Naudu atpakaļ nedabūsi, ja būvēsi ārpus civilizācijas centra. Piem ciematā Dzērumi naudu atpakaļ nedabūsi gan. Rīgā dabūsi. Te gan vēl jāskatās cik saprātīgi veikti ieguldījumi. Piem tādas bezjēdzības ka guļbūves ir ļoti riskantas.
NĪ gan ir sliktākais investīciju objekts (ilgtermiņa salīdzinājums ir šāds), tomēr stipri pieejams nekvalificētiem darboņiem.
Auto savukārt ir prastas izmaksas.
Mājai un auto būtiski atšķiras likvidācijas vērtības izmaiņas laikā.
Auto ir un vienmēr būs pakāsta nauda (izņemot oldtimerus dažus), māja - iespējams, ka pat dārgāka paliks.
T.i. autolīzings = patēriņš, hipo = uzkrājums (ar virkni bet un ja)
Zinu saujiņu pātikušus dzentelmeņus, kas par šo neiespringst itnemaz.
Attiecīgi reversējot šo novērojumu: tas gribētājs nav pārticis pietiekami un snaikstās ap tiem plauktiem par pēdējo naudu.
No sava torņa - ja jāsāk iespringt par nodokļiem, toč neizvēlētos tādu. Man ir pietiekami daudz intereses, kas strebj naudu, lai es visu sagāztu nez kādā Kājenī.
Laikam jau taisnība - iracionāli dārga auto iegāde saistīta ar sovoka laikā iegūto badu
Bet vismaz manabalss tiktu izmantota shēmā "ar sviestu pret sviestu"
es piedāvāju vnk iebalsot iesēdināšanu. Linču tiesa 
Incanti šo var iniciēt @ manabalss.lv? 
Es saprotu čaļus, kas par simtiem pērk makšķeres, par otriem simtiem saliekamu smailīti, par trešiem simtiem aviobiļeti uz Grenlandi, par ceturtajiem helīti, kas piegādā uz Grenlandes auksto galu, kur izvilkt visu to inventāru un makšķerēt Grenlades haizivi. Un mājās stāv pavecs Volvo.
Čaļus, kas meklē Kājeni (kādas šausmas) pa 60k un vienlaicīgi intīmu ar nodokļa kapeikām uztur, es nesaprotu. Man liekas, ka viņam trūkst ideju kā skaisti dzīvot
Šis fakts!
Tik žēl, ka līdz vēlēšanām atkal visu būs aizmirsuši un jau vasarā skandēs "PaldiesKriš".
Skumji šis viss
Man šķiet, ka ļoti dārga auto iegāde (piem Porsche vai normāli aprīkota BMW) vidējas rocības pilsonim ir skaidrs brīdinājums par iztēles trūkumu - acīmredzami nav idejas kur interesanti iztērēt savu naudu un visu sagrūž dzelzīti.
Tak šutka tā bija.
Es arī ar patiku atceros savas Hondas
Sieru ēdot uzņemtais vielu daudzums būtiski pārsniedz vakcīnā esošo. Ir diezgan tumsonīgi uzskatīt, ka vakcīnas vielas reaktīvās īpašības ir nezkāpēc būtiski augstākas kā sieram.
Dimžēl tumsoņas pieprasa pierādīt, ka vakcīnas NAV kaitīgas, vienlaicīgi eksperimentējot ar sūdeni, kur pierādījumi, ka NAV kaitīgs, ir tālu no vēlamā, kā arī apjomi ir būtiski lielāki.
Šī pseidoloģika spēj pievilkt milzīgu pūli tumsoņu kā redzams
Nez vai tā būs pēc 10h ziemas pārgājiena vai ūdenssporta pasākuma ziemā. Tad apsildāmi krēsli ir stipri vērtīgāki par stūri
Es nepamanīju vai piem \Volvo vispār tāda opcija ir. Būtu ņēmis, ja būtu
Nē nē. Apsildāmie beņķi ir daudz vērtīgāka fīča ekstrēmos apstākļos. Stūre jau tāda blakus ērtība.
Krotow rakstīja: Manam fordam arī priekšējā stiklā ir apsildes diegi. Nu ļoti jāieskatās, lai tos pamanītu. Braucot tos reāli neredz. Noder ļoti - kad logs aizsvīdis vai aizsalis, attīrās krietni ātrāk kā ar sildīšanu no iekšpuses.
Nav kašķis par to, ka ļoti redzami. Bija minējums, ka ja tie ir redzami, tad tie samazina gaismas caurlaidību, kas kkādā kritiskā situācijā var nospēlēt lomu. Liekas, ka pat tīram stiklam gaismas jauda bija 70%. Tie diegi gan jau vēl -10%.
Tas vnk bija spriedeējums kāpēc visi ražotāji neliek automātiski tik lielisku extru.
Jo visādi citādi ir super.
Tad jau sūc tā Honda, ka tik bieži jāpērk. Man sanācis tikai 1& 1. Pa vidu gan vēl visādi modeļi bijuši un ir
Es tak saku, ka tie SUV, lai cik tas glauni skanētu, patiesībā ir miniveni uz lieliem ripuļiem
GB12 rakstīja: Mjā, pēc šī pat negribas domāt, ko mūsējie pielemtu, ja, piemēram, krievs mēģinātu anektēt mūsu mazo piejūras Dievzemīti...
Bet par to pilnīgi piekrītu - bļ.., bija visa vasara, pie tam, ļoti mierīga, lai sagatavotos šim... Tas visvairāk kretinē.
Par to arī to Viņķeli lamā. Visu vasaru pa disenēm vien. Nebija laika normālu plānu no kādas Somijas nokopēt
Akordam manuālī pat ir atvainošanās par priekšas zemumu - risinot aerodinamiku. Labā ziņa, ka šie ir apsvēruši atsitiena vietas un tās diezgan piedrošinātas. Atšķirībā no VW kur tas papīra nosedzējs uzreiz nokrita
Arī pie varas raujies?
Ja vienīgais laiks ir sestdien, tad tā sestdiena jāvelta lai izgulētos un zobus iztīrītu, ne hlamu pucētu.
Kritizēt ir ļoti viegli, lēmumu pieņemt ne.
Nabadziņiem veikalu aizslēdza..... Nez kā Šveice ir izdzīvojusi?
Nu kāda ir iespēja lēti nopirkt labu BMW?
Ļoti daudz šādus cerīgos esmu redzējis. Ar tādu pašu entuziasmu var meklēt lētu labu iPhone.
Accord būs īstais dzelzis. Benzīna 2.0 labākais minējums.
Tā ir smulēta mešalka. Aiztures visas no automāta nāk līdzi