Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Sen nav bijis britu preses apskats Saule stāsta par Vuhaņu www.thesun.co.uk/news/20543847/wuhan-lab-warning-covid-lab-leak/

Tēma: Rokas bremze ziemā

OK, paldies par izsmeļošo info. Šito nezināju kā un kas tur darbojas.

Tēma: Rokas bremze ziemā

Tagad tak visur nāk elektroniskās rocenes. Kā ar tām?

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Londonā, iespējams, arestēts Frīdmans twitter.com/AS7404542949/status/1599103638408159232?t=-zfRU3pyEt-IvPZBOLL9Pg&s=19

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Dzirdēju komentāru par šito. 60 esot tāpēc, ka daudzās vietās naftas ieguves pašizmaksa RU sastāda 50. Tas nozīmē, ka var pavisam pārtrūkt naftas piegāde, ja būs zem 50.Rietumi vēl nevar pilnībā nodrošināt alternatīvu RU naftai un tāpēc tas tāds Zālamana lēmums, lai peļņa būtu minimāla.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Podoļaks ziņo, Ukrainas armijas kritušie 12-13k t.me/UAonlii/42582

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Nu jau sasapņojies ka neviens vairs neies. Tur jau ir izveidota pavisam cita sistēma, ko pārņēmusi vara, jeb FSB. Zekiem jau vispār nedrīkst turēt rokās ieroci un karot par valsti. Ja esi bijis armijā, tad arī tas skaitās "slikti" cietumā, nemaz nerunājot par faktu, ka no cietuma tu ej armijā. Tā ir sadarbība ar varas orgāniem, tas pats kas stukačs. Šobrīd tur tak izveidotas speciālās moku brigādes, kas ar švabru varo tos zekus un visi sadarbojās ar varas orgāniem, ja negrib lai par to uzzina citi. Tā pat arī Vāgnerā iesi, ja negribēsi tur nomirt. Osečkins par to YT stāsta gari un plaši. Gulagu net

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Kā tad nemāk, Harkovu par Garkovu tak nesauc. Lūk šito RU valodā es neesmu izklodis kā viņi pamanās ielikt vienā variantā H un citā G.

Tēma: Golf 4 1.4 benzīna problēma

Jā, un to es atklāju tieši pēc degvielas filtra maiņas. Tad kad apmainīja to filtru izkustināja tās trubas un neleca vispār nekādi. Palīgā nāca parasts plastmasas savilcējs un autiņš lec ar pirmo griezienu.

Tēma: Golf 4 1.4 benzīna problēma

Nu, iespējams, vienkārši degvielas savienojumi uz sūkni ir vaļīgi un sūc gaisu. Atiecīgi autiņš nevar uzpumpēt degvielu, kad ilgu laiku stāvējis. Man tā bija. Vairākas reizes bija jāpastartē, jāpagaida kamēr uzkurbulējas. Tad kad tiek kustināts nav problēmu piestartēt.

Tēma: Golf 4 1.4 benzīna problēma

O, johaidi. Visu cieņu

Tēma: Golf 4 1.4 benzīna problēma

Ieraksti vismaz gadu

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Hāgas

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Doždjā šodien stāstīja, ka krievi paņēmuši Bahmutu operatīvajā aplenkumā. Ukraiņu tg kanāli par šo klusē

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Nu ko, šodien 1.637 uzpildījos. Sen tādas cenas nav manītas. Jūlijā vēl bija ap 1.95

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Президент Венесуэлы Николас Мадуро приглашён посетить Москву до конца года — посол России в Каракасе. ========= Tas izklausās šādi - lops, brauc šurp un atskaities par līgumiem ar amerikāņiem. Diez, riskēs un brauks? Var tak kā Makejs atbraukt atpakaļ un pēc 2 dienām infarkts.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Nu es par to Venecuēlas naftu nebeidzu priecāties. Jā viss saprotams - diktators, cilvēktiesības utt. Bet tas naftas dīls ar Amerikāņiem ir globāls pagrieziens, neviss vienkārši kāds kko tirgos un Maduro bāzīs kabatās dolārus. Pirmkārt tas ir signāls tirgum, ka tagad, ja vajadzēs naftas ieguve tiks kāpināta un tur Krievi ar Saudiešiem tik viegli nevarēs turēt augstas cenas. Otrkārt, Čavesa laikā tak visu nacionalizēja un būtībā izmeta amerikāņus ārā no Venecuēlas. Šis dīls paredz amerikāņu atgriešanos ieguvē nevis pliku tirgošanos. Tas nozīmē, ka krievi ar irāņiem tiek izmesti no šī reģiona. Viņi tur palīdzēja to atlikušo Ven naftu pārdot. Piemēram Irāna tankerus piegādā, kas izvadā to naftu apejot sankcijas. Krievi sajauc ar savu naftu un tā vairs nav venecuēliešu utml muhļāžas. Tomēr pašu galveno - palielināt naftas ieguvi viņi nav spējīgi. Tur smagā nafta, sarežģīts tehnoloģisks process un amerikāņi to varēja izdarīt. Tagad viņi ir atpakaļ itkā nekas nebūtu noticis un neviens viņus nav izmetis no valsts. Maduro gan jau tas palīdzēs nosēdēt, jo ekonomika augs. Bet galvenais ieguvums ir tas, ka Venecuēla principā atsakās no saviem toksiskajiem draugiem un palīdzēs nospiest gan RU, gan Irānu. Varbūt kkas Maduro saies uz īso un šams atkal metīsies pie draugiem, bet kkā tas tā neizskatās. Nauda tomēr nosaka visu un tie draugi jau kardināli neko viņam nevar palīdzēt. Uzturēs savu kreiso retoriku, kā daudzi Lamerikas politiķi un sadarbosies ar amerikāņiem.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Vispār rakstu gan. Tiko uzrakstīju garu threadu par naftu un Venucuēlu twitter.com/Volx2U/status/1596907418067562496?t=hohn9iywpT_eZ5X4pkz94A&s=19 Tev ir jāinstalē tvitter aplikācija un jāpiesekojās man nospiežot podziņu follow. Tad tu redzēsi visus manus tvītus. Var to arī nedarīt vienkārši kādreiz meklētājā ierakstot Volx2U un izlasot visu kompakti par nedēļu, mēnesi satvītoto

