Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... 146 >

Tēma: Vai pasaule varēs tik ātri elektrificēt savu vieglo auto parku?

Ok. nepievienoju: elektrolīnijas maršrutā. Es nerunāju par milzu elektroauto uzlādes kompleksu. Vienkārša kaste 1-2 auto uzlādei ar kautkādu vispārpieņemto lādēšanas ātrumu. Viennkāršs POS termināls un viss

Tēma: Vai pasaule varēs tik ātri elektrificēt savu vieglo auto parku?

Nonācu līdz slēdzienam, ka elektroauto ir īsta nākotne. Jo atšķirībā no benzīntanka, uzlādes staciju var uzlikt jebkurā krustojumā vai rudzu laukā bez milzu izbūves pasākumiem (t.i. stacijas var būt daudz un tās dinamiski var pārcelt) Attiecīgi pagaidām vienīgais šķērslis ir stacijas cena. Ja to inovē uz lētu un vienkāršu, pazūd visi baterijas cenas (jo var likt mazu bateriju) un uzlādes ātruma šķēršli esošajām tehnoloģijām.

Tēma: CO2 jeb gaisa kvalitātes mērītājs

Tu esi potenciāls Marsa iekarotājs.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Yes. Ne visi dārgie auto izceļ cenas pieaugumu. Tas pats ar viskijiem

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Stulbi ir konservatīvi turēties pie viena postulāta, kad dzīve mainās. Kamēr nebija citi aizsardzības līmeņi (vax), maskas bija ok, jo SAMAZINĀJA (par 100% NEKAD nav bijusi runa) izplatību tādā veidā ka neļāva tieši uzspļaut savu c19 man virsū. Šobrīd tas Ōmikrons ir ar vājprātīgu viralitāti un zemāku letalitāti. Kas summējas, ka aplipinās no domas vien (t.i. mājās, tualetē, etc ar ļoti mazu dozu un īsu inkubāciju), bet nemirst kā no Alfas (kas nozīmē, ka ierobežojumi NAV jāpalielina). Papildus: tas Ō izplatās tādā ātrumā, ka centieni kādu vakcinēt paliek nenozīmīgi un secīgi rezultāts jāpieņem kāds ir. Tāpēc tie kas uz kapiem, tie uz kapiem, kas ir savaxējušies ir, kam paies viegli, paies viegli. Kašķis par maskām paliek bezjēdzīgs. Tieši tik atšķirīgas lomas maskām bijušas 2 gadu laikā un ciklēšanās jebkurā punktā ir parasts, skaļš stulbums

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Naudiņai no objekta aizripot ir pagrūti. Tas parasti ar papildus darbiem tiek darīts. Sliktam rezultātam pamatā ir sataupīts projekts. Visbiežāk optimisms slodzēs, kas izriet no skopuma. Kopumā shēma darbu uzraudzībai tiek risināta ar 3 būvuzraugiem: projektētāja, pasūtītāja, izpildītāja. Visiem krimināla atbildība. Attiecīgi urbānās leģendas par ietaupītiem asfalta cm nav taisnība. Kas interesanti: vietās, kur zili brīnumi tiek taisīti, urbānās leģendas nepiedalās. Laikam leģendu uzturētājiem galvai par grūtu

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Kāpēc? Visi būs izslimojuši, ko tur turēt? Modīgi kkā kļuvis neiedziļināties un tikai irst. Tas nekas, ka stulbi, ka tik skaļi

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Arī neproti tulkot? Labā ziņa, ka tie , kas lemj par armijas pārvietošanu, tulkot māk. Tas teksts tiek tulkots kā: mēs būsim gatavi, ja krievi iebruks 16/02. Savukārt Zelenskis to tulko kā: krievi visu laiku ir gatavi iebrukt un tāpēc nav pmamata tieši šobrīd sakāpt lidmašīnās un slēgt rūpnīcas.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Šis nav labs domāšanas virziens. Tādi ablomisti sabalsoja Kaimiņa partiju un JKP. Tiem arī bija tikai viena programma - oblomīt. Ko pēctam darīt, plāna nebija un šon redzamais ir šādas politikas sekas. Kariņa valdībai (un jebkurai citai šādas krīzes rezultātā) ir visai maz izredžu nākamajā valdībā, bet tas vienalga nerisina ko un kā darīt tālāk. Resp sabiedrībā atriebība ir vai nu bezjēdzīga vai kaitīga lai kā personiski gribētos

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Parkingsensori laikam ir kautkādi 3o pušu izstrādājumi, kur katrs ražotājs uzskata par pienākumu ietaupīt. Patreizējam superduperpakotajam hibrīdam bija karošana pat ar notīrītu sniegu. Vienu brīdi pat padevās un ieteica, ka jābrauc uz servisu. Supertopotam Saab Aero arī bija ņemšanās ar parkingsensoriem. Draņķīgi piegādātāji kautkādi

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Brady jau ļečī USA pusi. Tikai USA nosauktie iespējamie datumi viņa galvā kļuvuši par precīziem, kādi tie ne reizi netika piesaukti. Manā ieskatā RU ne brīdi nebija viena plāna, vairāk atkarīgs kā kārtis saliksies. Tomēr asiņains karš visdrīzāk iekšpolitikā būs ar mīnusa zīmi (kaut tās divas turku notriektās lidmašīnas vnk nogrima preses relīzēs), bet NATO kaitināšana ar nelielu +. Efekts gan īstermiņa, jo panākumi tādi soft

Tēma: CO2 jeb gaisa kvalitātes mērītājs

Ok. Pēc gaisa sastāva tā laikam sanāk. Jāatzīst, ka mans teksts arī ir vnk mājsaimnieču "izelpots gaiss", ne tieši pātērēts skābeklis vs iegūts co2. Atvainojos par neveikliem izteicieniem. Rezumējums gan saglabājas: gaisa kvalitātes mērīšanai gluži labi var izmantot bērnus. Plosīšanās un kašķīgums tieši norāda uz ventilācijas trūkumu. Un es arī deru novērojumu veikšanai Nav te Berga bizness jāuztur

Tēma: CO2 jeb gaisa kvalitātes mērītājs

Nu tur tak pārspiediens veidojas. Nesaprotu kā tu iedomājies palielināt o2 nesamazinot citas gāze, tajā skaitā co2. Istaba hermetiska un spiedienizturīga? IMO co2 pārpilnība ir otra puse o2 deficītam. Ar vienu avotu: cilvis iztērē o2 un papildina co2. Pārējās gāzes netiek izmainītas

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Man apdrošinātāji kādrei atteicās sniegt CTA fuktuka noteiktajiem AML riskiem. Pamatojums gluži vienkāršs: nevar izrēķināt riskus faktoram, kuram nav novērojumu. Tgd droši vien brīvi pieejama CTA Nav tie apdrošinātāji nekādi ģēniji. Parasta postfactum analīze, kas arī nosaka apdrošinātāja riskus. Domāju, ka ar Ukrainu tas pats - nav saprotams, nevar izrēķināt, nevar sniegt pakalpojumu. Uz bobi jau viņi nestrādā

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Es drusku iemetu aci RU internātos. Tur plebsam diezgan stingra pārliecība, ka ukraiņi aizņēmuši senkrievu zemes, ka tie ir otrās šķiras cilvēki un ka raķetes visu atrisinās. Pundura izdevīgums nolasās ievērojami labāk. Un arī draudi nolasās labāk - ja valsts pazaudēs kontroli, punduri vismaz iesēdinās, ja ne pakārs konkurenti

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Ā vēlviens iedomājies, ka bedres tiek rūpīgi kalibrētas Golpam. Nē. Arī landkruīzerim bedre atradīsies

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Kāds būtu iemesls pundura stingrajai sēdēšanai? Nācijas atbalstu tak viņam vajag? Nācija kopš PSRS laikiem jūtās pazemota un attiecīgi kā augstākrakstīts..... Punduris tomēr vairāk pielīdzināms Kadafi, Baķkam u.c autoritāristiem, kuru stingrā sēdēšana atkarīga no nācijas izklaides. Un attiecīgi tiko varu zaudē, tā karātavas. USA karošanai visādi var beigties - neaizies un reputācija čupā. Tramps Baltaj;a namā tomēr uzskatāms par paŗpratumu - viņa uzvedība nekādi nerakstās USA prezidentu vektorā. Lai ko šis arī nesadarītu, viņš nav atbilstošs. Burbuļi tur neko nemaina. Ar Ukrainu ir savādāk- pat Čeļabinskas metinātājs ir pārliecināts, ka ukraiņi ir ieņēmuši senkrievu zemes. Kautkur ap Krimas konfliktu šāda tēma radās. Domāju, ka ietroļļota, bet superizdevīguma dēļ atradusi ļoti daudz dzirdīgu ausu. Ukraina naša lej ūdeni uz ļoti neseno imperiālistisko sentimentu un tas nozīmē, ka okupācijas gadījumā ukraiņiem būs ārkārtīgi smagi. Sitīs, laupīs un varos pat bez pavēlēm un uzmundrinājumiem. Tā kā tēma jau pasena, ukraiņi to apzinās. Attiecīgi šis būtu pamats bažai par "neprātīgu klopi".

Tēma: CO2 jeb gaisa kvalitātes mērītājs

Papildus skābeklis atšķaida "sārņus" un to % samazinās. Liekās, ka sa^$##%ies matemātikā. Skābekļa papildināšana = vēdināšana

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Nav ticami. Punduris nemainīts atrodas krēslā ievērojami ilgāk. Trampu, Bušu, Obamu, etc pēc neievēlēšanas neviens neiesēdināja. USA prezidentam rieki ir saredzami mazāki. Demagoģija!

Tēma: CO2 jeb gaisa kvalitātes mērītājs

Sīkie ir ļoti labs indikators nepietiekamam skābeklim. Vispirms sāk trakot un tad kašķēties. Sīko mamma saka:noguruši, bet iemesls irizelpots skābeklis. Es arī ļoti jūtu kad strauji krīt skābekļa daudzums. Lielā mājā izlaižas

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Man liekas ka tā shēma nav tik sarežģīta. Pundurim jānodrošina popularitāte, citādi tik milzīgā valstī var pakāst teritoriju vai varu vispār. Un kopš PSRS sabrukšanas labākais veids kā nodrošināt popularitāti, ir neliels un uzvarošs (un šis ir absolūti obligāti!!!!) kariņš. Iemesls tam ir sabrukšanas rezultātā zaudēts lielvalsts statuss, kas vairums krievu ir ļoti pazemojošs notikums. Ja punduris šo nedarīs un vara kritīs, viņu iesēdinās un visu atņems. Šī pati problēma ir baķkam. Bet man ir šaubas par iebrukuma Ukrainā iespējamību - parastiem krieviem ir ieskalots, ka Ukraina ir senkrievu zemi, kuru okupējuši ukraiņi. Attiecīgi ukraiņiem krievu ienākšana būtu gauži. Ukraiņi šo zina un tātad klope būtu neprātīga. Un daudz zārku virzienā uz Krieviju pundurim būtu zaudējums

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Šajā sadaļā viņam parasti paliek grūti. Bet tas netraucē mētāties ar ideoloģiski nevainojami lādētiem, bet mūsu karaļvvalstī neizpildāmiem pasākumiem un mērķiem. Govzems tāds pats

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Nevaru paskaidrot. Teicu, ka brīnos. Man pazīstamie diezgan izolējas. Tāpēc esmu piesardzīgs. Manuprāt ir diezgan dīvaini, ka max jau kādu brīdi ir 10-19 (gan jau vidusskola) un 30-39 (????). Turklāt tie 30-39 nav neko plaši izpletušies demogrāfiski.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Es domāju pierādi savas pareģa spējas ar kādas akciju cenu izmaiņas prognozi no šodienas un tad ticēšu. Citādi - tukša, kašķiga iršana, kurai ar realitāti nav nekāda redzama sakara. Un iedoma, ka pasaules varenie sadvušies rokās, lai uztaisītu teātri tev par godu, nav realitāte. Daudz ticamāks man šķiet apgalvojums, ka tavs viedoklis viņiem pilnīgi neinteresē. Tavu naudu un laiku viņi var paņemt bez šāda teātra un secīgi pesteļoties un sist tamburīnu tev par prieku nav nekādas jēgas

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Es gan arī neteiktu hop - tie vecie vēl arvien tajā ainā ir diezgan maz. Un Trojanskis jau vnk zīmēja matemātisku funkciju balstoties uz pagātnes datiem. Kur pagātnes dati bija Delta un par Omikronu datu nebija vispār. Attiecīgi modelis bija pareizs (vai tuvu pareizs, jo neietvēra Gumperta funkciju, kuru arī Deltai varēja redzēt). Un retrospektīva pļūtīšana ir tukša, jo tai nav nekāda labuma pagātnē un arī ķērkšana pagātnē ir tukša, jo neuzticama bez datiem

< 1 ... 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... 146 >

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti