Tu maldies domādams, ka LV paliks siltāks. Aukstāks paliks. Eiropu silda siltumsūknis Golfa straume, kas samazinoties t starpībām apsīks. Un iestāsies normālais klimats, kas viegli novērojams Kanādā. Pēc platumagrādiem Rīgas līmenī Kanādā nav nevienas lielās plsētas. Kvebeka ir Varšavas platuma grādos.
Jā samuldējos. Atvainojos.
Precizēšu formulējumu: mirst no vīrusa komplikācijām kombinācijā ar esošu kaiti.
Esošo kaišu novājinājums ir tuvu obligāts.
Resp. video skaidro kam būs asa šķidruma veidošanās plaušās, bet ne kuram būs augsta t. Domāju, ka lielāko daļu nāves ir dēļ hroniskām slimībām komplektā ar augstu t un novājināšanos dēļ t
WD 40 ir jāiepūš un mierīgi jāmēģina ar atslēgu iekustināt. Tā lai nenolauž atslēgu.
SOS serviss brutāli atloka vadītāja durvju stūri un ar mietu atver kloķi. 0 magic 100% brutal. Vienreiz bija gadījums. Bija bail, ka nesalūzt loga stikls
Jau atkal putrojam. Video ir par nāves iespējām no agresīvas reakcijas, ne smagu saslimšanu vs bezsimptomiem. Un protams iemesls ir vecums un vīrietis, kuram vecums iestājas agrāk.
Savukārt kāpēc Ozolniekos veci cilvēki nesaslima un kāpēc Daugavplī saslima, nav īsti nekāda skaidrojuma. + vecums ir pārāk liela grupa lai cilvēce varētu kautko darīt ar to.
Bet nemelošu - lielu daļu to vārdu man ir sveši un nesaprotami.
LV vairāk modē izmantot stratēģiskā partnera servisu - GFS.
Austrumu kai'miņa produktus ignorē
Bet jā - tuvāko dienu prognoze arī GFS ir pamainījusies uz -1/+1, ne kā bija - +6C
wd40 iekustinās kautkādā periodā. Arīto, ko gadiem neesi kustinājis.
Tak sen jau rakstīts, ka no Covid nav nomiris NEVIENS!!!!! Visiem mirušajiem ir bijušas hroniskas / aerģiskas saslimšanas, kuras kovids nāvīgi saasinājis. No gripas arī nekad neviens nav nomiris. Tikai no esošo kaišu saasinājumiem
Jāsarot, ka iespējams, ka radiniecei tik pat slikti būtu no gripas potes.
Alerģiskas reakcijas nāk un iet. Man piem kādus 10g atpakaļ kādu laiku bija asa reakcija uz mitru laiku. Kādus gadus 5 pieturējās, tgd ilgi nav.
Un protams, nav nekādu pierādijumu, ka tu vai es neesam tie alerģiskie, bet šī iespēja ir daudzkārt zemāka kā komplikāciju no covid iespēja.
Attiecīgi loterija stipri nav par labu covid
Ap 16% ir visu laiku redzamā starpība: ieveda slimnīcā > aizveda uz kapsētu. Jau ap maiju šāds cipars iezīmējās. Protams, ja slimnīca aizsista ciet, cipars ir daudz augstāks.
Vienīgais iemesls ierobežojumiem - lai slimnīca neaizsitas ciet. Nekas no tiem negarantē nesaslimšanu. Vienīgais ko tie garantē, ka visi pilsoņi nesaslims uzreiz pirmajā dienā, kur tie, kuriem vajadzēs slimnīcu, uzreiz aizsistu to ciet un skaitlis 16% pārvērstos par kādu 80%
Nu tad paskaidro kāds tad ir tas zināmais paterns? Kāpēc Ozolnieku pansionāta iedzīvotāji faktiski 100% pārdzīvoja viegli, bet tas Latgales ap 50% nonāca slimnīcā?
Brady kā vienmēr mētājas ar noliedzošiem apgalvojumiem bez seguma un hipotēzes. Uz skolu aiziet vajadzētu
Es nelasīju, serviss. Serviss laba līmeņa, domāju, ka no visiem pieejamiem.
Par poti irst nevajag - apkārt ir vismaz 20 cilv, kas saņēmuši poti un nav pilnīgi nekadu traucējumu. Pirmajā dienā plecs pasāpēja. Tas dēļ metāls muskulī.
Slimošana visbiežāk ir viegla, bet nav noskaidrots paterns, kuram būs smaga. Un ja smaga, tad 16% letāls.
Attiecīgi manuprāt šajā loterijā piedalīties nav vērts
Tak es jau par to - oplīzē neuzkrājas pirmā iemaksa. Teorētiski pārnesas cikla pašā sākumā veiktā pirmā iemaksa, bet tai ir ļoti daudz iespēju pa ceļam izdilt.
Oplīze faktiski ir noma, kur pārlietošanas, salona sabojāšana, un virsbūves apskrāpēšana nav nekādi apdrošināta
Zviedrijā nenotīrītu auto vadītājiem poliči izraksta kvītiņu pr nenostiprinātas bagāžas pārvadāšanu. Liekas pareizi
Juridiskie skaidrs - tur izbalansēta noma, ja CFO nav idiots, bet privātajiem tāds labs jautājums. Visbiežāk jau oplīze BMW 730 ar plānoto nobraukumu 4k gadā. Un tad jau redzēs. Visai bieži redz arī
Šie jau tie, kuriem tas jaunais auto ir spiesta lieta.
Šis faktiski nozīmē, ka priv.pers masveidīgi ņem oplīzē un to fin stāvoklis ir bēdīgāks kā cipari rāda - oplīzē neveidojas uzkrājumi, atšķirībā no finanšu riskiem, kas laiku pa laikam nostrādā.
Sarežģītie remonti gan jau ka nav pārāk bieža parādība
msh rakstīja: Protams ka mazs - pirmkārt, tas tiešām ir mazs [man ir bijusi arī situācija, kur piemetot kompi 15 gadus vecam tūrānam, uz kompja saucienu atsaucas ~20 vadības bloki, un kaut kādas kļūdas par kaut kādiem trūkumiem ir 2/3 no tiem - un arī tas nav nekas īpašs, ir vēl sarežģītākas mašīnas] - otrkārt, es tām lietām piekasos jo es tās māku atrast un es vairāk vai mazāk zinu kā tās novērst - lielāka daļa mazpadsmit gadus vecu mašīnu lietotāju tajā sarakstiņā sarakstītajām problēmām liktu mīksto. Treškārt, remonts visdrīzāk nebūs sevišķi dārgs - atkarībā no detaļu izcelsmes un iespējamiem pārsteigumiem šo nieku novēršanā, es rēķinu 30-150 eiru diapazonu - tik plašu jo man nav pieredzes ar parkinga devējiem [ir vērts meklēt lietotus/nav; ir vērts pirkt jaunu aftermarketu/nav] un durvju slēdzenēm [zinot ka tur dilst viena detaļa, gribētos jaunu... ]
Tikko blakus stāvēju vienam Hyndai 2006 g pirkumam. '
Tam kļūda tikai 1 ABS devējā
Viss!
Rūsas gandrīz nav.
Pansionātu darbinieki ir jaunākais med personāls, kur masveidīgi iekļāvušies antimaskeros un strādā vairākos pansionātos vienlaicīgi. Supersprederi kā uz delnas
Un mirušie ir ap 16% no smagi slimajiem. Šo ciparu uzrāda arī importa dati.
Gripai šis cipars ir ap 5%
Tur viss vienkārši: pabeigts pansionātu "audits". Kā nav objektu, kur ir 50+% slimo, tā statistika krītas (jau teicu - šī ir antizinātniska statistikas vākšanas metode). Bet smagi slimos saprotamu iemeslu dēļ pansionāti saražoja lielā skaitā. Tie arī ierodas tagad
Šis tiešām ir dīvaini un diezgan nesaprātīgi. Ar NĪ saprotams - ir vairāk laika kārtīgi izsvērt un pieņemt beidzot lēmumu. Es arī vasarā veicu šo soli. Bet no apsvēruma: pozitīva vērtība jebkurā attīstības solī.
Bet kāpēc lamatu pirkt neskaidros laikos, toč nav saprotams. Nevērtīgas saistības neskaidru ienākumu periodā ir dīvains lēmums
Tā arī ir - 2000 bija izrakstījuši kundzītei, kas vienas nakts laikā 4X bija satikta.
Tas gan laikam saucas patvaļa, ja policis pēc noskaņojuma var izrakstīt
Šoreiz debesu guru saka, ka atkušņa periods būs garš
Pieņemu, ka jūs rēķinaties ar to, kas notiks, ja blakus notaurēsies fūre? Sejas un salona skrandas būs vienā lielā čupā. Esmu redzējis kā kaķis spolē pa salonu. Par laimi cilvēki iekšā nebija. Bet salonu jaunu vajadzēja
Es nekur tālāk no ta neesmu atkāpies. Problēmas pamatā rada veselības sist kapacitāte, Fin min reakcijā un antivaxeros, ne slimībā.
Kur pirmie divi vājie punkti ir vāji dēļ alkatības un padumjo laiku sīkumainības. Antivaxeri ir modes prece, kuru tirgū palaida Qanan un Facebook pieejamība