Makroleksa klucis arī bija 10x lētāks
Es redzēju, natbalstu - bez priekšzināšanām mesidžs nenolasās. Ar priekšzināšanāk klucis nav vajadzīgs. Bet tā ar visu PR jau īstenībā. Vienīgais, kas bija superefektīvs, bija Tele2 Meteors
Vai Draugiemelvē maz ir tik daudz lietotāji? 
Un skaitīšanu ļoti ātri aizmirst. Iepriekš Stendzinieks bija ietirgojis Runājošos akmeņus par kautkādiem 150k, tgd šis ir lielākais kliedzējs par makrofleksa kluci.
Bet latvietis parastais šo Stendžas veikumu jau aizmirsis.
Tavai matemātikai vairāki biasi:
1. Čipotie izgaismojas kā saķērušie stipri akūtākā stāvoklī kā nečipotie. Jo nav nekādas vajadzības testēties pie plānām pazīmēm. Attiecīgi identificētie jau tādi, kas krīt no kājā vs nečipotos, kas tāpat vien atdzīti pārbaudīties.
2. Vakcīna NAV jaunības eliksīrs. Ir ļauži, kas gatavi mirt pie niknāka skatiena. Tiem arī čipotiem c19 nesmagā forma ir letāla.
Tie ir zvērīgie antivaxeri. Tie ir ļoti maz. Parasts nečipotais ir pošmīzis, kuram liekas, ka mežā tas bacilis viņu nesasniegs. Nu un šmiga vēl nav beigusies, lai ietu no mājas ārā. Secīgi kad sākas klepus, šie kadri pārmīž jēgu un nesas uz tuvāko hospitāli. Jo ŠAUBA jau ir palikusi
Tas labi. Tas nozīmē ka tev pie mājas ce'ļs vēl nav izšķīdis un ziemas guļā vēl nav jāiet
Nu kādu argumentu.....
Nav ne mazāko iespēju to c19 neizslimot.
Vakcīna = mazāk ciešanu = mazāka rēta. Viss. Ja no vakcīnas ir blaknes, tad no sērgas tās būs ievērojami stiprākas (jo blakņu aģents vairojas)
Arī no laukiem .... 
Es šovakar tur čupai lohu gāju garām. Tie lohi diezkapēc iedomājas, ka tas radars šauj pa visu mikrorajonu, ne tikai šauri pa savu joslu. Uz Salu tilta tāpat ap 60% mīzēju no pretējā radara.
Čipotie testēties iet tikai tad, kad ir nereāli slikti, jeb esi smagā riska grupā (kuriem arī iesnas var būt letālas). Attiecīgi tests + čips nozīmē ievērojami bēdīgāku komplektu kā nečipotiem Tur arī visa starpība
Izslimot pilnīgi nekad ne ar vienu slimību nav ieguvums. Pilnīgi visas slimības veido traumas un rētas, kas traucē organisma funkcionēšanai. Citas sasummējas un atriebjas, citas mazāk jūtamas, bet organisms nekad neatgriežas pirmsslimošanas stāvoklī. Slimot nevajag. Noteikti nevajag. Tur nav itin nekadas veiksmes
Jo cienījamais demagogs ir pilnībā noignorējis gan lipīgumu, gan transmisijas ātrumu, gan sezonu, gan lokdaunus (pirms vakcīnām). Ir tupa excelis no 2 datiem
Nu lūk. Arī labākās pošmīžu ārstēšanās metodes ir publicētas. Lieliski tēli, lieliskas zāles, lieliski palīgi
jauns.lv/raksts/izklaide/470493-ugis-kugis-sasirdzis-ar-covid-19-paliga-steidz-kasers-ar-viru
Tavam paziņam gan vēl arvien saglabājas citokoīna vētras riski, kas ir izteiktāki kāreiz cilvēkiem ar spēcīgu imunitāti. Bet riski ir ļoti zemi un viņš noteikti nav tas, kurš sēdina medicīnas pieejamību. Tur tomēr vecs + slims ir pamatpazīme
Soross ir ungārs. Kapitālu nopelnīja uz britu rēķina.
Atkal garām
Precizēsim jautājumu:
Kur tu izrāvi šādu jautājumu? Nosapņoji?
Neesmu neatbalstītas staiguļošanas piekritējs, tomēr pēc WW2 zviedru atpakaļ aizsūtītie leģionāri jau arī tika uzskatīti par staiguļiem. Visādi ir.....
A jā. Ar MB V klasi arī iznācis pabraukt. Pa LV gan. Principā kā ar vieglo, tik liekas, ka MB tā nenopietni piegājis tam aparātam - pilns salons ar klubkrēsliem, bet pakaļējā piekare klabēja jau pie 35k. Un man specifiski nepatīk tā busa sēdpozīcija. Gribas tomēr pusguļus
Gan Indijā, gan Āfrikā uz cipariem nevar skatīties - ja nācijas vidējais vecums ir 25 gadi, veco cilvēku sērgas tur pēc definīcijas nevar būt. Gan jau ka štatiem atšķiras vecumstruktūra vnk. Jeb policistu per capita ir vairāk - Indijā ir diezgan populāri uzmundrinājumus izteikt ar nūjām. Lokāļu bailes no policijas ir pat ļoti ievērojamas.
Pag. Tu taču teici, ka nav jāvaxējas, jo c19 tāda viegla gripa vien ir. Un ierobežojumus nevajag.....
Tātad ko tevis polimezētajā komplektā iesākt ar tiem penšiem? Un ko iesākt man, ja kautkur neveiksmīgi nokritīšu?
Šī tomēr ir bezatbildīgu idiotu nācija. Redzams itvisur. Gan pretvaxēšanas kliegšanā, gan patreizējā viensētu pirkšanas bumā (parādu bedre būs nākamais kolapss), gan ātrajos kredītos, gan Govzema un Kaimiņa iebalsošanā....
msh rakstīja: Laikam neesi braucis ar kādu busu ja nemāki sev ieslēgt tādu režīmu ka zem 2k nedrīkst laist...
Esmu braucis arī ar busu. Tiem bija ievērojami īsāki robi un tāpēc to vārdu sekvence bija īsāka. Bet tas ir buss. Ja man maksātu par braukšanu ar to (t.i. tas auto domāts naudas taisīšanai), tad gan jau pieņemtu. Par braukšanu ar Citronu maksāju es. Man būtu jābauda laikam. Un kalnu faktors noteikti nozīmīgi prasīja savu. Ar busu pa kalniem neesmu braucis nekad
Jā jā tavu leģendāro Jeep jau dzirdēju. Uz ielas gan nekad neesmu redzējis kādu negausu modeli.
Bet galvenais jau lai 0.20s var hop on/ hop off. Vienīgais ko nekādi nesaprotu - ar ko piem Opel Zafira ir nevērtīgāks par Jeep šai nodarbei? Funkcijas 1:1, svars mazāks, OPC modelis tavu Jeep atstāj dūmu mākulī pie katra krustojuma, ēd mazāk un ir lētāks....
Bet nu ponti jau tur nepiedalās... Tie sportista / extrēmista wannabe lauri
Es īsti nesaprotu kāpēc šeit uzradās jautājums par manu darbavietu.
Bet katram gadījumam paskaidrošu - rinda nestāv, maksā sūdīgi (īpašnieka izvēle), bet cilvēki izglītoti un tāpēc 100% vaksēti. Nebija jāpierunā.
Nu bet tu tak itāļiem izstāstiji, ka tā eksperimentālā vakcīnšļura ir slikta? Ka viņi visi mirs vēl šogad?
Un varbūt ir kāda niecīga iespēja, ka iedomāsies, ka ēst ar masku ir ārkārtīgi neproduktīvi. Tāpēc pie galdiņa vīruss ir aktuāls, bet to ir neiespējams maskot.