Man liekas gruzīni tgd mierīgi varētu pievākt atpakaļ Abhāziju un Osetiju. Krieviem tgd pagrūti būtu iebilst. Un ja teritoriālu strīdu vairs nav > NATO
Vispār jau baltkrievu statuss arī mainās izvietojot kodolieročus. Nez vai buļbaši būs priecīgi kļūstot par mērķi. Un pundurim jau baķkas specspēku finasnēšanas iespējas nupat strauji iet mazumā. Resp baķkas parastā shēma varētu kļūt vāji finansējama. Un ko tad?
Uz ko balstās aprēķins / pieņēmums par spēju noturēt pirmās nedēļas.
Pieņemu, ka 643 y USD nav ne tuvu viss M0 apgrozībā. Savukārt gribēšana samainīt M0 RUR>USD būs visai nācijai vienā dienā. Viņi jau ir redzējuši apčakarēšanu ar maiņas kursu. Gan jau būs maiņas ierobežojumi, bet tad intervence nedarbojas - reālais kurss aizies prom no intervences.
Līdz 2014 UA ar cepurēm būtu mierīgi nomētājuši
Es nedomāju, ka punduris vienpersonīgi šitādas lietas satrādā. Gan jau komanda. Un gan jau ir iemesls trakot
Pret visu pasauli jau viņam kodolbumbu nav. Un piem Beļģijas nobumbošana jau neatvērs viņam pieeju Swift. Tāpēc kā karošanas posms tas noteikti nav.
Attiecībā uz UA - punduris karu zaudēs. Ātrāk / lēnāk, bet zaudēs. Jo atšķirībā no sovoka šitiem nav nekādu iestrādņu izdzīvot bez importa.
Tikko punduris zaudēs reputāciju, šo tūlīt aizvāks. Jautājums kas. organizētākie - armija. Bet šajā gadījumā armija būs sevi diskreditējusi. Man liekas tā valstele sairs pa guberņām. Kas nozīmē pilsoņukaru. Kas nav nekas lielisks
Šajā gadījumā pogas spiešana jau ir kā atriebība / izmisuma solis irstošai impērijai. Tam airs nav aprēķina. Es gan ceru, ka svīta ir gana liela, lai šādu nepieļautu.
Domāju, ka viskrutākais ir centrobankas resursu iesaldēšana. T.i. centrobanka nevar veikt intervences RUR noturēšanai un tā kurss stāvus ieurbsies zemē. Tad arī tante Ohotskā uzzinās, ka notiek karš
Man liekas šo scenāriju kļūda varētu būt pieņēmums, ka Putlera elite ir saliedēta un Putlera vienpersonīgi kontrolēta. Manuprat tāda resursu daudzuma kontrolei ir pieklājīga izmēra kolēģija (elite)
Domāju, ka šis karš ir ar mērķi nodemonstrēt varu savai elitei. Kur atomieroči tai elitei visticamāk ir no-go. Neticās atomieroču scenārijs
Tieši kur? Ko var irst....
Vēsture: UA pēs sovoka sagāšanās bija kodolvalsts ar milzu bardaku. Secīgi visi par šo raustījās. Tad pasaule pierunāja UA nolikvidēt atomieročus un par to parakstīja Briseles vienošanos.
Šamā Žirinovska runa ir pēc tā līguma parakstīšanas, kad tam imperiālistiskajam mēslam beidza raustīties čuri;ņa un radās ideja atjaunot UA @ RU. Jo ieroči bija nolikvidēti un RU nevienu parakstīto līgumu par saistošu neuzskata (šis ir kāēc ar krieviem gandrīz nav iespējams biznesu taisīt).
Ā tu arī lasi tikai 1. avīzes lapu? Un tikai virsrakstus.... Otrajā lapā kovids nekur nav pazudis. Tikai antivaxeri nelasa tālāk par virsrakstiem pirmajā lapā
Eiropa sapratusi, ka ukraiņiem parādā, ka sitas ar to lupatlasi gopņiku.
Es gan nesaprotu kas te būs turpinājumā. Vovku ar brigādi atspārdīs un iesēdinās, bet tikko pazudīs stingrā roka, tas blaķis sāks irt pa vīlēm - tie lokālie oligarhi IMO ir labi pozicionēti. Sibīriju meģinās Ķīna piesist, Kuriļu salas - Japāna.... Nu tur nav diezko tālu no sarkanās pogas spiešanas.
Jā Lietuvā arī esot panika. Šiem paliela ekspozīcija UA.
Visticamāk nāksies norakstīt. Vai ar procentiem no Vovas piedzīt
Nu ck man ir bijusi darīšana ar Austrumiem, tik pamat secinājums ir:
Eiropas loģiku nekādi nav iespējams savietot ar Austrumu loģiku, Tā prizma nedarbojas pareizi.
Attiecīgi Afganistāna ar visām 17 dažādām frontēm ir ļoti neizprotama. Vispirms jautājums vai vispār tā ir tāda valsts kā tu saproti valsti. USA tur noteikti ir agresors, bet pastāv arī iespēja, ka lokālās loģikas kontekstā tā ir viena no 17 frontēm, kas atveda algotņus. Jo lielākā pārstāvniecība ir Taleban, ar kuriem visiem grūti sadzīvot.
Vienvārdsakot es neattaisnoju USA, bet es noteikti nesaprotu notikumu kontekstu.
UA gadījumā es noteikti saprotu loģiku un kontekstu un man pilnīgi noteikti ir pārliecība, ka tā nedrīkst.
Teikšu, ka projekts ļoti nav saprotams.
Domāju, ka stipri pirms sākšanas jau bija zināms:
1. UA ir ievērojami nostiprinājusies salīdzinot ar 2014. Krimas un Donbasa kampaņas laikiem. Tik vienkārši nēbūs.
2. Kopš 2014 arī negaidītības moments ir zudis;
3. Ielu cīņās agresoram ir gandrīz bezceris, ja sabiedrība iesaistās. Viņi to zināja no Groznijas
4. Ukraiņi zina, ka krievi nācijas līmenī viņus uzskata par izšaujamiem zvērēniem (2014 - 2022 propogandas rezultāts). Attiecīgi dzīves okupācijā nebūs. Attiecīgi cīņas ielās līdz pēdējam;
5. Uzbrukumu nekādi nebūs iespējams pārdot starptautiski. Attiecīgi būs starptautiskas sekas.
6. Kampaņas neizdošanās rezultātā Vova noteikti zaudēs reputāciju un attiecīgi elite viņu novāks no troņa.
IMO riski nesamērīgi pret terotitoriālo guvumu. Iekšpolitiski jēgas nav. Acīmredzot ir kautkas noticis elitē, ka šādi jārsina. Nezinu kas
šis glīti un vietā sanāca
nu atkal....
Beidz murgot. Tuvie Austrumi NAV salīdzināmi ar Eiropu.
Jebkādi notikumi pagātnē NAV nekāds attaisnojums šim.
UA NAV neviena derīga plāna kā teritoritoriālos strīdus izbeigt. Tāpat kā Gruzijai. Beidz lūdzu laizt šķidru.
Tās būdas nesargāšana būtu lielisks iemesls paziņot, ka LV vara ir nepējīga nodrošināt kārtību valstī un tāpēc RU tanki ir ievedami šeit kārtības nodrošināšanai.
Pat nesākat šo
Noteikti nav. Bet $ transakcijas par nelielu, bet taisnīgu samaksu piegādās. Un arī tehnoloģijas. Jo tas tikai bizness.
Bet ja RU šī konflikta rezultātā (jeb šis konflikts ir tā rezultāts) parādīsies varas plaisa, ķīnieši nekavējoties privatizēs Tālos Austrumus. Gan jau robežstabi jau ir izgatavoti
Svēto govju nav, bet man ir principiāli iebildumi pret ietāšanos NATO blokā metožu pielīdzināsanu šāda tipa iestāšanās RU blokā.
Sūtiet sludinātājus, esiet labāki, skaistāki un labāk krieviski runājoši, lai tas notiktu labprātīgi. Tanki nav pieņemams risinājums. Absolūti nē.
Un valsts ar teritoriāliem strīdiem ar kodollielvalsti nevar kļūt par NATO dalībvalsti. Nekā. Arī NATO bāzi tur nevar novietot (citādi uzreiz karastāvoklis ar RU). RU tādi riski tur nav un vēl ļoti ilgi nebūs
Nu nu?
Swift izslēgšana = transakcijas caur ķīnas bankām. Gāzi nopirkt mēs nevarēsim, bet čaļi, kuriem vajadzēs $ transakcijas, to ar palielām izmaksām nokārtos caur Ķīnas korbankām. LV lieliskā banka Norvik savulaik šo iemēģināja.
EC/MC un Visa atslēgšana būs problēma tikai 3 un 4 dienā. Līdz tam cash, pēc tam kkāds Bilain risinājums.
Aizvākt naudu no bankām - UK jau izdarīja. Šis ir pasmagi, jo tiem krieviem riski ļoti tad pieaug. Venecuēlas bankas nav tik uzticamas.
Tie pusvadītāju elementi laikam arī ir smagi - Ķīna nevarot tādus uzražot.
Īpašumu un līdzekļu atņemšanai IMO ir juridiski šķēršļi - tiesas lēmumu vajag.
Tos sīkos vienīgi vēl izraidīt. T.i. sankciju sarakstus paplašināt uz bērniem vēl varēja
kas vēl?
Vispār jau grūti kautko pateikt lielam, stulbam, resnam gopņikam ar naglainu dēļa gabalu rokā.
Neko diži vairāk kā noliegt piekļuvi savam tirgum (bagātākajam pasaulē gan) nevar īsti izdarīt. Jebkādas militāras operācijas = atomkarš. Ar Ķīnu, domājams, tādas pašas komunikatīvās problēmas
Nu man jau gribētos, lai nepieciešamība būt sharky būtu tikai darbā. Uz ielas, bērnudārzā, dziļi apakšzemes autostāvvietā negribētos pastāvīgi uzmanīties no haosa.
Pastāvīgi trennējas krievi. Tāpēc viņiem ir ļoti maz investīcijas ražošanā, dzīve ir grūta un neveselīga. Man neliekas laba situācija
Brady ļoti konkrēti sapi%$@sies...
Kas pārsteidzoši: šitādu Brady sviestu pumpē arī visi pārējie karojošie antivaxeri - Šlesers, Pļaviņa brandža (Diāna Ulme ir īpaši jauka m.facebook.com/story.php?story_fbid=993091738276037&id=100027256607607).
Atliek secināt ka krievi šeit mērķtiecīgi veido haosu vismaz kopš C19 sākuma.
Šim swift laikam būs pareizā mēraukla. Un EC/MC un Visa sistēma. Bet RU tad fundamentāls bardaks iemestos