Mana sieva arī mēdz dusmoties uz lietām. Pagaidām progresu neredzu - lietas palika lietas ![]()
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Mana sieva arī mēdz dusmoties uz lietām. Pagaidām progresu neredzu - lietas palika lietas ![]()
Kas vienkārši nozīmē, ka tavs priekšnieks Papes cilvēkus vērtē zemāk kā mašīnu - liekās bārkstis nozīmē, ka tas ir kautkāds sovdepijā ražots gateris, jeb viss jau nolietots
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Pašlaik braukāju ar SUV hybrīdu. Teikšu tā - ekonomiju ievērojami var uzlabot nepērkot SUV, savukārt šo SUV glābj tikai un vienīgi tas elektromotors. Bez tā šis klucis krustojumos būtu gauss kā SUV. Resp manuprāt ir redzams platais loks - radam sev problēmas intensīvi reklamējot SUV (jaunā Jeep reklāma vien ir ko vērta..... sportisti extrēmisti ibio....) un tad risinam patēriņu un apetīti sarežģījot konstrukciju ar hybrid utt
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Ok. Varbūt tā to sauc. Bet pēc sajūtām tam Citronam tā starpība bija kādas 5x :D (kas ir subjektīvi, jo noteikti tas motors vnk bez turbīnas bija stipri par mazu tai bundžai + pasažieriem). Un kalnos visu laiku aizmirsu, ka jātur lieli rpm. Attiecīgi visi kāpumi gāja "nu bļ$#$^ .... eu fuc$$#@". Pa 1 ned tā arī neiegaumēju šo.
Sovoks.Šis viss ir postpadomju telpas fenomens. Gan Kosmodisks, gan sirds aspirīns. Pamēģini ko tādu DK nopirkt. Šis viss ir padomju mantojums, kuru neesam spējuši nolikvidēt 30 gadu laikā. Pamatā idiotisku vēlēšanas tiesību izmantošanas rezultātā. Kā arī kautkādu 90tajos gados palikušā aizspriedumā par biznesu. Abu iemesls = izglītības saturs.
Yes. Raud uzņēmēji, kas neinvestē darba ražīgumā. Taras kastīšu manuālu naglotāju paliks arvien mazāk. Jo visu pārējo resursu cenas pieaugums noēdīs šauro manuālā darba maksas iespēju. Attiecīgi ir tieši 2 iespējas: 1. Investēt darba ražīgumā (instrumentos un automātikā) tādejādi vairojot 1 strādnieka produktivitāti. Kur šo raudātājiem bija jāsāk darīt pasen. 2. Atstāj šo biznesu Bangladešai. Tur vēl šādi var kko sadarīt
hahahahāāā. Tas msh izskatās, ka tiešām alternatīvi apdāvināts :D Man kkas mēdz samesties max 1/30x. Tante turpat grozas, zibenīgi atspiež un viss. Pat neatceros kad pēdējo reizi esmu bijis pie manuālās kases. Nu un jāatceras - lietojot automātisko kasi jūs vairojat dzimtenes labklājību. Tantei, kas pieskata automātiskās kases, darba ražīgums ir vismaz 6x lielāks kā tantei pie kases lentes.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Liekas, ka labas bija tikai vecumvecās Toyotas. Jaunajām jau izturības norma samazināta.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Kautkad sanāca pa kalniem pagāzēt ar kautkādu tādu Citramonu. Jauda bija OK, bet turbobedre bija šausmīga. Man ka atmo motoru adiktam nekādi neizdevās pierast pie tās monstrozās jaudas starpības 1,5k>2,5k. Kur liekas, ka probza ir tieši tilpumā. Tikko izgāzu ar 1.8 TFSI, tam viss bija lieliski. Attiecīgi jautājums: kāds skats uz turbobedri šamam 1.0.
Jau +/- pusgadu atpakaļ biju tev citējis definīciju: Pūļa imunitāte NAV izskaušana. Beidz murgot. Cilvēki ar Pūļa izmunitāti (un arī akadēmiski to tā lieto) apzīmē cilvēku imunitati (nevis vīruas / baktērijas izzušanu) pret sērgu. Un vakcīna šo ļoti labi veic. Vai tiešām domā, ka Pavļuta vietā kādu citu ieliekot kautkas mainisies? Ā jā tu jau tici tām milzu sazvērestībām, kur maziņš skaits Pavļutu stūrē visu pasauli. Un jā acīmredzot Pavļuts piestrādā gan Igaunijā, gan Lietuvā, gan Bulgārijā, gan Rumānijā, gan Ukrainā, gan Polijā
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Jādomā, ka jaunas vnk jāgaida 2 gadi. Tāpēc tāda situācija. Reāli ja mēģinātu paspraukties garām rindai un pārpirkt nupat piegādāto, cena būtu +5k. U tad arī tirgus paliek saprotams
Es domāju veselības nodoklis no nevakcionēto pensijas strādātu lielski. Pietiktu ar 20eur
Organizatori neko nedarīja, nevis izdarīja. ĢĀ arogance pret VM ir ar ļoti senu vēsturi. Principā ĢĀ lekšanās dēļ pakļāva riskam savu klientūru. Jo kamēr šie sabotēja, Bradyveidīgie (Gobzems uc) pilnā kaklā auroja, ka inde/ brīvība/ genocīds utt. kas nu kuram tuvāk. Secīgi un loģiski, ka pie atvērtas kases vaksējas tiek, kas mazāk klausās Bradyveidīgo, t.i. jaunie. Tagad ĢĀ sten, ka esot milzu pārslodze.
Tas postulāts ir: ne mazāk kā 6 mēneši. Vēlams 8. Bēdīgi, ka veselība tik švaka, ka vajag 3o.
Nu sovoka domāšana diezgan ievērojami traucē man dažu manu projektu vilkmei tirgū. Esmu spiests ieguldīt ievērojami vairāk resursu un projektu vilkmi mērīt Rietumu tirgū. Es dzīvoju gluži labi, bet tā realizācijai man nepieciešams ieguldīt ievērojami vairāk pūļu kā Rietumos. Resp. šeit dzīvot labi ir ievērojami dārgāk kā ne šeit
Jau rakstīju, ka tas ir pieņēmums. Pieņēmums balstās uz citu dakteringu novērojuma. Es neteicu ka Stradiņu glavvračs sasauca. Es minēju, ka OVC nav resursu izvietošanas automātikas, kas attiecīgi ļauj operatoram uz bobi iemest jebkuru destination. Ekipāžu redzamība online nekādi neatceļ resursu plānošanu. Bet keisu nepētiju, tik vien, ka Cipule par to klepoja un žagojās un tā arī neko nepateica.
Nu un kāda jēga no bezjēdzīgas kritikas? Jā nevienlīdzība ir slikta, vecums slikts, apkure slikta, apavi slikti, auto slikti, ceļi slikti, utt. Jēga kāda no šīs gānīšanās? Varbūt kautko lietderīgu sadari?
Yes. Labi dzīvot nav ne mazāko izredžu
Neatkarīgi no tā kas un kā, mēs sēžam lohdaunī, viņi nē. Varam ar pirkstiem vai pim$#@jiem rādīt, tas neko nedos. Sabotēta vakcinācija visdrīzāk mūs atsviedīs attīstībā stipri uz atpakaļu un Reironomika pielies darvu šai ugunij. Skaisti apčakarējām paši sevi un ar to arī apsveicu tevi un citus lieliskos teicējus.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
vispār jau Google timeline visu saskaitīja. Apskaties tur. Tur viss pēc GPS un pareizi
Jap. Tur pensionāri neklausās troļļos. Kārtīgi savaksējās un dzīvo nost. Tgd neriska grupu keisi nepārsniedz normālu akūto skaitu un viss atgriežas normālās sliedēs.
Piem kādā vienā 20 min intervālā visas Rīgas mašīnas sasūti Stradiņos. Ir diezgan ticami (un tas ir viena no problēmām, ja ārsti vada slimnīcu), ka mašīnu norīkojumā nav ittin nekādas autoamtizācijas vai resursu plānošanas. Dispečers uz bobi aizmet galapunktu un viss. Sistēmas trūkums neizgaismojas līdz brīdim, kad ir noticis stūķis. Jeb tāds pats ad hoc risinājums emergency ārstu izvietošanā, kas ir tā pati vadības nerēķināšanās ar resursiem (jo ārsti)
Lūdzu detalizētu skaidrojumu kā tieši K&P ir dzinuši pagrīdē riska grupas! Un lūdzu nepiedēvē viņiem to pida%$##%^su troļļu lomu. Kā arī nepazemini riska grupas prāta spējas līdz bērnudārza līmenim - kā vodku pirkt, tā nekādu padomu viņiem nevajag. Paši visu izdomā. Kā vakcinēties, tā lai valdība līdz skrūvītei skaidrot.
Šeit ļoti labi redzams, ka nav nekādu rezultātu. pensionāri kā nevakcinējās tā nevakcinējas. Ir neliels uzlabojums kopš okt sākuma, bet vienalga ļoti maz. Pieskaitam 24/10 45 dienas (pilna kursa termiņš) un ZSV ir klāt. Principā sāk prasīties linčot tos nolādētos musinātājus