Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 ... 146 >

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

kasinsh79 rakstīja: Lūdzu, reāli ieteikumi, ja saslimstat ar Covid (manā ģimenē tas gan bija vienkāršas iesnas un bezspēks). Apinis: "Un es itin ātri saskaitīju 10 punktus, bet pēc tam vēl dažus – ja slimība būtu smagāka: • pirmkārt, es IZVĒDINĀŠU ISTABU un darīšu to vairākas reizes dienā, bet pārējā laikā UZKLĀŠU SLAPJU FROTĒ DVIELI UZ RADIATORIEM – gaisa mitrumam; • otrkārt, es sagādāšu gana daudz dzeramā – patiesībā jau tagad man mājās stāv paka ar Boržumi minerālūdeni, un var jau būt, ka tādēļ, ka tas ir viegli sārmains. Bet varbūt es izvēlēšos sava drauga Artūra Tereško „PLAUŠU TĒJU”, jo es uzticos viņa zināšanām. Es tēju vārīšu savā istabā ar elektrisko tējkannu – tas ļoti labi mitrina gaisu, bet svaigi aplieta Latvijas ziedu tēja darbojas kā inhalācija. DZERŠU ŠĶIDRUMU VAIRĀK PAR 3 LITRIEM DIENĀ; • treškārt, es pilnībā vienatnē okupēšu lielo ģimenes gultu. Iespējami daudz GULĒŠU UZ VĒDERA, bet laiku pa laikam – uz labajiem vai kreisajiem sāniem; • ceturtkārt, es IZVILKŠU PULSOKSIMETRU no atvilknes un nolikšu pie gultas, bet dažkārt uzlikšu pirkstā. Es to nesen nopirku (tādu, kam uzticos) par 35 eiro Arborā, bet var jau pirkt arī lētāku – Āzijas lielvalstī ražotu par 25 eiro; • piektkārt, es PALIELINĀŠU D VITAMĪNA DEVU līdz 4000 vai pat 8000 IU dienā. Nozīmēšu sev arī multivitamīnus ar cinku un selēnu. Par izvēli es parunātos ar savu aptiekāri (Mēness aptiekā tādēļ, ka šī aptieka man ir ģeogrāfiski tuvākā); • sestkārt, es atsvaidzināšu savas sen aizmirstās fizikālās terapijas zinības. MUTI UN DEGUNU SKALOŠU AR SĀLSŪDENI četras reizes dienā. Vismaz reizi dienā paelpošu uz vārītiem kartupeļiem, manuprāt, tā ir labākā inhalācijas metode. Krūšu kurvi saziedīšu ar sildošu smēru, ar kuru parasti ieziežu ceļu locītavas pirms treniņa (esmu to iepircis Singapūrā, bet mūsu aptiekas piedāvā līdzvērtīgas). Ja atradīsies kāds palīgos, un ja temperatūra nebūs pāri 39 oC, LABPRĀT ĻAUŠU SEV UZLIKT BANKAS (par banku mīlestību mani vienmēr piesmej Latvijas galvenais plaušu ārsts, profesors Alvils Krams); • septītkārt, no skapjaugšas noņemšu kalnu saulīti (ultravioletos starus) un ISTABU AR KALNU SAULĪTI IZSAUĻOŠU allaž, kad pats to atstāšu. Atgriežoties telpā, nedaudz ar ultravioletiem stariem apsauļošu muguru; • astotkārt, IEŠU STAIGĀT PA MEŽU iespējami daudz. Staigājot, palielināšu soļa garumu un ātrumu, tad mērīšu skābekļa saturāciju ar pulsoksimetru; • devītkārt, ZVANĪŠU SAVAI ĢIMENES ĀRSTEI un aprunāšos ar patiesi gudru cilvēku; • desmitkārt, ar savas ģimenes ārstes svētību NODOŠU ANALĪZES Centrālajā laboratorijā – asins ainu un bioķīmiju, un pats uzmanību pievērsīšu leikocītiem, C reaktīvajam olbaltumam, aknu funkciju raksturojošajiem skaitļiem. Ko darīšu, ja slimība izpaudīsies smagākā formā? • ja man būs kaut mazākā aizdusa vai elpas trūkums, es negaidīšu, kad man pulsoksimetrs rādīs mazāk par 90%, bet LAICĪGI NOĪRĒŠU SKĀBEKĻA KONCENTRATORU, un šī īre mēnesim man maksās 42 eiro un 90 eirocentus. Ja pulsoksimetrs man rādīs zemāku skaitli par 92%, elpošu papildus skābekli vidējās devās pa pusstundai vairākas reizes dienā; • ja man temperatūra būs augstāka par 38.5oC, es LIETOŠU ASPIRĪNU nelielās devās, bet ja temperatūra kombinēsies ar galvassāpēm – lietošu ibuprofēnu nelielās devās. Esmu savā mūžā redzējis vairākas paracetamola aknu mazspējas, tādēļ nelietoju šo medikamentu nekad un nemaz; • ja man būs pneimonijas aina, es NOZĪMĒŠU SEV NELIELĀS DEVĀS GLIKOKORTIKOĪDUS (es šeit nedrīkstu rakstīt ne nosaukumu, ne devu). Un droši vien – NOZĪMĒŠU SEV ARĪ VISAI PLAŠA SPEKTRA ANTIBIOTIKU (atkal nedrīkstu rakstīt ne nosaukumu, ne devu), par kuru pasaules ārstu empīriskā pieredze saka – der. Es to darīšu neatkarīgi no tā, ka vairumam ārstu (manu autoritāšu) ir pretējs viedoklis par to – vai šādā gadījumā vispār antibiotikas ir jālieto. Varbūt es sev nozīmēšu tamiflu jeb oseltamivīra fosfātu, bet drīzāk nē. Vismaz trīs dienas no simptomu sākuma es pilnībā izolēšos, un esmu pilnībā pārliecināts, ka tajā laikā simptomi pāries, bet 10 dienas pēc simptomu sākuma kā vesels cilvēks došos pasaulē"

Šie ir JEBKURAS infekcijas ieteikumi. Domāju, ka katru reizi, kad tu vai tavi bērni saķer gripu, ģimenes ārsts noskaita šo penteri. Izņemot D vitamīnu (domāju, ka dubultdeva tikai noslogos aknas un neko nedos) un antibiotikas (kas šajā gadījumā ir PATIESI KAITĪGS ieteikums, jo covid atšķirībā no gripas komplikācijām, neatver ceļu pneimokokam, ko antibiotikas ārstē). Es pa lielam nesaprotu pr ko te jūsmot un uzskatīt ieteikumus par lieliskiem. Tev ir bērni, tev šo visu sen jau vajadzēja zināt pašam.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

msh rakstīja: Kāpēc tev ir tik droša pārliecība par to ka šitās eksperimentālās potes dos vajadzīgo efektu un nebūs ar sliktām blakusparādībām?

Un kāpēc tev ir droša pārliecība, ka potēm IR blakus parādības? Šis ir kovidsāgas demagoģijas stūrakmenis: pieprasījums uzrādīt pierādījumus, ka zāles / vakcīna NAV kaitīga. Neņemot vērā, ka šādu pierādījumu nevar sniegt pat sūdens. Vienīgā korektā un izpildāmā pierādījumu bāze jebkurai sarunai: pierādījumu, ka konkrētā viela, darbība IR kaitīga. Visādas citādas prasības iedzīs sarunu stūrī

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Klau bet šeit jāklāsta kādi tad ir tie Apiņa ieteikumi, kādu prūfu to derīgumam viņš uzrādījis (vēlams ievērojot statistikas datu vākšanas pamatprincipus) un cik izpildāmi ir tie ieteikumi

Tēma: Lielu suņu īpašniekiem

Ko tu atkal ..... Man ir perimetra signalizācija, kura nav atslēgusies ne reizi !!!!! 20 gadu laikā. Gadās false alarm, ja vārna nolido gar devēju, bet atslēgusies nekad. Un tie false alarm kāreiz = tevis piesauktā lapsas izmērā! Suņiem false alarm vienā laidā. Un atslēgt ir ļoti vienkārši, ka jau augstāk aprakstiju. + signalizācija man nekad nav mēģinājusi piedirst pagalmu

Tēma: Lielu suņu īpašniekiem

Vēlviens..... Kāda personība? Suns ir vilks, kas noslēdzis dīlu : tu man desu, es tev visu, ko gribi. Nevar būt personība ar 100% akarību. Ja gribas būt personībai ar viedokli, tad tas ir vilks.

Tēma: Lielu suņu īpašniekiem

Kautkāds sviests. Kā var salīdzināt bērnu ar suni? Bērns paaugsies un pelnīs tev pensiju. Suns paaugsies un kā bija parazīts, tā paliks parazīts.

Tēma: Lielu suņu īpašniekiem

Arī tā var. Principā jāsāk mainīt domāšanas veidu "man ir suns - es esmu dziļi empātisks un paraugs citiem" uz "man ir suns - es saprotu milzu atbildību par to".

Tēma: Lielu suņu īpašniekiem

Domāju, ka mūsdienās visi suņi, varbūt izņemot strictly medību, ir untums. SUV arī ir untums, bet nevienam netraucē, suns traucē visiem. Privātmājas apsardze ar elektroniku ir stipri drošāka, lētāka un vienkāršāka. Kādus gadus atpakaļ kaimiņam pāri ielai sunim sabaroja tabletes un no sētas aizdzina auto. Elektronika būtu uzticamāka.

Tēma: Lielu suņu īpašniekiem

Nē nē. Es par suņa turēšanas nodokli. Kā piemēram CH. Un nav tur neviena klaiņojoša suņa. Un bezjēdzīgas patversmes arī nav.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

WALA rakstīja: Teikšu kā ir man ir ļoti grūti izprast šos cilvēkus, bet nu vienu -atceroties, ASV zinu gan - ir daudz cilvēku kam ir grūta galva, un ķeras uz katru muļķību, kura tiek no augstas tribīnes pasniegta.

USA ir pārāk daudz naudas, Tāpēc ir nenormāli NBA kontrakti, lidmašīna cilvēkiem, kas to normālos apstākļos nekādi nevarētu nopelnīt, Bitcoin cenas un citas acīmredzami stulbas izvēles biezā slānī

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Šis drusku uz nezinātniskiem pamatiem Bet ar gripu šādi tiešām ir, bet iemesls ir šūnu membrānas atšķirības: dažādu metienu vīrusi dažādi spēj škērsot vienu vai otru membrānu. Tāpēc veidojas tas: vienam ir, bet otram nav. Varbūt tas kovids tāds pats. Rotovīruss tāds gan nav

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Un ja mēģina padomāt? Kādus tieši precīzus risinājumus viņš piedāvā? Un par laika nobīdi : ierobežojumu > slimnīcas rezultāts tak arī viss itkā saprotams

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Jap. Turklāt visa Eiropa jau pilnā sparā svaidās ar helikopteru naudu, bet mūsu tūdaliņi pa ieradumam mēģina vilkt jostas. Turklāt jostošana šādā situācijā ir daudz drūmākām sekām kā 2009 tajā - ES finansējot šo pasākumu diezgan droši drukās naudu un rezultātā jostinieki (kā LV) būs ar mazu naudu, kas nākusi ar asinīm konkurējot pret piem. vāciešiem, kuriem būs pilnas kabatas ar lēti iegūtu naudu. Un abas naudas vērtību zaudēs vienādi

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Nu tak uzšpricē uz rokām un vietu, kur turies ar slapju roku novelc. Viss

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Ā ok. Sorry

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Bet slimnīcas ta ciet. Un tā ir pamatproblēma. Pati slimība ir kā jau infekcija. Problēma ir izplatība un smago gadījumu ārstēšanas kapacitāte

Tēma: Lielu suņu īpašniekiem

Indijā pie Tadjmahala šitādi bari vairumā vazājas un bāžas cilvēkiem virsū. Un ne visi laipni. Reāli mīzīgi vakarā staigāt. Manuprāt civilizētas pasaules iezīme ir ārkārtīgi augsti suņu iegades un uzturēšanas nodokļi, lai cilvēki tiešām padomātu vai materiāli un morāli var atļauties un vai tiešām vajag.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Un īs ir nereāls idiotisms. Jo naudas trūkums spiedīs samazināt pirkumus > spiedīs ražotājus ražot mazāk > mazāk pircēju > utt Depresīvā spirāle. Tur principā būtu jābūt pie kājas nodokļu apjoms pagātnē

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Nu pļā Kasiņ. Kādu 10x atgriezies pie šī. Covid ir stipri lipīgāka, un kādas 16x (jāatceras, ka runa iet par reizinātāju kautkādam 0,005% laikam) letālāka gripa. BET problēma ir veselības aprūpes sistēma, kas nespēj uzņemt kautkādas vairākkārtīgi lipīgākas gripas sarežģītākos slimniekus tādā skaitā. Problēmu rada cilvēki, kas sāks mirt uz ielām, jo nevar piekļūt palīdzībai. Jo tur viss aizsists ciet

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Būtu kliegšana. Citur jau redzams, ka darīt var tikai pēc, lai līgums būtu spēkā

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Ir tak skaidrs, ka Apinis ir demagogs? Pēc visumā prātīgajiem tekstiem viņš taču saprot, ka viltīgi interpretē faktus, lai iestāstītu muļķības? Ar prātu neapdalītam cilvēkam ir skaidrs, ka šie visumā primitīvie ierobežojumi ir ieviesti tāpēc, ka tos viegli izkontrolēt. Visi ierobežojumi, lai arī netieši, SAMAZINA kontaktu skaitu. Savukārt precīzi piegrieztus ierobežojumus vismaz LV nevar atrisināt – apelēšana ievērot distanci šeit NEDOD NEKĀDU REZULTĀTU. Tāpēc brutāli, kvantitatīvie ierobežojumi. Komandantstunda piemēram ir ar nelielu (bet eksistējošu) veselības efektu, viegli izkontrolējama un lēta ekonomikai. Viss. Un lielāka saslimstība ir demagoģija – ņemot vērā inkubācijas periodu, sekas / efekts redzamas tikai 14 dienas vēlāk

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Jau pierādīts, ka Pfizer der

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Msh ir riktīgs fake news avots. Kā tieši ES nepeiļauj? Tu pamēģini itāļiem aizliegt iet uz krogu. Tad tu dzirdēsi. Un paši aizliedzēji nav gatavi neiet uz krogu. Attiecīgi katra valsts izvēlas REALIZĒJĀMĀKO stratēģiju. Itālija un Portugāle izvēlas reģionālu pārvietošanās slēgšanu. Čehijā metode izvēlēta nepareizi un tauta trako. LV tauta gatav pieņemt jebko.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

WALA rakstīja: Lūk šis gan nav tiesa ! es uzpurni tikko kā iznāku no veikala/kafūža momentā rauju nost + dēļ tā ka acīmredzot eju tik ātri cik ātri daži skrien, tad kamēr tā maska virsū (pērkot piem. pusdienas), man ir pilns deguns ar ūdens tvaikiem, kas jau sāk kondensēties - man vienmēr ir pēc noņemšanas jāizšņauc deguns - un domāju ka neesmu vienīgais kurš nogrābstas gar kaut kādām ārdurvīm un tad lien ar pirkstiem pie feisa lai masku noņemtu.

Maska neļauj ar puņķainām rokām apgrābstīt konfekšu kastes un maizes kukuļus veikalā. Elot iekšā rokas apšpricē. Viss. Ir tak ieteikums ejot ārā no veikala uzšpricē rokām, nožuva, nem nost masku. Tieši tik vienkārši

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Uzpurnis pasargā arī no apgrābstīšanas - uzpurnis neļauj pirkstus sabāzt degunā

< 1 ... 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 ... 146 >

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti