Tevi šeit vienmēr kāds pieviļ, ja jau šitā bija pēdējā cerība?
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Tevi šeit vienmēr kāds pieviļ, ja jau šitā bija pēdējā cerība?
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Gan jau nākošais autiņš tev būs ASV Tundra ![]()
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Hmmm, nu tur var būt dažādi iemesli, bet tas nav šī topika izskatāmāis jautājums.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Tu diskusiju gribi globalizēt. Es vienkārši prasu vai šādu modeli ražo priekš ASV tirgus un norādu, ka esmu dzirdējis, ka paši amerikāņi iesaka pirkt ne-ASV ražotas mašīnas. Pareizāk sakot - pirkt iepatikušos auto modeli, kas komplektēts Japānā. Japāņu autiņu tirgus tur iespaidīgs un šī Tundra izskatās pēc izdabāšanas ASV gaumei. Atiecīgi arī kvalitāte tāda lokāla, ne globāla.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Pārsēdās uz Toyotām, jo Poršu ta viņi pirka jau pajātu un remonti tur maksā oj, oj, oj
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Atkal piesienies. Jā, tur ir tikai viens modelis, bet ir dzirdēts, ka paši amerikāņi norāda uz kvalitātes problēmām ASV ražotajām mašīnām.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Interesants video par Toyota jaunajiem modeļiem. Ja nemaldos, tad tā Tundra tiek ražota ASV un priekš ASV. Eiropā šādu nav? youtu.be/1m5E1B_cpPU
Tev vajag palasīt arī kādus 10 ierakstus iepriekš, ne tikai pēdējo ![]()
Jurka ceļ trauksmi youtu.be/kDImHp38BXM
Tas tanks ir izgatavots no speciāla sakausējuma, neviss kkas piekabināts klāt. Specifiska mašīna. Viņš itkā vistālāk(8km)šauj no visiem rietumu analogiem, bet mazāk bīstams citiem tankiem, nevar caursist tos. Atiecīgi tas taka tāds cietoksnis(labas bruņas) izbrauc un 8 km rādiusā pļauj pa visādiem nocietinājumiem un viegli bruņoto tehniku.
Briti satraukušies, ka viņu īpašās tanku bruņas nonāks krievu rokās www.thesun.co.uk/news/21191872/army-emergency-secret-british-armour-tanks-war-ukraine/
Toyota šefs atkāpsies no amata. Tiek kritizēts par lēno pāreju uz EV www.reuters.com/business/autos-transportation/toyota-president-akio-toyoda-become-chairman-2023-01-26/?utm_medium=Social&utm_source=twitter
Skaļš virsraksts, tukš pārpublicējums no citiem avotiem. twitter.com/kylenabecker/status/1618313598283157506?t=UkqAzhSMp_k1n7pChVqOKA&s=19
"Izmetis aiz borta"
Tūlīt sameklēšu vienu ASV apskatnieku, kas raksta par Baidena eskalāciju.
Pēc tām tanku piešķiršanām vesela jūra rakstnieku ir ekskalējušies ![]()
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Grūti lasīt, ka pie mums cilvēki sašust par 30k EV, kamēr Ī gaunijā Poršus izpērk kā karstus pīrādzius rus.postimees.ee/7698128/u-lyudey-deneg-kak-gryazi-porsche-mozhet-stat-narodnym-avtomobilem-estoncev
Ukrainā fiksēts pirmais saslimšanas gadījums ar Omikrona variantu Kraken, kas īpaši izplatīts Ķīnā. t.me/agentUAl/26381
Cik ievērots, tad Brady šitā iztirzā visus jautājumus. Viņš varētu iet strādāt bankā, kas izdod kredītus. Varētu līdz bezgalībai iztirzāt visus riskus ar potenciālo klientu.
Zviedrijas - Turcijas attiecības saasinās. twitter.com/zerkalo_io/status/1617576438932160539?t=04uUVxUaypRvawgcHRmY9Q&s=19
Labs Bendika raidījums par vāciešiem un Merkeli. Izrādās šamā bijusi Doņeckā krievu val kursos un pēc tam sākusi brīvi braukāt uz Rvāciju!!!! Šito raidījumu vajadzētu rādīt LTV mūsu bāleliņiem, kas sataisījušies pirkt jauno Mersi vai Tiguānu. Cerams tie saloni tad bankrotētu. Un galvenais, ka ieraksts 10 mēnešus atpakaļ un nekas nav mainījies pa šo laiku vācu uzvedībā. youtu.be/VFp6Hzv6NQY
Rudenī rietumu presē iznāca Zalužnija raksts par karu un tā perspektīvām. Tur bija norādīts, ka Ukrainai(Zalužnijam) vajag 300 tankus, lai varētu deokupēt līdz 1991 robežām. Protams, bruņojuma uzskaitījums tur ir plašāks, bet šis cipars konkrēti par tankiem. Vispār jau kara sākumā viņi tur brauca kolonnām tā tik un tur bija 50 tanki. Tak video bija kā tanku kolonna tuvojas Kijeva un kā tiem torņus rāva nost. Filmēts no drona, skaisti. Vairāk viņi tā nebrauc. Ukraiņiem tak lieliski pārnēsājami prettanku ieroči un droši viņi tur nevar justies.
Latvji, brauciet kosmosā! Projektā Pirmie Latvijas 100 km kosmosā šodien palaista izmēģinājuma raķete
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
3
Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pārbaudēm, Līgo dienā liels skaits aizturētu dzērājšoferu
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
3