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

imzz rakstīja: Nelaiķis Vladimirs Makejs šonedēļ bija tajā konferencē Erevānā arī, diezgan ticami, ka iebarots kaut kas ar dzīvību nesavietojams; Arī dw apcer viņa nāvi: www.dw.com/en/belarusian-foreign-minister-vladimir-makei-dies-suddenly/a-63902019

Info par Makeja nāvi twitter.com/Nevzlin/status/1596874054308605953?t=dOxXIwhL7pnndpOjMeqy5w&s=19

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Heh, šodiena nebeidz pārsteigt. Cimbaļuks ziņo, ka baltkrievu ĀM tavo - izbeidzies. Rinkēvičs, diez, jau ir depešu sagatavojis? youtu.be/xMK8uCgP-kw

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Heh, labrīt. FBI izsludinājusi 250k atlīdzību par Prigožinu! t.me/UAonlii/42261

Tēma: BMW 530d Gran Turismo dzīvē

feciic rakstīja: Tapēc ka amerikā diagnostikas kultūŗa pavisam cita-nekāda, nesen tikos ar kolēģi no ASV un tur garantijas problēmas tiek risinātas bez iedziļināšanās, nomaina visu ar problēmu saistīto un skrien pie nākošā klienta, pēcgarantijas periodā nekas nemainās, atiecīgi remontu izmaksas skrien kosmosā. Tapēc autospecs, kurš tur spēj veikt pilnvērtīgu diagnostiku dzīvo ļoti labi, jo dārgāks un specifiskāks auto(dārgākas detaļas) jo izdevīgāk veikt pilnvērtīgu diagnostiku.

Amerikā vispār kā ierauga vācu autiņu, tā servisa veči berzē rokas. Tur būs brangs ķēriens Bentlejam lai nomainītu starteri ir jāceļ motors ārā un katrs tāds mezgls maksā kosmosu. Lkm neviens nemaina, jo zdevīgāk pārdot autiņu. youtu.be/eOdJjyMZBpM

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

A kas Ungārijā notiek? Tur arī viss melns, bez pāris austrumu pilsētām.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Tie eksperti nedaudz sāk iet uz riņķi. Atceros, vasaras sākumā fronte sabremzējās un 99% viņi vislaik klārēja, ka ukraiņiem tik jāatbrīvo kāda nozīmīga pilsēta un Putina režīms kritīs. Labi, ok pie Harkovas tas īsti neskaitās, jo Izjuma, Kupjanska nav nekādi centri. Vot, ja atbrīvos Hersonu, tag gan būs beigu sākums. Šodien Hersona atbrīvota un atkal YT stāv Feigina video "Putina režīms kritīs pēc Melitopoles atbrīvošanas" Atlaist ekspertus!

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Par to Huawei kko piepinuši. Es dzirdēju šādu skaidrojumu, ka būšot labās gribas žests(kārtējais). Vasaras sākumā viņi tak gribēja pārslēgt to AES lai elektrība plūstu tikai uz Krimu, Krieviju. Nesanāca nekas. Tagad viņi baidoties ZSU uzbrukuma šajā virzienā tāpēc tiek imitēta aktīvās sarunas ar to atomaģentūru. Atkal varēs braukt inspekcijas inspektēt, tādējādi atliekot šo uzbrukumu. Nekāda labuma viņiem nav no tās AES, visi šantāžas un sabotāža veidi izmēģināti. Tagad būs Krievijas labās gribas žests, vismaz ar kādu notiks pārrunas par AES pārņemšanu. Atiecīgi arī ZSU būs bremzēts šajā virzienā uzbrukt.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti