par kary UA nav teikusi pilnīgi neko? NEKO! Arābi ir ļoti pilnīgi savādāka pasaule. Tur dauzoties var ļoti pamanīt, ka mūs loģika tur nedarbojas un ka viņu loģiku mēs nesaprotam. Pavisam nesaprotam.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Labi ietēmēta spārnotā raķete no tā reaktora arī bumbu izgatavos. Un tā sēne aizvilks pa pusi pasauli. Haips ir par reaktora trauslumu un tuvu katastrofu. Piesārņota teritorija nez vai ir RU plānos. No tādas okupācijas nav nekādas jēgas.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Tas gan. Černobiļas reaktors jau speciāli eksperimentā tika novests līdz bumbas stāvoklim. Normālam reakttoram darba laikā tas nav panākams. Izskatās, ka Zeļenskis vnk sataisījis haipu. Lai šamo sadzird

Tēma: interesanti fakti ukrainā

Dod ziņu te ja ko vajag

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Armija tieši tam domāta, lai nelietotu saprātu. Kareivim ir atcelta atbildība un attiecīgi arī apsvēršana. Ar to nodarbojas virspavēlnieks. Principā komandas izpildītājam nav jādomā un jāatbild.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

A nav tā, ka tai atomelektrostacijai ir kautkāds starptautisks aizsardzības protokols? Pret visādiem teroristu grupējumiem....

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Eskalācija jau ir kā valsis. Solis pa solim un viens izrādīsies pēdējais. Neesmu pārliecināts, ka NATO acīmredzami jaudīgāks trieciens automātiski nenovedīs līdz RU sarkanajai pogai. Domāju, ka tur ir procedūra, kas tieši to paredz. Preventīvie mēri

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Man gan liekas, ka Lauksaimniecības ministrijas pārcelšana uz Daugavpili maz ko mainīs kara gadījumā. Pierobežas uzturēšana kara gadījumam? Ko viņi tur darīs? Sēdēs, gaidīs krievus? Velk uz d;ikdienisku alkoholismu. To mierīgi var aizstāt ar 1 dronu. Principā jau taktika nav mainījusies no Afganistānas: partizānu (strēlnieku) karš sarežģītā apvidū. Afganistānā tas notika kalnos, Čečenijā un Ukrainā - pilsētās. Speciālas pilsētas nav jābūvē, klajā laukā nekas esanāk pret smago tehniku. Principā jau LV zemessardze un armija ar šo grēko: to taktika paredz tikai konvenciālo karu. Pret lielu pārspēku der tikai partizānu (sit un bēdz) taktika. Nu varbūt šo būtu jēga sākt skaidrot. Pamatprincipus un tā. Daļa gan no šī paliktu senīja un histēriska. Piem. visāda influenceres.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Krievu nepārliecinoša uzvara automātiski nozīmē varas vertikāles sagrīļošanos. Domāju, ka ir gana daudz apgabalu vadoņi, kas labprāt būtu vismaz mazi cariņi. Daži gribētu būt arī lieli. RU regulāri sagāžas dēļ neveiksmīgas karošanas. 1905-1917 revolūcijas ievadīja cara reputācijas zudums neveiksmē Krievu - Japānu karā, USSRsabruka Afganistānas kara reputācijas zuduma dēļ. RU paklausība turas uz pontiem. Nav pontu, nav paklausības. NATO nevajadzētu vispār būt proble'mām konstrukcijas dēļ: NATO ir sbrods, kur katrs dalībnieks pamatā risina savus jautājumus.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

NATO valsts karaspēka tieša konfrontācija ar RU karaspēku +/- automātiski nozīmē eskalāciju līdz atomkaram. Principā NATO dienas beigās ir izrādijies doomsday organizācija. Tajā pa vidu viņa nav derīga. Es ceru, ka pēc šī ES izveidos kautkādu "algotņu" formējumu, kas šitādu sviestu varētu risināt. Tādi ar brīvu līgumu un kautka'diem nomināliem statūtiem, kas neļautu karot par diktatoriem.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Principiālai militārai uzvarai, jeb uzvarai kā tādai vajadzīgi kautkādi ieguvumi. Izdedzināta un saindēta zeme nav ieguvums. Tur nav iespējama uzvara. Nekā. Pat pilnvērtīgai okupācijai viņiem armijas nepietiek (UA okupācijas karaspēkam jābūt ap 800 000. Ja nav - partizānu karš) Un ko tu ierosini darīt mūs politiķiem?

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Šo flešmobu iesāka Čehija vēstniecības priekšā esot laukumu 2020 pārsaucot Borisa Ņemcova vārdā. Krievi ārdijās diezgan. Atbalstu. Tā arī jādara. Piem Ukrainas genocīda vārdā nosaukt

Tēma: interesanti fakti ukrainā

Tu esi vatņiks tāpēc, ka spēj sadarbību ar Krieviju likt ar vienādības zīmi sadarbībai ar Eiropu (tur gan dažāda publika, bet vienalga). Š'ī ir svarīga vatņiku iezīme - zemas prasības pret vidi. Brīvi pavērojot piem. bildes no RU var viegli pamanīt nevērību fonā: meitenes bildējās istabā kur mētājas zeķes, ģimenes bildējas absolūti piecūkotās upmalās. Vatniki

Tēma: interesanti fakti ukrainā

Labi. Šim sviestam man par daudz burtu vajag. Nav vērts

Tēma: interesanti fakti ukrainā

IMO jautājums nav par ukraiņiem vai Ukrainu. Sašutums un reakcija ir par šādu uzvedību kā tādu. Es neesmu gatavs pieņemt šādu lietu kārtošanu Eiropā 21 gs. Tas ir pilnīgi un galīgi nepieņemami. Protams to revanšistisko mēslu pūzni kaimiņos jau visu laiku varēja obzervēt, tomēr pieņēmums bija, ka labklājība viņus virza uz apgaismību un intelektu. Tomēr nē. Izrādijās, ka labklājība ir izmantota, lai kurinātu imperiaļismu un fašismu. Domāju, ka šobrīd nav pilnīgi nekādu citu izeju kā turēt viņiem ekonomiku ciet līdz tā monstra dekonstrukcijai atsevišķās valstelēs. Kur lielākais ieguvējs acīmredzot būs Ķīna

Tēma: Vai Putina plāns Jaunslāvija? Krievija + Ukraina + Baltkrievija+ ?

Tēma: Vai Putina plāns Jaunslāvija? Krievija + Ukraina + Baltkrievija+ ?

AML jau radījis pareizo paņēmienu: atturēšanās no darbībām. T.i. neatdot īpašniekam, nepārdot, nedarīt neko

< 1 ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... 146 >

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti