Dānijā ir labi, jo nav ierobežojumu.
Slimo un slimo smagi ir divas dažādas situācijas. Ar iesnām daudzi slimo, bet gandrīz neviens neslimo smagi. Tomēr ir ļoti iespējasm, ka arī kādam švakākam iesnas ir nāvīgas.
C19 izslimojot un izvakcinējoties būs turpat. Bet līdz tam jātiek. Slimojot (smagi pārslogo med sistēmu pat pie 10% 6 mēn laikā), nomirstot (pārslogota sistēma kāreiz šeit nonāks) vai vakcinējoties (un tas ir vienkāršākais ceļš).
Nu un Dānija, Portugāle, etc ir veikuši acīmredzamo izvēli
Nu nē. Lai arī man nepatīk, ka vakcinētie = nevakcinēti, bet pagājušo gadu ļoti bija redzams, ka zeķbikšu netirgošana ierobežo kontaktus. Katrs viens stulbs vai nestulbs (bet neviens ierobežojums nevar kādam vienam būt nestulbs. Tas nav iespējams) ierobežojums samazina transmisiju.
viņam nebija rezona melot....
1. Tu atkal nonāci līdz Latvijas globusam. Kāpēc Dānijā viss ir labi? Tāpēc, ka visi vakcinēti. Jā, arī naudas medicīnai ir vairāk.
2. Ir tak saprotams, ka viena daļa nācijas ir tik vārga, ka pat pēc vakcinācijas tās iesnas viņiem ir draudošas. Katru gadu no gripas diezgan daudz šādi nomirst. Visi piesauktie cipari, protams, ir no viena masta - visi viņi ir ar ielaistām, sliktām kaitēm, bet nevar nepmanīt, ka starpība ir gandrīz 5X (nevakc + pusvakc / vakc). Un 1000 slimnīcā / 5 = 200. Tātad ja būtu 100% vakcinācija šai grupai, tad slimnīcas kapacitātei vēl būtu 6 kārtīga rezerve (šķiet, ka 1200 c19 pagājušo gadu bija max pieļaujamais).
Ar šādu skatījumu uz kolektīvo līgumu man liekas, ka tev nekur ES nebūs labi. Tev vajag Indiju apsvērt. Būsi kārtīgs ieguvējs. Šeit nekad nepatiks.
Medicīnas un izglītības sistēmas bardaks bija zināms sen. Tikai nevienam olas (lasi - gribas) nepietika to risināt. Ķīlis pamēģināja izglītības sist kustināt, atrāvās. Abas sistēmas faktiski pastāv kā valsts valstī, ar saviem noteikumiem un likumiem un kaujas vienībām (piem. ļoti redzamas ir ģimenes ārsti pret ministriju un LIZDA pret ministriju).
Šos augoņus protams, sen bija jārisina, bet tgd nedarīt neko un ar līku pirkstu rādīt uz šo, netiks atrisināts pilnīgi nekas.
Resp. vainīgo meklēšana neir problēmas risināšana.
Esneteicu, ka švakaākie ir slikti cilvēki. Es teicu, ka izglītības sistēma un valdības komunikācija NAV jāpakārto švakākajiem.
Nu gluži kā tu saki - ja cilvēkam IR zelta rokas, ne zelta galva, viņam vai nu: a) jāņem privātstundas lai pievilktos uz zelta galvu, vai b) jāiet darbināt zelta rokas
Un patreiz redzu, ka izglītības sistēma noteikti nav pakārtota vājākajam posmam. Vismaz AVĢ un R1. Ģ vājākie vnk ir spiesti meklēt sev atbilstošu izglītības iestādi. Viss. Diezkapēc komunikācijā tiek prasīts skaidrot tā lai cilvēkiem, kas negrib saprast, pielektu.
Nu nesanāks tā - pārējiem šāda komunikācija (kas faktiski tad jāsāk no bioloģijas bāzes līmeņa) liekas stulba un nepieņemama. Tiem tā ir stulba lieka laika tērēšana.
Pagājušo gadu, kā Bendiks trāpīgi atzīmēja, mēs ļoti labi varējām redzēt kāda province šeit ir. Mēs esam tik tālu no dzīves centra, ka tā izplētās tikai vasarā. To arī baudām. Nu un pagājušo gadu diezgan iedarbīga acīmredzot bija zeķbikšu etc ierobežojumi, kurus Brady te klāja trīsstāvīgiem. Šogad tādus piedāvāt nevar, jo ir risinājums - vakcīna. Un risninājma veiksmi skaidri var redzēt gan Portugālē, gan Dānijā. Tur ir ļoti redzams, ka vaksēto neuzmanībai nav pilnīgi nekādu seku (t.i. vaksētiem c19 ir parastas iesnas un tāpēc poh). Tāpēc tas "brīvlaišanas" pārmetums ir nevietā, nevakcinēšanās vietā.
Njā. Jaunietis tikko dabūra pavingrināties ar vācu pārākumu. Niecīga iemesla dēļ izlidoja miglas lukturis. Jo kronšteini mikroskopiski. Man ar VW bija līdzīgi. Es nesaprotu kāpēc? Nu nah šādi konsturēt? Kam vajadzīgas nepārtrauktas problēmas ar body?
Nu Kvazimodo arī negribas. Estētikai ir nozīme
Es nesaprotu kā var iedomāties, ka nodokļi jebkādi var būt gana?
Nodokļa apjoms nosaka saņemtā servisa līmeni. Viss. Nemaksā nodokļus, nav servisa - dzēs māju pats.
Savukārt ielaistais bardaks izglītībā un medicīnā eksistē pats par sevi. Tur ar nodokļiem nav nekāda sakara. Drīzāk ar pārvaldes modeli.
Igauņiem jau tā gribētos, tomēr tā nav. Lieliski redzams, ka gan vakcinācijas apjomā, gan nodokļu politikā tāds pats vien sovoks ir.
Stāstu par igauņu pārākumu uztur šie paši, bet lokāļi tam ne visai piekrīt. Skandināvi arī viņus pie sevis neredz.
..... tāpēc, ka mūs tur nav!
Klau ej ka tu.
Es gribētu redzēt kā tu komentētu izglītības sistēmu, ja izglītības temps tiktu pakārtots švakākajiem.
Negribu varu slavināt, bet IMO Pavļuta komunikācija NAV nekādi jāpakārto idiotu sūdeņa ticības brāļiem. Komunikācija tāpat kā izglītības sistēma, jāpiemēro vidējam līmenim, ne aprobežotiem tumsoņiem. Manā ieskatā kapitālisms ir nošāvis greizi, ja tumsoņiem ir laiks feisbukā diskutēt, nevis tajā laikā dienišķo maizi meklēt
msh nav atlaidusi tā vecā urbānā leģenda, ka Eiropa maksāšot par katru kovid līķīti. Leģenda Rīgā cirkulēja kkad pirms gada.
Chalenger rakstīja: manuprāt, lielākā daļa pamatīgi iegrābjas ar tiem notriektajiem 3 sērijas bembukiem, klusē kā partizāni, cik daudz tugriki jātērē, lai uzceltu līdz tehniskās apskates līmenim, nomet, lai stāv uz ielas vai pagalmā, līdz labākiem laikiem
Yes. Zinu arī tādus, kas 5x neizgāja skati.
msh rakstīja:
eidis rakstīja: Tu domā man ar lietussargu šamai vajadzēja klāt stāvēt?
Nojumi neļauj būvvalde likt, garāžu man nevajag, atliek zem klajas debess.
Tev tur daudzdzīvokļu māja ka tev rūp ka būvvalde neļauj likt nojumi?
Jauns projekts....
Un pgdm nevēlos kaimiņiem dot ieročus. Ja nu kas, jauns projekts....
ezis71 rakstīja: Šodien Cactus tika pie ziemas riepām,Firestone Winterhawk 4,bonusā viena gada paplašinātā garantija,i togo,3 gadu garantija,69 eur par riepu.
Mājās vieni kkad pasen nopirka Firestone (modeli neatceros, bet pēc raksta liekas, ka ne šīs). Izturēja 1 sezonu. 1!!!!!! sezonu. Līdz indikatoram. Vairāk šī ražotāja riepas nepērkam.
Tu domā man ar lietussargu šamai vajadzēja klāt stāvēt?
Nojumi neļauj būvvalde likt, garāžu man nevajag, atliek zem klajas debess.
Nobraukums 6k gadā ir iemesls
Sakārtoju dzīvi tā, ka velo bija ļoti ērti. Auto tikai hobija vajadzībām. Nu un sekas tādas. Bet jātirgo nost, kad pabeigšu celtniecību
Domā gāja uz Centrāltirgu un speciāli atlasīja?
Bet jā samplis mazs. Sakrīt gan ar 2006 rezultātiem. Tātad samplis ir vismaz 2x lielāks
Jā jā. Īpaši mūsu ekonomiskais izrāviens demonstrē mūsu viedumu. Mēs speciāli maskējam mūsu prāta spējas, jo citādi alkatīgie Rietumi šeit sabūvēs ražotnes un R&D birojus.
Domāju, ka Darvina teorija ir šobrīd labāk nopamatotā un tāpēc lietojamā. Būs labāka, parunāsim. Savukārt teorijas, kas nav pat hipotēzes, ir simtiem un nav vērā ņemamas, kamēr nav pierādītas.
Bet novērojums: ite gara milži, kas ir pārliecināti par milzu sazvērestību, parasti nespēj uztvert mūsu niecību dabā. Īpaši laika nogrieznī. Šis arī iemesls kāpēc viņiem evolūcija izskatās pēc montāžas. Un mērogu neuztveršana arī rada milzu iedomību, ka vispasaules vara sadosies rokās, lai viņam organizētu kovidtejāteri 2 gadu garumā.
Tieši tā. Vnk kontroles pasākumi ir dārgi un šī probza tiek risināta ar milzu soda naudām. Resp tā sovoka plānprātība ir nodrošināties ar papīriem un tad publiski musināt "nekur neprasīja". Tad čalis no Talsu gatera šo salasās un dodas bez papīriem. Rezultātā - soda nauda tāda, ka Audārs jānodod lombardā.
Tomēr ir diezgan slikti - tas ir Euroabaometrs.
Šeit: europa.eu/eurobarometer/surveys/detail/2237
Tev liekas zviedriem bija speciāli atlasīta grupa, LV speciāla?
Bet jā padodos - pilno failu neesmu redzējis. Redzēju atsauci uz 2006, kad šis pats jaut bija uzdots. LV tad bija par 5% saprātīgāk.
Nu es esmu vaxēts un šogad saveidoju 4 avioceļojumus. Pašlaik bakstos ap 5to. Viss labi. Puņķi nav, vesels kā zirgs (nu gandrīz). Ļoti plaši neburzos (50 tomēr), bet nekur arī neslēpjos. Principā laikam tajā kategorijā, koa Wala apzīmēja "pohujisms". Un šis man liekas tas vaxācijas ieguvums - atgriežamies pie vecās dzīves un pohuj.
Nu nesanāks tak nevaxēties un izvairīties? Sērga paliks un tiks iekļauta apritē, tā ka jautājums ir tikai un vienīgi kā tu to pārcietīsi.