Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 ... 146 >

Tēma: Peugeot Partner nesilst. Termostats strādā!

Iznāca pabraukt ar Caddy, kur tie mērgļi bija iemontējušis loku tādā veidā, lai uz salonu siltumu nelaida kamēr lielais loks līdz max nebija uzsilis. Lai sildītu salonu, pie pasūtīšanas bija jāpiepērk kautkāda "komforta pakete", kuru darba devējs, protams, nebija piepircis. Nu un tas VW dīzelis taupīgs un salonā nereāls aukstums, kaut viss strādā pareizi. Ka tik tie inovatori tajā Partnerī nav iemontējuši to pašu VW patērētāju izģērbšanas tehnolo'ģiju

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Taisnība = tas ko vēlas vairākums. Ja vairākums nevēlas izmantot zinātnes secinājumu, tad tajā brīdī tā nav taisnība. Domāju, ka tava misija ir bezcerīga, kas vedina domāt, ka ir ierautas kādas fundimentālas loģikas problēmas - no loģikas viedokļa nav vērts ieguldīties bezcerīgos pasākumos. Kamēr neesi kareivis Motrosovs (t.i. neizglītots, nedomājošs un jauns). Bet visticamāk tomēr trollis parastais.....

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Neesmu. Jo: Gripas vakcīnai ir ievērojams kļūdas risks - gripai ir daudz paveidu un tā vēl mutē laikā. Līdz ar to piedāvātā vakcīna ir minējums par gripas paveidu, kas izplatīsies attiecīgā areālā. Gripas vakcīna tiek ražota pēc vecas metodes un tai vajag laiku, lai saražotu. Rezultātā kļūdas, viralitātes un dzīvesstila sumārā varbūtība, ka vakcīna noderēs man būtu zem 10%.

Tēma: Ko jūs darīsiet, kad degviela maksās ~50-60 sant/l???

Tu tak ļoti labi zini kāpēc tā ir? Un to, ka tam nav ne mazākā sakara ar sociālistiem? Un to, ka atbilstoši inflācijas shēmai, šim pavilksies līdzi cenas un tad algas un tad atkal nostāsies uz status quo? Un šī shēma ir jau vairākas reizes redzēta? Tad nah tu stum šo depresīvo sūdu?

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Bradypus rakstīja: Visi nē. Tikai daļa. Diemžēl liela.

Visi gandoni, es vienīgais svētku baloniņš! Naratīvs tas pats, kas tam Pasaules valdniekam un Kurzemes ķoniņam... Parasti izlaistiem bērniem ir problēma ar sadarbību. Izskatās, ka Brady darbojas pēc tās pašas shēmas. Būs grūti pārliecināt vairākumu, ka mazākumam ir taisnība. Tā tas diemžēl darbojas arī skudrupūznī.

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku 2021.

Problēma ar ģeotermālo pamatā saistāma ar to, ka zem 100C ir vājas tehnoloģijas enerģijas konvertācijai. Secīgi tie urbumi vajadzīgi dziļi un daudz / resni. Domāju, ka tiklīdz apgūs enerģijas atgūšanu zem 100C, zibenīgi šis tiks iedarbināts. Arī klimata kontrolei tas noderētu

Tēma: Kripto valūta, Bitcoin! Kas ar to notiks, pagaidām strauji aug

Jo? Jābūt tak kādai nišai / jomai, kur šī valūta ir LIKUMĪGI noderīga, lai varētu saskatīt pieprasījumu... Šobrīd derīga tikai koksa pirkšanai un atkrīt katru reizi, kad arestē lielu tirgoni.

Tēma: Kripto valūta, Bitcoin! Kas ar to notiks, pagaidām strauji aug

Kripto atšķirībā no akcijām, nav residual value, jeb funkcionālā vērtība. Tā šobrīd ir 100% spekualatīva ar visām no tā izrietošām sekā. Teslas akcijas gan ir ļoti tuvu tam. Kriptovalūtai ziedu laikiem vajadzīgs nacionālo banku atbalsts, kurš visdrīzāk esošajām valūtām nebūs, jo tādejādi tiek zaudēti monetārie instrumenti. Attiecīgi nākotnē noteikti būs kripto, bet noteikti ne ar esošo maininga protokolu. Līdz ar to ticamākais scenārijs ir kripto bez blokčeina. Blokčeins bez kripto, tiek lietots līgumiem, akreditīviem un citiem cietiem juridiskiem papīriem. Notāri sūkā īkšķi Un smēliens jā: parasts muļķu zelts. Vidzrīzāk nav vairs pieejams šobrīd. Jo riski (100% zaudējumi, aizliegums, etc) būtiski parsniedz potenciālo ieguvumu.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

kasinsh79 rakstīja: Kā redzam, mirst arī vakcinētie. Vismaz no Delta - noteikti. Varbūt vienīgi mazāk skaitliski. Tā tas bija vairākās pasaules valstīs, un tā tas ir arī LV.

Nu pļac! Šis laikam kārtīgs antivax naratīvs. Jau ļoti sen ar tevi polemizējām, ka daži ļauži ir tādā veselības stāvoklī, ka tos var nobeigt arī iesnas. Tāpēc mirst arī no covid vieglā formā. Un tāpēc vaxēto skaits ir ievērojami mazāks mirušo vidū.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Kaprači Daugavpilī jau ieteica visiem vakcinēties - esotpar daudz darba

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

.... un arī ar ironiju esi uz Jūs...

Tēma: Bremžu suports?

