Cik precīza sakritība līca lokācijām? Īpaši, ja vējš tieši uz krastu?
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Cik precīza sakritība līca lokācijām? Īpaši, ja vējš tieši uz krastu?
Tak TV nav nekāds rādītājs - klasisko (kanālu) tv tak skatās tikai 50+ cilvēki. Un arī ne visi. Tas ir izmirstošs koncepts un nav nekāds indikators
ēēē vecīt tev ir plānas zināšanas par vēju. Vējš ir tieša seka temperatūrai, ne temperatūru kontrastam. Temperatūra izmaina gaisa molekulu kustīgumu un jo augstāka t, jo vājāku ierosinātāju vajag. Tādejādi: jo siltāks ūdens, jo vairāk enerģijas vējam
Est tev saku, ka tu esi pārāk iedomīgs, ja iedomājies, ka kādam ir vajadzība novērst tavu uzmanību. Tās tavas shēmas darboņiem tak ir ārkārtīgi vienkārši pacelt akcīzi / zemes nodokli / naftas cenu etc. Vienkārši uzzīmēt jaunu ciparu. Bez teātra tev un taviem kolēģiem. Bet te redz ir viena problēma, ko tu visu laiku ignorē'- masātnespējīgi pilsoņi neko nepērk, jo viņiem nav naudas. Tieši tāpēc tām supertransnacionālām un kādāmtur vēl korporācijām nav izdevīgi izkrāmēt tev kabatas. Šis arī basic iemesls vergturības un feaodālisma sabrukumam
Pag 4 autobuss Āgenskalns > centrs ir stipri augstāku blīvumu kā lidmašīna un salīdzinoši vispār bez ventilācijas. Kontaktu noteikti ir varāk dzīvojot Rīgā kā ceļojot. Turklāt lidmašīna vispār ir superdrošs pasākums - pārspiediena dēļ gaisu nav iespējams pat recirkulēt - visu laiku jāpumpē jauns
Jā jā. Tie rumāņi vienmēr ir sirdsšķīsti un stāsta patiesību. Savukārt norvēģu tieslietu sistēma irš tā, ka nemetas
Lūk arī atbilde - kļūsti par NBA zvaigzni un saņem katru dienu testu
LV normatīvā bāze gan laikam šādu situāciju nav nemaz paredzējusi. Domāju ka nav arī īpaši pieprasīta
Tie tak visi ir VIŅI! Turklāt tas nemaina apgalvojumu - VIŅIEM nav nekādas vajadzības tev taisīt teātri. Pacēla akcīzi, devalvēja naudu, uzpūta apkures tarifu, pacēla zemes nodokli..... Ir ļoti daudz instrumentu, lai tev atņemtu naudu netaisot pilnīgi nekādu globālu teātri.
Tu taču katru dienu testus netaisīji? LV veselības aprūpes sistēma nevar nodrošināt katras dienas testu visiem karantinētajiem. Domāju, ka pat par maksu nesanāks
Laikam ir tā, ka vakcīnā esošo RNS daudzums ir ievērojami lielāks kā saslimstot vīrusa piegādāto. Attiecīgi tādu pilnu RNS identifikāciju organisms spēj veikt tikai no vakcīnas. Šis gan no satura druskām. Neapgalvoju, ka pareizi.
Es nesaprotukāda jēga mērīšanai vai pat pašizolācijai (kā LV) ceļojumā starp 2 valsīm, kurām atzīts vienlīdzīgs saslimšanas līmenis. Ir tak aptuveni vienāda iespēja saslimt gan IT, gan LV. Kāpēc tad ir kautkādi erobežojumi? Kāpēc nav ierobežojumu braucienam no Rīgas centru uz Āgenskalnu? Situācija tak analoģiska?
Vai tad šādiem paziņojumiem nevajadzētu kādus pierādijumus? Citādi tāds Pļaviņš jau vien sanāk ar savu sūdeni. Turklāt skatoties uz PSRS, iespējams saprast cik bezjēdzīgi galu galā ir šādi nesegti uzsaukumi
Arī tev liekas, ka ViŅI taisīs milzu shēmas lai no tevis dabūtu naudu? Lepnībai laikam skaitījās pie nāves grēkiem? VIŅIEM tak tev naudu atņemt ir vienkārši - 3kāršo naftas cenu un viss. Atdosi savu naudu tāpat. Tāpēc manuprāt uzskatīt, ka par tavu naudu kāds taisīs tavā priekšā cirku, ir vismaz iedomīgi un noteikti stulbi
Par saturu neiet runa. To dēļ mežonīgu epitetu lietošanas ir grūti noķert. Plain text arī nepalīdz lasīt, tāpat kā caps lock haotiska lietošana
Atzīšos man 650 epiteti arī lauž acis ārā. Nelasu. Jo apgrūtinoši tā leksika
Tēma: Elektromopēds
Man ir elektrovelo. Parasts kalninieks, kas apgreidots ar asistējošu 250w motoru un 10Ah bateriju. Attiecīgi rekuperācijas nav (jo ir uz pedāliem), bet ļauj diezgan mierīgi (pat ne uz augstāko asistences līmeni) mēsāties ar 35km/h. Baterijas izmērs ļauj nēsāties visu dienu. Esmu ļoti apmierināts. Bet nu mopēds tas nav - pedāļi jāgriež.
Dzimstības kontrole varbūt ir pārspīlēta - nemaz tik daudz cilvēku nav. IMO jāmaina ēšanas paradumi: ragulopi>sienāži un kkas ar patēriņu. Bikses pa 9EUR ir sauklis uz izšķērdīgu patēriņu. Un jā piekrītu - energoresursi ir pārprasti vērtīgi. Manuprāt arī mēs kautko tajā shēmā nesaprotam
Kā LV iedzīvotāji var šo tiražēt, nesaprotu - tas tak ir tik vienkārši iekāpt auto, a prāmi pāri un visu Norgi izbraukāt. Ār vien sastapsies ar visklasiskajām demokrātiskajām vērtībām un daudz naudas radītām īpatnībām.
Protams, ka pamatoti - neviens uzņēmums ar pietiekami lielu juristu armiju neriskēs rīkoties nepamatoti. Manā gadījumā tā bija BTA OCTA un viss tas flūds bija juridisks un pamatots. Arī Lemberga lietā viss ir juridiski pamatots. Bet kā redzams ļoti ilgi un skaidrs, ka flūds. Pamatā tie pārmetumi attiecas uz īpaši viltīgu small print, kas BTA, Baltikuma un Balvas gadījumā spēja pilnībā sabojāt KASKO pieredzi. Ar IF piem man nekad nekas nav gadījies slikts. Manuprāt tā starpība ir praksē: Viena kompānija mēģina samazināt izmaksas ar procesa garumu, kur lietotājam tas ir superpatīkami, otri ar izmaksu atteikumiem (juridiski korekti protams), kur lietotāja pieredze ir sabojāta. Man piem uz BTA zobs vēl arvien ir, kaut tas bija kkādus 10 g atpakaļ
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Es vairāk par avotiem - Gismeteo izmanto krievu gismeteo uzrēķināto prognozi, visi pārējie pieminētie - āmurikāņu GFS ar lokālām adopcijām. Ja runājam par adopciju LV, vislabākais sniegums novērots meteo.lt un dāņu fcoo. Cik redzēts, tad tikai šie instrumenti ņem vērā Baltijas līča ietekmi. Pārējie (arī sausais GFS) ignorē.
Jau kautkad pastīvējamies par šo - arī man bija nelāga pieredze ar BTA. Un metode tāda pat - dzīt sviestu kamēr man apnika. Juridisks flūdings. Iepriekšējā diskusā teici, ka šie tā vairs nedarot kopš īpašnieka un kursa maiņas (man tā bija ļoti sena pieredze). Izrādās, ka tāpat turpina
Norvēģija. Tas īpatnēji, ka dezītī diezgan bieži figurē Norvēģija. Iespējams, ka troļļu komandierum tā zeme šķiet kautkur ļotī tāluneaizsnidzamisazinkur un attiecīgi derīga kā nepārbaudāms objekts.