Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 ... 146 >

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Nu tieši ko tu nevari izlasīt manis rakstītajā? Vai es teicu, ka manā miestā vīžo ielas tīrīt? Nē! Es 1,5 postus atpakaļ jau lietoju epitetus par tizlo pieeju kaisīt, ne tīrīt. Un jā - Rīga nevīžo tīr't Jūrmaleni. Iespējams uzskata to par vienu no daudzajām ielām. Jūrmala tīra, bet tikai to. Pilsētā ir tāds pats bardaks kā Rīgā. Bet! Nejauc pirkstu ar p%$#^&i. Respektīvi: Rīgu ar Rucavu. Pie šāda sniega daudzuma Rucava tiktu izdzēsta no LV kartes. Rucavā tīrīšanas jaudas ir nemērā mazākas, arī pārejās pieminētajās pašvaldībās. Tikko redzēju Talsu neskartās pļavu bildes - tur ir kapitāli mazāk.

Tēma: Kāpēc daļa dzirdamāko velo satiksmes atbalstītāju ir naidīgi noskaņoti pret autovadītājiem?

Nu tā tukši irst jau ar nevajag. Kāpēc sarkano uzreiz extrapolēt uz durvju skrāpēšanu? Es sarkano mēdzu ignorēt TIKAI tukšā krustojumā. Nekad neesmu nevienam traucējis šķērot perpendikulāro (tā būtu analoģija ar durvju skrāpēšanu). Un šāda rīcība ir nevis tāpēc, ka nez kā aizsargāts, bet tāpēc, ka uzņemt ātrumu ir ievērojami smagāk kā tikai gāzes pedāli iemīt. Vienvārdsakot slinkums un piekusums

Tēma: Kāpēc daļa dzirdamāko velo satiksmes atbalstītāju ir naidīgi noskaņoti pret autovadītājiem?

Klau šitos tak jāved uz \Baltkrievijas robežu - lai tie mellie mēģina šito pārkniebt vai pārrāpties....

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

msh rakstīja: Atbraucu uz dižo pilsētu - jā, tagad es saprotu kāpēc dižās pilsētas iemītnieki šoziem čīkst - Rīgas ielas izskatās apmēram kā Rucavā vai Nīcā, kur LAU mašīna izbrauc pa cauri ejošo ceļu bet visus pārējos nostumj ar traktoriem vai greideriem. Ceļa tīrības ziņā vislabākais posms bija no Jelgavas - Tukuma dzelzceļa tilta līdz jūrmalenei, pēc tam jau palika interesanti

Nu malacis! Kārtīgs latvietis! Iedziļināties? Nu nah! Labāk pavirši ļurināt. Informēju: Ir tāda parādība kā Līča efekts, kas no rudens puses ar Arktiskām gaisa masām (t.i. Z vēju) no siltās jūras paceļ ūdeni un sniega veidā izgāž uz aukstas zemes. Tehniski iznāk ap 100km plata josla (līča gals) un ne visai tālu iekšzemē. Rezultāts: pamatā viss sniegs tiek sagāzts Jūrmala - Lilaste posmā, iekšzemē līdz Jelgavai aptuveni. Secīgi, ja tik daudz sniega kā Rīgā tiktu sagāzts Rucavā, tu uz Rīgu vispār nebūtu atbraucis un visdrīzāk palicis bez elektrības un interneta

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Te sadarbība visos virzienos lieliska. Arī tīrītāji diezkapēc uzskata par pienākumu skaisīt ar sāli, ne tīrīt. Attiecīgi tā slapjā čupa pie auto ir tas vēl darbiņš. Vakar pavingroju to smago drazu. Nu es tiešām nesaprotu to loģiku. Privātīpašumā: sniegs>notīri darbojas lieliski. Vieglu sniegu prieks tīrīt. Bet šito smilšu, sniega, ūdens putru..... nu pļā

Tēma: Kāpēc daļa dzirdamāko velo satiksmes atbalstītāju ir naidīgi noskaņoti pret autovadītājiem?

Nē - hipsteri. Bet uz ielas neesmu redzējis pilnīgi nevienu konfliktu startētu no velomīļu puses. Tikai no autoidiotu. To viņiem vietas maz (parasti duras ar X5), to sarkanais esot jāievēro (onkas ar Pasātiem). Ā un gājēji arī gadās - kkad ne pārāk sen viens tāds apdāvinātais nogrūda velozaķi uz VEF tilta braucamās daļas. Tie čaļi triko bezkaunīgi pamatā Itālijā, čakli uz aizrādīšanu DK, NL

Tēma: Kāpēc daļa dzirdamāko velo satiksmes atbalstītāju ir naidīgi noskaņoti pret autovadītājiem?

DK tas skudrupūžņa jautājums bija atrisināts elementāri - katram dzīvītim bija šķūnitis pagalmā, kur turēt visādus externālos hlamus. Piem velo. Man liekas fantastiski labs risinājums - neredzu nekādu iemeslu stiept velo uz 3 stāvu, tur tam rezervēt apkurinātu vietu un vēl sildīt to. Unsignalizācija ļoti sen jau nav sarežģīta lieta un vietas pie skudrupūžņa parasti ir bez jēgas

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Jā, bet ir arī citādi piloti - esmu redzējis Opeli ar kantainiem diskiem. Daļa tur ir biznesa braucēji ar pilnīgu po uz auto - brauc pa bordēm, bedrēm....

Tēma: Vai pasaule varēs tik ātri elektrificēt savu vieglo auto parku?

Nevis gudrāki, bet prasmīgāki naudas lietās. Pamatā pragmātiskāki un vairāk rēķinošāki. Tāpēc jau ir sapratuši, ka enerģijas cena ilgtermiņā nav uz palikšanu. (Izņemot, ja 2020 cenas uzskata par atskaites punktu.) un nepavelkās uz pliku klaigāšanu. Parastai tautai vnk jāizšķiras starp Octavia un e-Tron. Un tur vienos vārtos. Pārtikušai - RangeRover / e-Tron..... Pa manam tur arī vienos vārtos, bet tas nav tik viennozīmīgi

Tēma: Vai pasaule varēs tik ātri elektrificēt savu vieglo auto parku?

1. auto cena 2. nē, bet Kasiņa skatījums norāda uz izmaiņu klasiskās ekonomikas piedāvājuma/pieprasījuma līknē. Es pats pgdm atturos tajā virzienā skatīties, jo 1. man ir dienesta auto; 2. domāju, ka reāls tas auto paliks, kad sakārtos ātru lādēšanu. Tad arī cenu un svaru nedzīs baterija, un nebūs jāplāno maršruts ar nakšņošanu lādēšanai.

Tēma: Kāpēc daļa dzirdamāko velo satiksmes atbalstītāju ir naidīgi noskaņoti pret autovadītājiem?

Nu tā laikam nav. Radikāļi ir katrai idejai. Klārksons būs viens niknais auto nometnē. Arī bijušais klasesbiedrs man kādreiz teica, ka stumjot nost no ceļa un pašu samērā reti, bet ir mēģinājuši nostumt no ceļa pat sab trans. Bet par apģērbu šiem taisnība - pēdējā laika teh. progress arī to jomu ļoti skāris. Tur tagad visādas lieliskas lietas var atrast. Ziema ar velo: Vakar kāreiz darbnīcā apspriedām šo. Meistari saka, ka pēc ziemas remonts esot uz 80% velo cenas. Gan jau drusku pārspīlē, bet ir pieredze. Vienu gadu tajā pusziemā pavizinājos, sarūsēja gandrīz viss. Velo + sāls ir ļoti nikna kombinācija. Tīra inventāra bojāšana.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Kāda kokteiļa? Ja katru dienu vari stumt iekšā kautkādas dīvainas izcelsmes vistu un uzdzert ar smootiju no pakas, duramais kokteilis ir reāla s'picka pret ieradumu kokteili

Tēma: kūpošos smerdeļus beidzot padzīs no centra

Es pazīstu čaļus no Fimas. Viņi kkā uz ES fondiem stipri pasen šo izdarīja. Ja nemaldos, pie reizes kādu gabalu salika arī ES sliežu platumu. Vēl tas kantoris sabūvēja video uz robežas un citus tehn pasākumus tur veic. Pie mums Fima ir tāds kaktu kantoris, LT reāls monstrs

Tēma: Vai pasaule varēs tik ātri elektrificēt savu vieglo auto parku?

Ņemot vērā,ka 1/3 domā aptuveni tāpat, iespējams ir riktīgais brīdis iepirkties zemajā pieprasījumā. Parasti gan publika, kas var atļauties EV, plāno labāk un nepakļaujas pūļa panikai

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Aplis funkcionē tikai tad, ja vispār kustas. Kur vilkšanās pa ārējo joslu šo kustību apstādina. No pozīcijas 0km/h ir ļoti grūti iekļauties pat 20km/h. Savukārt salāgot 20 un 60kmh ir ievērojami vienkāršāk

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Nu iesaku matemātiku tomēr. Reāli palīdz. Tas modelītis visticamāk ir standarta ģeometriskā prognoze. Tur noteikti tā sanāk. Tomēr patreizējie dati liekas, ka tuvāk ir Ošleja iecienītā Gomperta funkcija. T.i. pašslāpējoša ģeometriskā progresija. Kur es parasti rīkojos sekojoši: ja parādās dati, kas saceļ man spalvas uz muguras, mēģinu tajos noorientēties: šajā gadījumā sameklētu viralitātes standartmodeli un iemestu tur cipariņus. Tad sameklētu Gomperta funkciju (iespējams, ka pat vieglāk atrast kā standartmodeli) un .....visdrīzāk nomierinātos.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Būsterītim izskatās, ka svarīga marka. 5zvaigžņotais (Moderna) noliek gultā praktiski visus. Pudelīte ar 3 zvaigznītēm (Pfizer) neatstāj praktiski nekādu iespaidu. Nu un par Napoleoniem (Jansen un co) vispār nav ko runāt. Man bija Moderna - 1d off. GB un tev acīmredzot tautas klase - Pfizers :D

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Kas pārsteidz? Šis modelis pat ar Deltu bez lokdauņa sanāca. Par QR kodu prieks, bet baža ir par to, ka nesaņemsi med palīdzību citos jautājumos, kad vajadzēs. Jo slimnīcas pie šāda scenārija būs aizsista ar QR koda cerīgajiem. Tu paliksi aiz durvīm. Bet par slimnīcu scenārijiem gan nav skaidrs vēl. Jo tā Omikrona ietekme vēl nav izsecināta. Klasiski virālāki vīrusi kļūst mazāk ietekmīgi un aziet vnk apritē.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Kurš ir uzvarētājs šajā karā? No šī ļoti ātri var secināt, ka lipīgs bacilis ir nevadāms kā mērkaķis ar rokas granātu. Šāda tipa ieroči nekādu īstu uzvaru nevar radīt

Tēma: kūpošos smerdeļus beidzot padzīs no centra

Es domāju panikot ir pāragri. Kautkā liekas, ka tā zaļā zona būs vairāk projektā kā ieviešanā. Rosība ap projektu ļaus attālināt soda naudas un tā tas laiks arī paies

Tēma: kūpošos smerdeļus beidzot padzīs no centra

Neesmu kursā. Kāpēc jāmaina sliedes elektrovilcienam? Transporta konstrukcija atstājot "last mile" autobusam jau ir pilnīgi ok. Bet par 1/10 apdzīvotus ciemus jau nekā nevar atrisināt ne ceļos, ne bankās, ne pastā, ne skolās. Transports nav izņēmums. Tur jārisina to ļaužu tur atrašanās jautājums. Bet Fimas projekts bija ievērojami lielāks. Viņi paralēli automatizēja pārbrauktuves un šķirotavas. Nezinu gan cik nākamā vara bija apmierināta ar projektu.

Tēma: kūpošos smerdeļus beidzot padzīs no centra

Kādu brīdi atpakaļ LT noalgoja tādu uzņēmumu Fima un savilka vadus pa vsiem virzieniem. Arī LV diezgan iespējams scenārijs

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Mani nesajūsmina esošā vara, bet apzinos, ka būs maz politiski līķī aiziet gribošie. Tāpēc rezervistu soliņš valdībai krīzes apstākļos ir ļoti īss. Tāpēc šie laiki jāpārdzīvo ar tiem, kas ir. Nezinu kas tās par partijām. Es esmu redzējis vienas dzimšanu, kas tagad ir pozīcijā. Vienīgā sistēma, kuru redzēju - tādi primitīvi iznireļi (nahali) tika nostumti malā uz vēlēšanām. Precīzāk - tie bija rindas beigās resursiem uz tikšanos ar vēlētājiem. Sarakstos bija, neiebalsoja.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Bet īstenībā jaudīgs nazis tiešām sanāk, ja gājējs trāpas pa vidu un atsit kapota atslēgu: vāks ar pneimatiku ceļas augšā un gājējs ar vēderu karājas uz tā. Ar štoku ļoti jānepaveicās lai tā sanāktu

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Es nesaprotu kur tu tajā retorikā dzirdi īpašu biedēšanu vai aizliegumu? Ja es būtu viņu vietā, es arī publiski dramatizētu, jo nedramatizēšanu un pielaidību šie jau vienreiz izbaudīja. Nu un tas pats par ieteikumiem netikties. Šis viss kā vecāsmammas teiktais ejot ārā no mājas: ir jau taisnība, par teikto piedomāšu, bet roceni jau neraušu. Man liekas tu ļoti pārproti tā teksta obligātumu. Šķiet ka tu pats kāda iemesla dēļ to mēģini uzvilkt sev virsū kā diktātu. Šie laiki jau kādus 30 gadus beigušies. PS Ļoti interesanti kāpēc šie ārkārtīgi paklausīgie ļaudis (tie, kas šo izkliedz kā diktātu) uz aicinājumu maksāt nodokļus, nepirkt bez čeka, nereaģēja gandrīz nemaz. Tur nezkapēc nebija jāklausa un diktāta nebija

< 1 ... 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 ... 146 >

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti