Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... 146 >

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Es domāju, ka nav iespējama situācija, kad valsti mūžiīgi tur ciet: tikko vakcinācijas temps nokrīt, ja paliela daļa savakcinēta, ir iracionāli vēl kautko gaidīt. Un tālāk jau kā kārtis nāks.... Un man liekas, ka tu neracionāli interpretē varbūtību teoriju: tavs uzskats / skatījums/ satraukšanās neietekmē ne saķeršanas iespēju, ne slimības smagumu. Tā ir vēlmju domāšana. Slikti, ja tādu pašu izmanto dalībā ceļu satiksmē un darījumu veikšanā.

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Nu pag. Ja apsēstos un padomātu, nonāktu pie secinājuma, ka Džo ir diezgan grūti nosaukt Putina datumu. Īpaši plašsaziņu līdzeklī..... Jo darbību jau veic Putins. Attiecīgi tā nu šie tagad abi ampelējas: Džo nosauc, Putins izdara tā lai Džo būtu kļūdijies..... Pagaidām Džo taktika vinnē

Tēma: 14. Saeimas vēlēšanas Latvijā 2022

Incanti. Vari nopublicēt "nevēlamo" sarakstu?

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Es diezgan redzu, ka tam "veiksmīgi pārslimoja" nav nekādas garantijas. Ir diezgan daudz sarežģījumu. Resp. var gadīties, ka svētkus nevar pasvinēt

Tēma: 14. Saeimas vēlēšanas Latvijā 2022

Kā liecina iepriekšējā pieredze, LV ir ievērojams skaits pilsoņu, kas balso par tiem, kas iepriekšējā dienā ir uz autobusiem uzlīmēts. 1/2 gadu iepriekš viņi aptaujās nosauca tos, kuri uz autobusiem uzlīmēti un tam nav iespaida uz viņu balsojumu vēlēšanās. Iespējams, ka man trūkst iztēle, bet man šķiet, ka Govzemam nav pārāk garš skandalēšanas pasākumu (kas nav krimināli) saraksts, lai noturētu izklaižu kāro vēlētāju uzmanību līdz rudenim. Tie, kas saprātīgi veic izvēli, par Govzemu nebalsos nekādā gadījumā. Secīgi man šķiet, ka viņam neiekļaujoties kādā saprātīgākā spēkā, nav nekādu izredžu pārvarēt 5%

Tēma: 14. Saeimas vēlēšanas Latvijā 2022

Rīcībnespēja = Govzema darbības, kad šim ļāva veidot MK. Viņam (un citiem populistiem) nav citas programmas kā kašķēties un balsot pret. Par shēmas nav

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Minēšu, ka Vovam kautkas nav sanācis pēc plāna, jo krievu internetos visai plaši tiek izvērsts naids pret imigrantiem. Šķiet, ka tiek veidots jauns ienaidnieks. Mans minējums, nopirku popkornu....

Tēma: 14. Saeimas vēlēšanas Latvijā 2022

Nu bet tie populisti, savukārt, ir rīcībnespējīgi pamuļķi. Tak redzēji kā Govzemam gāja ar varas ņemšanu. Balsošana par populistiem novedīs likumdošanas haosā, jo tie mudaki jau nespēj sarunāties.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Tā laikam īsti nav. Piem Šimkus ir diezgan mūziku pastudējis. Bet matemātikā un fizikā pamatskolā negāja gan. Resp plakanzemismu nosaka bāzes izglītības esamība. Ja nesaproti matemātiku un fiziku, ir bezgala viegli likumus, konstantes un pieņēmumus mainīt un vari tik iedomāties cik šaušalīga ir šāda pasaule.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Jau kādu brīdi nonācu pie secinājuma, ka antivaxerēšanas (plakanzemēšanas, pasaules valdnieku, somijasNAV un citu šo ļoti alternatīvo teoriju) piekrišanai pamats ir vājas sekmes pamatskolā. Un katrureizi apstiprinās. To sviestu galvā rada tieši bāzes trūkums. Viņi ir ļoti ērtā situācijā - dabas likumus var pakārtot katrai atsevišķai vajadzībai. Bez aiztures

Tēma: Vai pasaule varēs tik ātri elektrificēt savu vieglo auto parku?

Tas ko es gribēju pateikt, ka ar daudz mazām uzlādēm vairs nav vajadzīga pat ātrā uzlāde. Ja tu 10 min uzlādē 50 km, aizbrauc līdz raj centram, kur pieslēdz uz 90 min un tikmēr viesojies pie mīļākās, tev nav vajadzīga ne liela baterija, ne ātra uzlāde. Un 90 min tev nekā netraucē, tīklā nav milzu pārslodzes utt

Tēma: Vai pasaule varēs tik ātri elektrificēt savu vieglo auto parku?

un zini kā PSRS laikā vilka elektrību? Tā lai māju saimnieks nevarētu iedarbināt zāģi. To apli par apdzīvoto vietu nepietiekamo slēgumu, īpaši Nīcas centrā, jau aprunājām augstāk. Turklāt tas LED gaismas maksā no ES fondiem. Zaļi tur jābūt. Es vēl arvien par to, ka zemes saimnieks uz savas zemes ar netālu vidējā sprieguma / zemsprieguma līniju kautkad nākotnē uzstutēs ne pārāk jaudīgu elektrostabu ar integrētu POS. Tad es nopirkšu e-mobīli, jo pietiks ar 100km rendžu un nebūs jāvadā pilns bagažnieks ar litija izstrādājumu. Mans e-mobilis tur 10 min laikā uzlādēsies nākamiem 50km un es aizbraukšu līdz restorānam ar lielo lādētāju, kur piebarošu pilnu. Tāda man vīzija

Tēma: Vai pasaule varēs tik ātri elektrificēt savu vieglo auto parku?

Domāju, ka zemju īpašnieki daudz, gan 50 km radiusā kāds atradīsies. Un tad tu ar to dabūsi konkurēt. Es jau cerētu, ka mēs tomēr paliekam mazāk cūcīgi. Jo necūkoties var. NO ir jaukas stāvvietas pilnīgi visur un neviena nav piecūkota. Gan mēs kādreiz tur būsim

Tēma: Vai pasaule varēs tik ātri elektrificēt savu vieglo auto parku?

Pietura izbūvēta atbilstoši LAD noteiktajai lokācijai, ne LE tīkla pieejamībai. Un apgaismes stabs 1. nav biznesa vienība; 2. Patērē pārāk maz enerģijas, lai neliktu saules bateriju. Es jau propogandēju tikai kombo: LE līnija + sava zeme + lēts elektromiets+ niecīgas izbūves izmaksas. Resp tajā senajā video, kur onka zāģēja elektrības stabus..... nu viņš nebija tālredzīgs

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Nu jptvjmtj...... Krima ir nenogremdējams bāzes kuģis Melnās jūras vidū. Jūru kontrolē tas, kuram pieder Krima. Baltijas jūrā tāda vieta ir Gotlande. Krima bija un būs visvērtīgākā Ukrainas daļa. Domāju, ka neekvivalentu vērtību salīdzināšanā Krimas stratēģiskā nozīme tālu pārsniedz Donbasa ekonomisko. Donbass ir bijušās PSRS akmeņogļu centrs (galvenās iegulas) Izskatās, ka Brady tomēr ir īsts krievu trollis

Tēma: Vai pasaule varēs tik ātri elektrificēt savu vieglo auto parku?

Varbūt. Nezinu. Labā ziņa, ka ir iespēja sagaidīt kādu cita pieredzi un tad pieņemt lēmumu.

Tēma: Vai pasaule varēs tik ātri elektrificēt savu vieglo auto parku?

UIN protams. Bet tas jau nav konkurences ar barošanu jautājums, tas ir lokācijas jautājums un tur LE nav priekšrocības. Un nav pat iespējas tādā skaitā izvietot. Attiecīgi ja LV plebs sapērkas e-auto ar 100km range (un tas ir diezgan ticami, jo tie ir jūtami lētāki), LE nav pat ko piedāvāt

Tēma: Vai pasaule varēs tik ātri elektrificēt savu vieglo auto parku?

Uzlādes puļķis (BY Vitjaz) ap 1300. Trafs kkādus 500. Nav nekas dramatisks, ja labi novietots.

Tēma: Vai pasaule varēs tik ātri elektrificēt savu vieglo auto parku?

Es teicu, ka tu kā zemes īpašnieks šo realizē kā ienākumu, kas neprasa aktivitāti. T.i. daļu no maksājuma pievāc sev. Jo tava zeme, tavs puļķis.

Tēma: Vai pasaule varēs tik ātri elektrificēt savu vieglo auto parku?

Tā ir tā kolchozu problēma. Arī LPSR viens no nabadzīgākajiem kolchoziem - Mārupe ar to mokās. Mana filozofija bija: piesaiste elektrolīnijām (t.i. ignorēt Rucavas centra kolchoza problēmu) un uzstādīt Rucavas lauku teritorijā puļķstacijas vietās, kur ceļš izdevīgi pietuvojas elektrolīnijām. Vadu gandrīz nav jāvelk, mazam pieslēgumam arī trafs no vid sprieguma nav kosmoss. Rucavā nevienu neaicinās Teslu pirkt - tā lielpilsēta tam neatbilst.

Tēma: Vai pasaule varēs tik ātri elektrificēt savu vieglo auto parku?

LV nav tieša savienojuma. EE ir, bet tas nav pietiekams, lai visu Baltiju nobarotu. Tava adrese ir flayeris, ne realitāte. Īstā situācija EE tirgū ir šeit dashboard.elering.ee/et un tur bilde ir ievērojami savādāka. Turklāt gluži kā ar tavu lielisko Jeep, momentārais patēriņš nenozīmē neko. ..... katru reizi ieberžos uz diskusiju ar tevi. Katru reizi sīkas info dezītis, bet milzīgā skaitā. Man to nevajag!.....

Tēma: Vai pasaule varēs tik ātri elektrificēt savu vieglo auto parku?

Vai tu maz zini cik Skandināvijā maksā elektrība? Krievija neko nedāvina, krievija kāš, jo mums nav starpsavinojuma ar Skandināvijas tīklu

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Nu tātak nav, tu jau zini? Jeb švaki ar lasītprasmi?

Tēma: Vai pasaule varēs tik ātri elektrificēt savu vieglo auto parku?

Nevajag lai ietu, pietiek, ja pietuvojas un šķērso. Mazs laukumiņš, kur e-auto 10 min laikā uzlādē 80km ir pilnīgi ok

Tēma: Vai pasaule varēs tik ātri elektrificēt savu vieglo auto parku?

Ir augstspriegums (330-110kV), vidējais (6-20kV) un zemspriegums. Augstsprieguma trafs ir problēma, vidējā sprieguma ar mazu izejas strāvu ne visai. Līnijas pie ceļiem pieiet pietiekami bieži, lai blīvi nosegtu teritoriju

< 1 ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... 146 >

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti