Nē. Bet dziļš, netīrs sniegs nekādi neuzrunā cūkot vilnas mēteli. Minēti bija pāris metri, ne 200.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Nē. Bet dziļš, netīrs sniegs nekādi neuzrunā cūkot vilnas mēteli. Minēti bija pāris metri, ne 200.
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Arī tu šim tici. Daži veikti testi liecina, ka VID cilvēki nav ne ar pirkstu taisīti, ne kā savādāk ačgārni. Ir pieredze ar uzņēmumu EE. Kur IIN un VSAOI ziņā vienkāršāk ir maksāt LV, ja darbojies LV. UIN maksājām EE, bet tam nav nekādas īstas starpības. Vienīgais ieguvums - etablišments dīvainām nozarēm + PVN efekts sadarbībā ar LV uzņēmumiem (kas arī bija noteicošais). Attiecībā uz uzņēmējdarbību EE tie paši riski, kas LV - kašķīgas bankas, VID ir izteikti cietpaurīgs - soda naudu ir nejēgā grūti pārsūdzēt, dialoga vnk nav.
Runa jau ir par ķēžu aizstājēju. 21 gs jau viss labi sagatavots www.amazon.com/Thule-Easy-Passenger-Vehicle-Chains/dp/B009NPLESK Daži m stāvvietā pamatā jautājums pie sētnieka, ne kāds auto risinājums. Un ar labu sētnieku nevajag ne ķēdes, ne paaugstinātu piekari
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Tad risks pamatā ir sūdzīgi kaimiņi, vai bankas, kur par 99% uzrādīsies pirkumi LV. Atgādināšu, ka pēc maniem novērojumiem, neskatoties uz vispārēji valdošo ticību, azartspēles ar valsti reti kad ir veiksmīgas
Par šo: Cenšos turēties metra attālumā no nepārtrauktās līnijas, tai virsū neuzbraucot, jo slapja līnija radīja sajūtas ka uz tās varētu gadīties saslīdēt. Braukšana pa taisnu līniju ietver zvārošanos uz abām pusēm; ..... Vēlā vakara dēļ izdevās izvairīties no divu mašīnu izmainīšanās pret mani, Tā skābes testam pamēģni kautko no šī izpildīt uz Rīga - Liepājas šosejas. Būs interesanti un diezgan ticami uzzināsi daudz jauna par sevi. Bērnībā es iemācijos braukt Rojas mazajās ieliņās. Notika ātri un nokļūstot uz ielas es jau braucu taisni un 5 cm no baltās līnijas
Ne reizi neparādija kā viņa izvēra pa iekšpusi
Bet ideja laba. Derētu pat parastie savilcēji. Zaļā domāšana gan saka, ka jāliek daudzreiz lietojamus loriņus. Tās plastmasas / tekstila ķēdes IMO ir gana vienkārši (un nav caur iekšpusi jāvelk.) lietojamas, lai pirktu šitādu štruntu
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Nodokļus jāmaksā pēc ienākumu gūšanas vietas. Rezidējot LV un maksājot nodokļus EE, gaidi ciemos VID. Šaā situācijā tev bija jāsapilda tā A forma (liekas) un jāpiemēro LV nodokļi. Man arī ir EE ID, bet tā paredzēta piekļuvei EE VID un UR, ne kā pilsonības dokuments.
Man gan liekas, ka koplietošanas ceļu riski ir neattaisnoti vieglas gaitas ieguvumam. Secīgi:tas pitons nav reāli lietojams velosipēds. Tikai prototips pavingrināties pa tukšu treku
Tēma: Lēna vai strauja, bet dinamika uz kodu, kas ietver vairāk informācijas par cilvēku - čipa implants
Turklāt aproce un gredzens šo jau ļoti sen risina. Viegli remontējas un nerada sekas veselībai. Tā čipu plānprātība ir no lētām filmām.
Tēma: Lēna vai strauja, bet dinamika uz kodu, kas ietver vairāk informācijas par cilvēku - čipa implants
Bet Kasiņam būtu vērts mazināt aizrautību ar destopijas filmām. Mēs esam vēl ļoti tālu no tām. Pat datu izmantošanā. Jo ja VIŅI prastu lieliski izmantot datus, Kasiņš jau sen būtu provaxeris un šito figņu nebīdītu. Cambridge analytics ir ļooooti tālu iespējās un prasmēs no tā ko viņu veikalings izplata. Tajā skaitā partizāņu veikalings (fēču būkā Kasiņam iedvešot, ka spēj ietekmēt vēlēšanas). Kur CA veikalings ir ļoti skaidrs - jo plašākas masas ticēs viņu varēšanai, jo vieglāk būs to sūdu pārdot jūsmīgiem jefiņiem varas krēslos ar piekļuvi svešai (nodokļu / akcionāru) naudai.
Tēma: Lēna vai strauja, bet dinamika uz kodu, kas ietver vairāk informācijas par cilvēku - čipa implants
Nebūs 100%. Izņemot, ja tas risinās akūtus invaliditātes jautājumus (redze, dzirde, kustība). Medicīna ir ļoti ļoti ļoti tālu no tā ko tu iedomājies. Pat jaunu sirdi(t.i. īstu orgānu) faktiski nav iespējams pieaudzēt (tie ir tie imūnsupresētie cilvēki), kur nu vēl kādu plastiku. Respektīvi čipa ievietošana un ar to saistītās manipulācijas vēl ļoti ilgi radīs vairāk problēmu k;ā ieguvumu
Nu stāsti kurš ko izspēlē..... Ļoti apnicis, ka mēģina visādus nesaistītus faktus sašņorēt visādās varavīksnes buntītēs. Libānai principā ir tikai finanšu krīze (energo ir sekas), kas ir sekas fatālai neveiksmei (Sīrijas pilsoņu karš) un nepareizam likviditātes miksam. Principā Pareksa scenārijs valstiskā mērogā. Ilgtermiņa aktīvi finansēti ar īstermiņa aizņēmumiem, kurus jāpārfinansē neveiksmīgā brīdī. Afganistāna ir tikai loģisks iznākums - Taliban vienmēr ir bijis visdaudzskaitlīgākais spēks tur. Tātad kamēr lokāļi ir par Taliban, ved tos jeņķus ārā kad gribi - iznākums būs tāds pats. Savukārt Taliban atbalstīšana valstī, kurā 45% IKP ir ārvalstu uzdāvinātā nauda, ir realitātes izpratnes trūkums visplašākajās tautas masās. Sods neizpalika
Tēma: Lēna vai strauja, bet dinamika uz kodu, kas ietver vairāk informācijas par cilvēku - čipa implants
Es nekādi nesaprotu šo aizrautību ar implantēšanu, ja pastāv gluži normāli aproces / gredzena risinājumi. Jebkura ķirurģiska manipulācija, kā arī svšķermeņa ievietošana, ir ar kautkādu infekcijas / rētaudu/ atgrūšanas risku. Kam tas vajadzīgs?
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Es esmu redzējis visādas negaidītas probzas ar palietotiem dīzeļiem. Piem auto nevar demontēt kvēlsveces pat piekarot ar visu auto svaru. Pašam FR aizgāja pa gaisu turbīna, ir bijuši ar nesilstošu salonu. Citi ir ievērušies uz ļoti jūtīgo degvielas sistēmu un ERG - kvēpu filtra pāri. Protams visi auto ir padzīvojuši, izņemot 1/2 g vecam pasātam PL nokārās degvielas padeve. Bet ar benzīna auto man nekad nav bijušas tik daudz problēmu. Gan jau ka tas tāpēc, ka dīzeļi tiek pirkti, lai dzītu ar visām izrietošām sekām second-hand tirgū. Bet tas vienalga nemaina loteriju par sliktu dīzelim.
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Conqueror rakstīja: Laimīgu jauno gadu! ![]()
Tu te neuzspied savu viedokli! Pats izdomāšu vai laimīgs vai nē!
![]()
Man jau kopš neskaitāmām sāls/ griķu / tualetes papīra/ pupiņu sāgām šķiet, ka šos stāstus sacer veikalu vai ražotāju veikalinga speciālisti ar mērķi izpārdot nomētājušos krājumus. Un katru reizi: atver statistiku un konstatē, ka uzkrājumi tādi, ka pat ķīniešiem nepietiks naudas tos izpirkt. Nesaprotu kādam idiotam jābūt, lai šo veikalinga sviestu tiražētu. Varbūt tas gara milzis varētu Lidl reklāmas arī publicēt?
1984 rakstīja: Laikam evolūcija. Pirms gadiem 12, tajos pašos Alpos, ar ķiveri slēpoja retais atpūtnieks. Tolaik pat kalnu krašu mājas lapās bija sabildētas skaistas, sportiskas sievietes ar gariem, plīvojošiem matiem un krāsainām slēpotāju cepurītēm. Šodien jā, lielum lielais vairums ķiverēs
Ķiveru 100% prasību nosaka pacēlāju attīstība. Pazīstu 2 kundzītes, kas ir smagi atrāvušās ar tablešu pacēlāja kātu. Žāvājās pieāķēšanās punktā kamēr no aizmugures saņēma. Tgd abām ir ķiveres, vienai satricinājuma ieraksts med. lietā. Kamēr bija visādi mistiski trošu pacēlāji, šis nebija tik aktuāli. Jo slēpojot var jaudīgi atrauties arī ar ķiveri. Gribēšanu vajag tikai. Kur slikti nostiprināta / neatbilstoša ķivere pati rada riskus
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Jaunu uz 3 gadiem jā. Lietotu un ilgāk, nē. Redzot kā apkārtnē tauta jājas ar palietotiem dīzeļiem.... Tā loterija ir dīzeļiem viennozīmīgi par sliktu. Un zaļajā pusē arī nav daudz iebildumu - līdz 3 gadiem tiem dīzeļiem nav īpašu ekoproblēmu
Diezgan noteikti tas ir tikai laika jautājums. Blīva apbūve šo jautājumu visu laiku saasina.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Bradypus rakstīja: Tu joprojām nesi pamanījis, ka PSRS nav nekas unikāls - deficītu rada ideoloģija, kas bija PSRS un šobrīd tiek aktīvi ieviesta visā pasaulē ar EPSRS pirmrindniekos.
Mums ir ļoti atšķirīgas brilles. Esmu pamanījis, ka postPSRS laikā tika atrisināts pilnīgi viss. Jebkāds shortage vienmēr ir bijis tikai īstermiņā un pilnīgi vienmēr atrisināts ar workaroundu. Ļoti redzams tas ir ar alko un tabakas akcīzi. PSRS laikā ja Vaznim riepas nebija, tad tās nebija vispār. Nerisināmi
Da nē. Viss klasiski: sezonāla neveiksme + slinkums + alkatība. Perfect storm. Diezvai atkārtosies otreiz tavā dzīvē
Austrāļiem ir sava gāze. Atraka pasen un tas ieslēdza vērienīgu inflāciju.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Tas tak īstermiņā. Savā dzīves pieredzē noteikti varu apgalvot, ka ārpus PSRS īsts deficīts ilgstoši nevar pastāvēt. Ļaudis ir veikli un izdomas bagāti un deficīta problēmu atrisinās
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Uz Skandināviju mierīgi var neskatīties. Sovokā nelika tādus kolektorus kā Skandināvijā. Tās smiltis + šķembas aizdambētu 100% visu notekūdeņu kanalizāciju šeit.
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Taču es jau arī saku, ka draņķīga pieeja - vakar dabūju to putru parakt. Nu pļā. Kā var gribēt šo radīt? Bet nevajag šo situāciju ar Rucavu līdzināt. Situācijas NEATBILST ittinnemaz.