Man bija tādi pat keisi ar disku aizsargiem: vienreiz pat suports iemanījās to sakožļāt

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Es domāju, ka starpība ir tajā, ka Orbānam nav 3a portfeļa uz devalvācijas brīdi. Zimbabves takai vajag ekonomiskus priekšnoteikumus. Ar LV stīvo monetāro politiku (SDR utt) nekas tāds nesanāk. Forintam nekas nenotika no šadas nelielas palīdzības, parkarsētajam mājokļu tirgum tika solidāri sadalīta atbildība ar banku, utt. Pat IS pasūtot kreditorus (t.i. faktiski nonullējot valūtas vērtību) pēc 2 gadiem bija labāks rezultāts kā LV. Vnk sovokā iezīstā taupības mānija ir idiotiska politika, jo vairāk par 0 izdevumus nevar samazināt. Kur ienākumu pieaugumam nav nekādu robežu. Bet LV spītīgi turas pie austerity arī pēc ļoti bēdīgā Veiksmes stāsta

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

lopu zāles pa kluso var kkur iegūt, antidepresantus tikai pret recepti. Attiecīgi godprātīgu dakteru nācijā šis raksts ir tikai izklaidējoša rakstura.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Gribēju gan. Aptuveni 30 % devalvācija ap 2010 būtu ievērojami atvieglinājusi iekšējo devalvāciju (pilsoņi ciestu ievērojami mazāk) un samazinājusi nācijas zaude'jumus ieviešot EUR (jo LS būtu EUR 1:1). Un atvērto pozīciju gluži labi nokopa HU: vnk naktī pirms devalvācijas konvertēja kredītus

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Protokolus tak var sarunāt? Visi sarunāja, kas gribēja? Skatoties uz komunikāciju piem ar to pašu Horvātiju, formulējums obligāti = drīzāk ieliktais mehānisms, kur ir vnk ceļš: ES > kritēriji> EUR. Kur nepildīt var jebkuru.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Bradypus rakstīja: "Poļi salaida grīstē attiecības ar ES" Kaut ko tādu var pateikt tikai kāds, kurš naivi tic, ka Poļiem iet tik slikti ar ekonomiku, ka viņi patiešām līdz šai dienai nav spējuši izpildīt Eiro ieviešanas kritērijus. Ir vērts padomāt, kā un kādēļ poļi līdz šai dienai ir saglabājuši savu valūtu, kas jaunajām dalībvalstīm principā tika aizliegts. Vai tik Višegradai tomēr nav kaut kādi savi plāni, kas atšķiras no Briseles un "salaišana grīstē" ir visnotaļ mērķtiecīga?

Nu pļā. Kur tu izrāvi, ka aizliedza saglabāt valūtu? Mūsu sabrauktajam ezītim vnk Rimsis tā bija apnicis, ka rāvās kā sadedzis. Nu un eirozona = piekļuve EUR intervencēm. Bet pilnīgi zaudēti monetārie instrumenti. Poļi lieli, nolēma paši taisīt politiku. Kas IMO ir pareizi. Un Višegradai ir plāni, to viņi paši saka - tāpēc visādi savdabīgi risinājumi. Tam olas vajag, ne sabraukta ezīša pričeni.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Ā. Tu arī tur dodies? Labi 9/05 netraucēšu.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Jā ss tgd briesmīgi izskatās. Pusvadītāju deficīts ceļ saulē lietotu auto uzturēšanu. Kas interesanti - gan ES, gan LV pagājušo ziemu zīmēja milzu transparentus par piegāžu ķēžu īsināšanu. Ļoti redzams, ka nav izdarīts pilnīgi nekas šajā jomā. Kaut arī tas būtu milzu tirgus. Ar nelielu risku prēmiju, protams.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Šitādus tak tikai Maskavijas video var redzēt. LV ļoooooti sen nekas tāds nav redzēts. Laikam jau šitādas izdarības ir kautkādas neirozes sekas. Gan jau kārtīgs pošmīzis, kuru no pirmdienes palūdza nenākt uz darbu vai kkas tāds.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

hahahahaā.... Malacis! Vienīgie, kuriem Padomju Maskava deva labumu, ir militāri rūpnieckajam kompleksam (bet ne tā strādniekiem. Skat Alfa piem) un saladafoniem. Kopumā kultivējot ideju par veiksmi, kas balstīta blatos un ieteikumu labāk būt tupākam. Ņemot par paraugu piem UK industralizāciju un urbanizāciju, ir diezgan vienkārši secināms, ka tiem taviem laimīgajiem darbaļaudīm viena dzimtbūšana nomainīja otru. Ar milzu atpalicību no UK modeļa, ja skaita no dzimtbūšanas atcelšanas akta.

Tēma: Zviedrijā būtiski ierobežos elektroskūteru brīvības

Šitais gan sviests Zviedrijas pilsētā Vesterosā uz veloceliņa kalna nogāzē šķērsām bija novietots elektroskūteris. Jābrīnās, ka pie mums vēl alternatīvi apdāvinātie šādi nav izpildījušies piem aiz Lielupes tilta.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Šie man šķiet ir klūgotāji drīzāk, ne šķeldotāji. Būs kurvīši steriem

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Nereāli ir tāpēc, ka neviens nepiesakās pārņemt. Tāpēc atkāpšanās ir nereāla.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

EE kā arī LT pirmajā vilnī kārtīgi atrāvās. Rezultātā: 1. Daļa slimo un vārgo apmira un tgd resppondentu vnk fiziski ir mazāk; 2. Daļa saķēra imunitāti caur izslimošanu. Tāpēc komplektā ar nedaudz vairāk vakcinētajiem, var mēģināt vieglāk pieiet, bet mans minējums ir ka tas viss neko daudz nedos un krāšņa eskalācija vēl ir priekšā. Jo vecuma grupās jau viss sovoks ir līdzīgs.

< 1 ... 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 ... 146 >

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti