Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Potenciāls skandāls Ukrainā. Aizs ministrija iepērk 2-3 reizes dārgākus produktus gordonua.com/news/war/minoborony-ukrainy-zakupaet-produkty-dlya-voennyh-v-dva-tri-raza-dorozhe-smi-1646538.html

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Euronews The ones who are in process of "scaling back" features easily recognisable names like Adobe (US), Allianz (Germany), Google's parent company Alphabet (US), Bosch (Germany), Coca-Cola (US), Duolingo (US), Eni (Italy), Ferrero (Italy), JPMorgan (US), Microsoft (US), Ørsted (Denmark), Pirelli (Italy), Spotify (Sweden), Toyota (Japan) and Vattenfall (Sweden). www.google.com/amp/s/www.euronews.com/my-europe/amp/2023/01/20/more-than-550-global-companies-are-still-doing-business-in-russia-many-are-european

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Spiežu roku. Tehniskā kļūme www.moscowtimes.eu/2023/01/20/krupneishii-avtoproizvoditel-v-mire-vozobnovil-postavki-zapchastei-v-rossiyu-a31408

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Toyota boikts Cerams, ka cilvēki riepas vismaz nolaidīs stāvlaukumos esošajiem japāņiem www.moscowtimes.eu/2023/01/20/roznichnye-prodazhi-v-britanii-v-dekabre-znachitelno-upali-a31409

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Ielēja bendžu un mašīna apstājās 100m no benzīntanka.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Putina nav twitter.com/apiontkovsky/status/1616099774477881347?t=rjYWx5SDD_L8yqkBI1ON6g&s=19

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Volx rakstīja: Igaunijā skandāls ar Circle K benzīnu rus.postimees.ee/7689782/razyarennyy-klient-benzin-iz-circle-k-slomal-moyu-mashinu

Grieķijā strauji krītās elektrības cenas 204 vs 86 www.keeptalkinggreece.com/2023/01/17/electricity-prices-greece-fall/

Tēma: Plūdi Jēkabpilī - Daugava iziet ārpus krastiem

Topiks jādzēš, ūdens līmenis esot nokrities zem oranžās atzīmes.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Reportieru uzbrukums Burlam Davosā twitter.com/Spiro_Ghost/status/1615772348849979392?t=-dMwCXuWxZ2OEBqzdEMjJA&s=19

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Ukrainā iet bojā IeM vadība zerkaloo.us/news/world/30669.html?tw

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

youtu.be/zVHhDEWu3dc

Tēma: Plūdi Jēkabpilī - Daugava iziet ārpus krastiem

Kamēr mums plūdi, tikmēr Ukrainas dienvidus sasniedzis karstuma vilnis. Šonedēļ līdz sestdienai Odesā, Hersonā t sasniegs 9-14 grādus!

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Orki tomēr turpina virzīties Soledarā. Nu jau skaistās sāls raktuves būs viņiem twitter.com/antiputler_news/status/1614664276488212482?t=4e7XKN8HFRnd8c-OJG1rmw&s=19

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Skaista dziesma youtu.be/egpfTKYH1NU

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

A kas ar Valvoline nav kārtībā? Tur viss OK, amerikāņu brends. Pats leju.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Pārējie, viņš minēja 4 nosaukumus. Elf, Tottal gan jau ka ir, bet nu nevaru pateikt ka tieši tāds un tāds šo firmu produkts ir baigi labais. Comma nav nekas dzirdēts, gan jau ka nav. Mannol gan esmu izpētījis. Kā jau rakstīju - tur kkādi biznesmeņi no austrumiem ir ieguldījušies un konkurē tirgū ar viss lētāko piedāvājumu. Zinu, ka eksperimentētāji pērk Manoll eļļas piedevas ar esteriem. Gan jau atkal dēļ cenas. Tomēr Manoll nesponsorē nevienu sacīkšu komandu, kas izmanto viņu eļļas. Tas nav brends, ko bez aizdomāšanās pērk.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Lūk, Valvoline ir brends un, piemēram, KIA servisā ar lepnumu klārē, ka viņi izmanto tikai Valvoline šķidrumus.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

darklight rakstīja: Da visi Elf, Total, Comma utt. Izvēlies ko vēlies. Mannol Senukajā ļoti smuka cena, it kā internetā raksta, ka esot baigi labā, bet hvz. Par to viltošanu mūsdienās šaubos. Nu neies tak oficiāls veikals kaut kādu kreiso šņagu tirgot. Kaut kādi kaktu servisi, kas lej no mucas - tur gan visādi var būt.

Cenu klubā parasti iepērku Valvoline, kad akcija. Savukārt Manoll ir kkāds kazahu kantoris Klaipēdā. Tā jau viņi cenšās, bet par atzīstamu brendu to nevar nosaukt.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Igaunijā skandāls ar Circle K benzīnu rus.postimees.ee/7689782/razyarennyy-klient-benzin-iz-circle-k-slomal-moyu-mashinu

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Interesanti par Soledaras sāls tuneļiem zerkaloo.us/news/world/30263.html?tw=

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Tviterī tagad akcija - atbalsti bistro Olafs. Tur kkādā virtuālā saķeršanās ar krievu specoperācijas atbalstītajiem.

Tēma: Renault Espace Nelec!

Tu vienkārši esi apradis ar to savu dīzeli. Tādi ir redzēti. Tas nenozīmē, ka viņš bezbožna negrab

Tēma: Renault Espace Nelec!

Nu, benzīniekam būtu jāslēdz recirkulācija, kad jau galīgi tas iet uz beigām. Tas ir veļas zili balti dūmi, tosols, eļļa deg ne pa jokam. Ir arī redzēti tādi, bet nu dīzelīši regulāri smird. Grabēšana, trīcēšana arī nav novērota benzīniem. Un pielaišana tak arī. Ja ir normāls aķis tak startējas bez problēmām.

Tēma: Renault Espace Nelec!

Jāsaprot, ka es to rakstu ar nelielu piedūrienu. Protams, ka tiko no salona izvilkts dīzelītis nesmirdēs, negrabēs un leks visās temperatūrās. Tomēr realitāte ir tāda, ka bieži vien dabūnu slēgt recilkurāciju dēļ priekšā braucošā dīzeļa smirdēšanas. Vienreiz man blakus stāvošs dīzelītis tā piestartēja, ka es pat jutu to trīcēšanu blakus mašīnā. Tieši tas pats ar to startēšanu - ja jau tas ir pajāts dīzelītis un viss tur nestrādā 100%, tad arī mēs varēsim vērot niķošanos ar pielaišanu aukstā laikā. Nekas neparasts, ko arī topika autors apstiprina.

Tēma: Renault Espace Nelec!

Tie tādi aizspriedumi. Cilvēku veido vide, kurā viņš aug, neviss kkādi super truper gēni. Jā, iespējams, viņam var būt, piemēram, kāds muzikāls gēns, bet ja viņš caurām dienām atradīsies alko adeptu-traktoristu ielenkumā, tad visticamāk klavieres nespēlēs.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti