Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 ... 244 >

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Spiegel Ķīnas kompānija apņēmusies līdz š g aprīlim izgatavot un notestēt 100 bezpilota aparātus ZT 180 priekš RU aizsardzības ministrijas. t.me/agentUAl/28189

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Par kuru Nissan iet runa -E drive vai vecajiem modeļiem? Tucsonam arī vienreiz nostrādāja avārijas bremzēšana, bet tā vispār nevar manīt, ka viņa tur ir un kko sliktu darītu.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Kāpēc pajaukt gaisu?Tur vienkārši nointervēta RS atbildīgā persona atsaucoties uz skaļo paziņojumu, ka katru mēnesi cik tur ntos miljonus RS izkrāpj no rīdzinieku makiem. Šeit mēs redzam konkurenci darbībā. Vienkārši tiem koku kurinātājiem ja pat pie augstām gāzes cenām neizdodas izkonkurēt RS un Latvenergo, tad kas tad būs tuvā nākotnē, kad visi termināļi būs sabūvēti un gāzes cena būs 2-3 reizes lētāka?

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Labrīt. Tieši vakar iegrozījās saruna par TECiem ar a. g. qwe, un kā redzam NRA neguļ un uzcepusi pa nakti rakstu par bezjēdzīgo šķeldinieku konkurenci. Tā jau man likās ka ar fizikas likumiem nevarēs karot neatkariga.nra.lv/izpete/406459-ridziniekiem-jasamet-nauda-lai-atpirktos-no-skeldas-dedzinatajiem

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

To tev japāņu naftinieki pastāstīs Ow 16 jau ir pavisam normāla eļļa. Tie jau tur strādā pie kkādām 8,5 utml

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Ekskluzīvi priekš iauto expertiem "Murkšķa diena" LIVE www.youtube.com/live/_w_bCI5zuE4?feature=share

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Vaļa kungs, jums liekas šķidrā eļļa pati par sevi ir ekoloģiskāka? Viņu izstrādā šķidrāku tāpēc lai būtu mazāks berzes koificents starp motora detaļām un tas savukārt patērētu mazāk enerģijas to visu kustinot. Atiecīgi viņš(motors) kļūst ekonomiskāks un vienlaicīgi arī ekoloģiskāks. Tas ir Japāņu autobūves galvenais princips, Land Roverim līdz šķiedrām eļļām kā līdz mēnesim

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Ir jāstrādā ar lauku vēlētājiem twitter.com/NamikBabayev/status/1627886210449391617?t=BrvbCKfRm2u6RLhj9eqSUw&s=19

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Turkiem ir tādas pašas noslieces pret saviem kaimiņiem, kā Putina kgam. Ja mēs atmetam Kipru, kas ir sens neatrisināts keiss, tad šobrīd Erdogans aktīvi okupē Sīrijas apgabalus un uztur saspīlējumu Kalnu Karabahā. Pastāv draudi arī Eiropas enerģētikai, kur turki cenšas izvirzīt savas teritoriālās iegribas Vidusjūrā un tādējādi likt zem jautājuma potenciālo gāzesvadu no Kipras/Izraēlas atradnēm Vidusjūrā. Tā pat laiku pa laikam Turcijas tv parādās kartes ar pretenzijām uz dažādām Grieķijas salām. Tāpēc gaidāmajās vēlēšanās potenciālajiem vēlētājiem reģionos jāskaidro, ka zemestrīce tās ir Dieva dusmas uz Erdoganu. Savādāk nekādi šamo nenovākt.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Nē, nu stratēģiski viņam ir liela(pasvītrots) taisnība. Putina stratēģiskais mērķis ir izveidot jaunu slāvu valsti(paplašināt Krieviju). Tas ir Krievija, Baltkrievija, Krima un Novorossija. Pēdējās robežas ir mainīgas, bet ideālā variantā tā ietver arī Odesu un to Piedņestru. Tagad gan jau apmierināts arī ar sauszemes koridoru uz Krimu. Bet, visas šīs diskusijas izbeidzas, ja Baltkrievijā mainās valdība un RU karaspēks ir spiests pamest to. Nekāda dižā slāvu valsts vairs nesanāk, tādi paši atrauti gabali kā Abhāzija un Z osetija. Un Baltkrievija ir vājākais posms šajā slāvu pasaulē. Bet es jau nezinu kāda ir šī brīža ZSU spējas un ieceres. Vislaik tak teica, ka būs grūti sadalīt spēkus, ja vēl baltkrievi spersies uz Ļvovu vai kur tur. Tāpēc vislaik centās mazināt iespēju karot arī tur. Vienkārši jau tā pat šausmīgi gara robeža ar BLR un tā tāpat ir jāsargā kaut minimāli. A tā to robežu bišku var iztaisnot un uzbrukumi uz Kijevu arī vairs nebūtu.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Re, re Tass satraucies pēc Felštinska runas twitter.com/Faytuks/status/1627948838068662274?t=Rg0U1eHHRfIH-f3h4vr1bA&s=19

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Tu to šeit esi 10x jau pavēstījis. Vajag iet pie Feigina un tur stāstīt

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Nu, vispār no paša sākuma viņš analizē iespējamos sit variantus un aptuveni no 9 min skaidro par Baltkrieviju. Parasti Feigins iesaistās sarunā, kko iestarpina, bet šoreiz arī šams bij paņemts uz izbrīnu un klusiņām klausījās

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Felštinskis pie Feigina izteica interesantu kara turpinājuma versiju caur Baltkrieviju.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Pārtraukt barot spāņu cūkas! youtu.be/7f36dUh6ro0

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Aktuālā diskusija - Masks online stāsta par Tesla un BMW sadarbību www.youtube.com/live/JX-hvKzquB8?feature=share

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

twitter.com/balticjam/status/1626162759925637120?t=GlGZ2aa6gWeU7hm9bEjang&s=19

Tēma: Audi a6 c6 2006gads. Automatiskā kārba.

Tur jau tā lieta, ka "sitieni" viņam nav. Tad būtu diezgan skaidrs, ka kārba velk pēdējos simtus. Viņš vienkārši ir pamanījis neraksturīgu apgriezienu lēkāšanu un tur var būt dažādi iemesli. Ja jau viņam čomaki ar kompi neko nevar atrast, tad tur nekā mirstama vēl nav. Mēs te viņam no attāluma neieteiksim vienīgo pareizo rīcību.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Cilvēki cepjās par Aizsardzības ministriju twitter.com/katrinailjinska/status/1625936939424616461?t=as0JlPQP_hy7Lpe53QrI2Q&s=19

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Aizsardzības ministra sāga noslēgusies? Владимир Зеленский попросил Алексея Резникова остаться главой Минобороны, — Резников в интервью Reuters "Да, это было решение моего президента", — ответил он на вопрос, планирует ли остаться на посту министра обороны в ближайшие месяцы.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Jauns šovs Voždj live youtu.be/oIFdQf-esJ4

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

9 Rumānijas gaisa telpā pamanīts aerostats, pacelti iznīcinātāji. t.me/oko_ua1/35123

Tēma: Audi a6 c6 2006gads. Automatiskā kārba.

Nu, taviem autiņiem, protams, uzreiz deg čeks. Tie ir tā savu resursu izstrādājuši, ka bez čeka nekas nenotiek Savukārt topika autors neko tādu nav piedzīvojis un tagad ir sadomājies par kārbas remontiem utml. Lai gaida čeku.

Tēma: Audi a6 c6 2006gads. Automatiskā kārba.

Vaļa kgs, ja kārbā nav līmenis vai aizsitušies kādi kanāli, tad kārba pārslēdzas nevienmērīgi un ir jūtami "spērieni", tur nekādi apgriezieni nelēkā. Šim lēkā apgriezieni. Vēl tas varētu būt noklājies adsorberis, kas izvada no bākas lieko spiedienu(garaiņus). Noteiktos režīmos viņš atveras un sadedzina tos. Savukārt ja viņš stāv vislaik vaļā, tad būs nevienmērīgi apgriezieni, slikta aizdedze.

Tēma: Audi a6 c6 2006gads. Automatiskā kārba.

Taisnība, bet tagad mainīt eļļu var beigties ar fiasko. Tāpēc jau Moller neķērās klāt. Bet par problēmu. Tīko mana 2008 g Kiai bija līdzīga problēma - neitrālā, parkingā lēkāja apgriezieni, nevienmērīgi strādāja. Kā dod ručkā, tā viss OK. Un problēma nav patstāvīga. Principā tie ir datčiki, kas nepareizi nolasa motora darbību. Vienkārši viņu dzīves laiks pienācis uz beigām un viņi ir jānomaina. Šitam bija uz spararutu kkāds datčiks, iepriekšējam autiņam bija lambda zonde beigta. Viņi nepareizus signālus dod uz smadzenēm un atiecīgi degvielas/gaisa maisījums tiek padots nepareizais. Un tā kā tas ir neregulāri, tad arī ar kompi neko nolasīt nevar. Jādeg lampiņa ček engine, tad izdosies kļūdu nolasīt. Dēļ kārbas apgriezieni nelēkās. Taka tā nav nekāda mirstamā vaina.

< 1 ... 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 ... 244 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti