Nu jau gan pateici. Neredzu iespēju vadīt ministru kabinetu personai, kas atkarīga no kokaīna vai Deripaskas. Esi aiztroļļojies līdz plānprātībai
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: Gobzems
Nu jau gan pateici. Neredzu iespēju vadīt ministru kabinetu personai, kas atkarīga no kokaīna vai Deripaskas. Esi aiztroļļojies līdz plānprātībai
Tēma: Gobzems
Es saprotu, ka tu saskati iespēju, ka Gobzemam ar visiem tiem video un nesaprotamiem līdzekļiem, nav nevienas atkarības :D
Nu tak ievēli valdību, kas tevi nedrāž! Šī ir kārtīga sovoka domāšana, ka ir kaiutkādi viņi, kurus nekādi nav iespējams apturēt. Tas ir feodālisms tavā galvā. Tu tak neesi pat mēģinājis veidot partiju, iekļauties partijā, lai nonāktu pozīcijā pret šiem. Tikai klaigā fēču bukā
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Kkad tak bija ieplānots tas leišu stila I joslas off pie pirmās izejas? Man liekas liliska metode kā atbrīvot iebrauktuvi aplī.
Tēma: Gobzems
Viņš nav iespējams kā premjers - viņam nav pielaides un tas nozīmē, ka identificēta kāda atkarība. Narkotikas, naudasmaiss, krimināllita vai kas cits. Līdz ar to ir ļoti interesants jautājums kas finansē un kāds ir finansētāja plāns. Pirmais minējums - Šlesera elektorāta vervētājs
Nav īsti skaidrs kāpēc šo nevar nēsāt, piemēram gredzenā. Kāda bezjēdzīga ķirurģiskā iejaukšanās. Bet nu dažiem laikam fantastikas filmas šķiet saistošas
Tu domā Francijā nav 182 k no sovoka iebraukušu cilvēku uz 67 milj iedzīvotāju? Kā varam šur tur pamanīt, tieši sovoka migranti jaudīgi izceļas ar antivaxerismu.
Nu vot kur tu izrāvi, ka tālāk būs 2x gadā? Tev tiešām nekad nav skaidrojuši modelēšanas datu prasības? Datu prasības vispār? Ja tiksim ārā no lokdauna, tas C19 kļūs endēmisks un būs visparastākās iesnas. Bet tam ir jānovērš sākotnējā milzu pārslodze medicīnai. T.i. jāsačipojas.
Nu pag. Tad kad Dumpis (dr. med) kko saka šeit dzīvojot, tu saki ka irš. Tad kad kāds random paziņa dzīvo tur un kko saka, tad noteikti neirš. Neskatoties uz to, ka tas ir tiešā pretrunā ar datiem (ak jā datu vācēji tak irš)
Te problēmas viena otru dzen:
pasažieri nelieto sab trans, jo tas ir neērts (trūkst hub, kur ērti pārsēsties). Un jo vairāk nelieto, jo tas paliek retāks un secīgi neērtāks. Šo visu var sarisināt ar grandiozām investīcijām:
- pieturu habi lielākajos krustpuntos
- transports pievilkts pie dzelzceļa + hubi. Dz.c. habs Torņkalns vien ir ko vērts
- jaudīgi subsidēts transports biežumam
Neesmu speciālists, nezinu vai tas palīdz. Es saprotu, ka šīs problēmas pamatā veidojas dēļ ielu izbūves profila - tās nevēdinās
Es saprotu, ka metodika laikam diezgan cieta. Jo Ušakovs šo risināja tās mērijumu stacijas vnk izslēdzot. Ja metodika ļautu, gan jau aizvietotu izdevīgākā vietā.
Šādi ir, kad trūkst izglītības. Es domāju statistikā mani zibenīgi atskaitītu, ja mēģinātu par sampli izmantot 2 gadījumus. Nu kā var mēģināt zīmēt tendenci no 2 datiem?
Manuprāt situācija ir diezgan skaidra - Rīgas centra gaisa Q neatbilst ES standartiem un tāpēc šis viss. Tur vnk ir tiešais kurss uz soda naudām. Un autobuss ar 40 pasažieriem, pat ļoti sliktā stāvoklī, radīs mazāk piesārņojuma kā 40 ecodīzeļOpeļi
Metodika ir statistika un ar mediķiem tai nekāda sakara nav. Resp. mediķi nenosaka uzskaites metodiku - viņiem tam nav izglītības. C19 gadījumā ES saredzami netiek lietota vienota metodika un šķiet, ka statistiķi jau vienojušies to mainīt. Liekas sept bija pirmās uzskaites izmaiņas. Pagaidām ļoti precīzai siituācijas attainošanai tiek lietots excess death jēdziens. T.i. valsts standartmodeļa un esošās situācijas atšķirība.
Nu man reakcija bija ļoti līdzīga otrajam čipam- ap 24h off ar t un galvassāpēm
Paziņa kautko par irsi nav teicis? Dubaja pirmie pasaulē noreportēja 100% vakcināciju. Viņa ģimene tajā sabiedrībā NAV loģiska
Yes. Un es nevisai saprotu kāpēc HES & TEC milzu peļņu nevar iekļaut atbalsta programmās, bet jāmoca kautkāds Sadales tīkls (kaut iespējams, ka tā shēma tieši tāda ir - LE subsidē caur ST zaudējumiem)
1984 rakstīja: Internetā, ntajos piegājienos. Kamēr trāpa
Oi. Šis man negadās jau gadus padsmit. Internetā vienā piegājienā. Ļoti sen jau
Shiirs rakstīja: Eidi, man tev ir jautājums. Kā tu pērc bikses vai kurpes? ![]()
A kur sāpe? Varu atstāt tev savu veco apgērbu, ja galīgi nekā nesanāk.
Un esi loģisks: sataisi sarakstu, pasūti internetā un aizej pakaļ. Nestaigā pa veikaliem. Iestādes nu jau arī darbojas uz e-parakstu. Nav jēgas ķerstīt ierēdņus aiz rokas, ja var iesūtīt caur oficiālo e-pastu ar cietu procesēšanas termiņu
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Yes. Cabrio ir ievērojami labāks risinājums.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Wiring būs drīzāk lokošana. Ne obligāti fiziski. Var arī softiski, kas, protams, rezultējas arī fiziski: papildus mikroshēmās. Tam Sharan vēl likās, ka tās mikrenes ir novecojušas (vai sataupītas). Dikti lēnīgas bija. Man liekas diezgan nejēdzīgi ražot risinājumus, par kuru eksistenci tu uzzini tikai tad, kad tas nedarbojas.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Nav visai ērti un veikli
Itāļus grūti atturēt no bučošanās. Tāpēc mehāniska svira Greena pass. Līdzība ir piem kases aparāta fiskalizācija: varētu jau nečakarēt uzņēmējus ar kases aparātu maiņu, bet nu blēdās ar kasi. Tad ko darīt?