Nu pļa. Ko var murgot.
Taču palasi kā tur gāja. Tur tak bija vesela kaudze sviestainu epizožu. Piemēram par to vareno šāvēju, kas devās atbrīvot bērnus no kroga pagraba, kur pēc Qanan info pedofili turot bērnus un..... izrādijās, ka krogam nemaz pagraba nav.
Pēde'ja rindkopa taču nozīme, ka sazvērestības teorijas nestrādā? Atsevišķi personāži tās izmēģina atsevišķās vājās valstiņās, kas vadoties no greiza morālā kompasa kopistiski sadodas rokās un tos pieņem? Un tika Brady tur līdzsvaru?
Šis jau ir traki: un kā tad ar Vāciju ar 80% vakcinācijas aptveri. Tad tur tā darbojas, jeb tomēr nedarbojas?
Viņš ir neperspektīvs sponsoriem - esot pozīcijā neko nevarēs paveikt. Domāju, ka darbojas kā provokatīvs Aināra partneris
Tu gan esi naivs. Sīpoltēvs brīnišķīgi demonstrē kā var noturēt. Pilnīgi pietiek labi barot karaspēku.
Privelēgijas (lai kādas tās būtu) tika iemainītas pret ļoti ievērojamu!!!!! Bagātības un iespēju pieaugumu. Domāju, ka ne RU muižnieks, ne Karību plantators pie status quo par tādām nevarēja ne sapņot. Piem plantatoram vēl vienu plantāciju iegūt bija iespējams tikai karadrbības rezultātā. Savukārt veiksmīgs klapitālisma pielietojums ļauj mierīgi to nopirkt.
QAnan sākotnēji bija pozīcijā: apgalvoja, ka Tramps apkarojot pedofilu tīklu. Dzirdīgas ausis bija daudz. Arī LV
Jā jā apskaties Šimkusa amatu un filozofiju par vakcīnām.
Un jāsaprot: ja visas pasaules valstis tiešām gribēs to saņurcīto piecīti no tavas sasvīdušās plaukstiņas, viņas vnk izdos likumu un to dabūs. Visi tevis piesauktie greizie trejdanči nevienam nah nav vajadzīgi, ja vasts vara tiešām grib. Neglaimo sev: Nato tiešām nebaidās no tevis un tava viedokļa
Nu pļā. Kāds karš?
Dekadence parastā. Iemesls: tumsonīga publika, kas iepriekš lai pārtiktu, bija spiesta strādāt 3 datrbos, tgd pietiek ar vienu. Jo instrumenti ir fundamentāli uzlabojušies un palētinājušies. Nu un tumsoņiem saradās daudz brīva laika. Savukārt BRady un 1984 uzradās daudz klausītāji. Vot ir tapa Plakanzemes TV
Nu vot kur šo visu var raut?
Pirmkārt: Clvēce nekad nav dzīvojusi tik labi kā šodien (varēja labāk, bet korupcijas dēļ nesanāk). Kur ir atskaites punkts šim "novest nabadzībā"?
Otrkārt: ir tak visu laiku redzams pretējais process. Vergturība, feodālisms tika izbeigts tāpēc, lai rastos pircēju masa. Neizbeidza to kkāds mistisks citplanētietis vai Great reset. Nebija tā ka onkuļi sadevās rokās, lai nigas varētu jauki dzīvot. Onkuļi pamanīja cik labi nigām var notirgot rumu un cik labi tie strādā, kad apzinās cik ruma varēs nopirkt. Pēc tam virkne bērnu slimības kā diktatūras, kuru iemesls ir darbaļaužu tumsonība svaigi iegūto balstiesību novērtējumā. Atrāvās tad, atrāvās tagad no populistiem.
Beidzat izgudrot visādus murgus
Un tas nav it nekas. Smieklīgs apjoms priekš kaimiņvalsts
Es domāju, ka čali, kas visu balsta uz Great reset nav vērts pat pētīt. QAnan tipa pasaules valdnieka izgudrotājs.
Jā sorry nobruka starp divām auto markām
Wess Hondai sux šobrīd. Patreiz jau 3 mēn baxtos ar apdrošināšanas gadījuma izrisināšanu, bet nu komunikācija un pieeja ir pilnīga katastrofa pat salīdzinot ar Nippon. Benson bija nereāla medusmaize. Tāpēclaikam arī bankrotēja
Diemžēl Honda serviss kopš Nippon slēgšanas ir tādā pat statusā. Honda ir novērojama vienvirziena servisa degradācija Benson>Nippon>Amserv
Mani pietiekami bieži ielaiduši ar ID kartes foto, bet ne vienmēr un ne garantēti.
Kafejnīcā nesen stāstīja, ka nākuši kontrolēt.
Nu iztapība un sīkmanība ir mūsu Skype
Šis jau pasen nomainīts. Skaidrojums laikam bija, ka emitents (personas kontrolieris) tiesībām nav valsts, bet kkāda atvasināta organizācija, kas piem. starptautiski nepārstāv un nav pilnvarota pārstāvēt valsti. Bet kāpēc ID kartei aizmugurē vnk nevar piezīmēt kategoriju burtiņus un fasonu uztaisīt atbilstoši atpazīstamām tiesībām, nezinu
Nav tak ne mazākās vajadzības šo kkur mest / spundēt. Nesenais vingrinājums ar pieeju valsts noslēpumam cita starpā nozīmē, ka ir kāds apstāklis, kas liek uzskatīt viņa lēmumus par ietekmējamiem no ārpuses. T.i. narkomāns / zog / kompromats vai kas tamlīdzīgs. Attiecīgi izņemot mērkaķošanos pa benzīntanku, nekas cits viņam nespīd. Attiecīgi vienīgais jēdzīgais outputs no šī pasākuma būtu notirgot savu elektorātu Šleseram
Es nedaru sarkasmu. 
Jā latviešiem šis patīk. Iztapīgi un bargi kontrolēt. Sovoka OBHSS ar savu artavu sniedza. Rezultāti neizpaliek. Lokālās varas piespēlētu noteikumu centīgu izpildīšanu koši var redzēt vismaz:
2009 - 2012. gads - austerity;
2017 - šdienai: finanšu kapitālais remonts;
2020 - šodienai: serifikātošana.
Mums tas asinīs. Ģenētiski atnāca kopā ar alkoholismu
Neprotam lasīt, ja? Tu nonāci pretrunā ar savu ticības brāli Brady
jā jā atkal atradi vienīgo īsto patiesību.
Ieguvēji tajā pasākumā daudz - gan piegādātāji, gan teroristu organizācijas, gan BY tūrisma organizatori, gan PL dzeloņdrāšu, ūdensmetēju ražotāji un stabu uzstādītāji. Šie materiāli iegūst. Nemateriāli uzvārās gan ES, gan RU. Tusiņā neieguvēji ir UA
Nekas slikts jau nebūtu, ja būvniecības daļa aizietu būvniekiem, ne sakristu uzkrājumos Rāvim & co. Iekārtu izmaksas jau maz mainīsies un ja mainīsies, tad grūti ietekmējamas. Bet ja mainīsies ievērojami, kādam lokālam uzņēmumam pavērsies milzu iespēja uzražot to šeit.
Gan jau sagaidīsi un pieaugs. Lohdauņa samazinājuma inerce beigsies un ies atkal kalnā. Varam pat saderēt.
Nu un slimnīcu piepildījums sekos. un tad morgu. Tur gan palēnām apsīks, jo visi, kas saticējās ļurinātājiem, būs jau tajā pusē
Protams. Bet:
1. Šo cilvēku skaits 2000 vs 2021 ir ievērojami samazinājies;
2. Pat drusku virs šī līmeņa iespējas ir ievērojami mainījušās uz augšu. Tas par parkinga sensoriem, akciju tirgiem, etc. Un tas nekad neies mazumā
Jo? Kādus 20 gadus vērojams ļoti radikāls dzīves līmeņa uzlabojums (parēķini pats - iespējas, instrumenti, aprīkojums) un pēkšņi lauzīsim ārā parkinga sensorus un automātiskos zīmju atpazinējus no auto?
Šis, pēc novērojumiem, ir regulārs antivakseru naratīvs. Nu kā jūs pie šīm tehnoloģiskajām iespējām taisaties dzīvot nabadzīgāk?
elektrība aptuveni par 60% ir gāze. Attiecīgi elektrība lielā mērā kopē gāzes cenu ar kavēšanu. Šogad savādāk - ļoti sausa vasara, gāzes daļa lielāka un liels spiediens biržā, bet ilgtermiņā vecā shēma saglabāsies
Nu ko tu taisi paniku? Gāzes cena (kas = degvielas cena) up pie apkures sezonas, down apkures sezonas beigās. Parasti februārī jau ir labu labi nākotnes līgumi. Šogad nebūs, jo feb vēl turpinās pirkt (jo feniņapmīļotāji cerēja uz 2020 cenām un pa 2021 vasaru neiepirka pietiekami rezerves). Bet apkures sezonas beigās (ap aprīli) toč būs lejā.
Bet torgaši noteikti mēģinās izmantot ilgtermiņa cenu pieaugumam
Tā notika ar kokmateriālu - cenu uzrāva 1 nedēļu, tirgotāji mēģina turēt jau 4 mēnešus
Un vari divreiz minēt kāpēc. Un tieši kāpēc šādi rezultāti ir bijušajā sovokā. Un jo tuvāk pie sovoka centra, jo trakāk.