Tad ko darīt, iepirkt bendžu vai gaidīt? Jauc tik galvu
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
O, velns, kā laiks skrien. Likās, ka gadu atpakaļ tu tik prasīji, kas jauniegātajam autiņam būtu jānomaina. Kas tad tiks pirkts vietā?
РФ выпустила по территории Украины около 100 ракет, - спикер воздушных сил ВСУ «Они превзошли 10 октября, когда было выпущено 84 ракеты».
Plāns tiek atcelts Сообщают о массовых пусках ракет Х-101 с Ту-95 из района Волгоград-Астрахань, в воздухе более 10 бомбардировщиков. Вероятны две волны Предварительное время подлета ракет к центру Украины: Первая волна ракет — ±14:50 Вторая волна ракет — ±15:30
Un to noteikto statusu noformēs pēc 7g. Tas protams ir jauns trigeris karam, kad 6 g viss būs mierīgi un tad hopss tūlīt krimiešus apspiedīs, sākam karu.
Tas nozīmē, ka Krimai būs nenoteikts statuss. Iepriekš es minēju, ka karaspēks ar visu floti būs jāizved no Krimas. Savukārt nav teikts, ka vietā būs Ukrainas karaspēks. Visticamāk Turcija uzmetīsies par miera balodi un darbosies kā miera uzturētājs. Vai tā būs patstāvīga teritorija, saistīta ar Krieviju vai ar Ukrainu, nav zināms.
Ne jau sarunātas ar Zalužniju. Vai tu domā, ka šobrīd G20 Ķīna, Indija, ASV nerunā par šo tēmu? Pirms tam jau bija baumas, ka Krievijas "draugi" Indija ar Ķīnu Volodjam esot izvirzījuši ultimātu - līdz G20 pabeigt karu. Tāpēc bija tie masīvi raķešu bombardēšana pa pilsētām. Tagad tak nav, Hersonu arī neviens nebumbo, kā tas bija ar Harkovu. Itkā ja atkal būs masīva bombardēšana, tad Volodja būs visu noraidījis un viss turpināsies tālāk.
Kāpēc nesaprātīgs, ja Renault jau uz tās pašas platformas savus autiņus aprīko ar abiem hibrīdiem. Joger ir lielākais autiņš Dacia līnijā un jebkurā gadījumā naudas ekonomētāji pirks Sandero vai Dusteri. Pilnīgi noteikti būs arī plug in hibrīds, tik jautājums kad. Februārī gan jau būs tik parastais hibrīds un info kad plugins parādīsies. Tad jau elektroDacias arī neražotu, bet viņas jau ir Jogerim ir tā paša CMF-B platforma Separately, Dacia boss Denis Le Vot said the all-new Duster will take full advantage of the CMF-B platform developed by the Renault-Nissan alliance. Reading between the lines, it can only mean the affordable SUV built in Mioveni, Pitesti will adopt a plug-in hybrid powertrain. Presumably, the PHEV setup will be sourced from the Renault Captur. www.google.com/amp/s/evglobe.com/2021/09/20/2024-dacia-duster-hybrid/amp/
Skatos, experti neapspriež jauno dogovornjaku. Maskavas salonos jau notiekot čukstēšanās. Krievija izvedot karaspēku no Ukrainas, 100km zona gar RU un BLR robežu kurā nav smagie ieroči. No Krimas arī tiekot izvests karaspēks ar visu floti, bet tā paliekot uz 7 g piekarinātā stāvoklī. Savukārt Ukraina 7g netiek uzņemta NATO. Visiem šitiem RU šiškām(kara noziedzniekiem) tiekot garentēta imunitāte, izdošot pāris strelačnikus notiesāšana. Par kompensācijām, reparācijām neesot zināms.
Kklau, kas ar to Hersonas jenotu? Redzu desmitiem tvītu par šo tēmu, cilvēki uzjautrinās, bet nevaru atrast sākumu. Varbūt eksperti var 3 teikumos izskaidrot kas tur notika?
Petka rakstīja: Kad būs Hybrid versija un būs vērts pārmaksāt? Pilnīgi nopietni plānoju 'downgreidoties', ja būs 'automāts'.
Man teica - februāris. Automāts noteikti būs, bet tikai jautājums cik tālu būs ieviestas Renault tehnoloģijas. Nav skaidrs vai tas būs uzlādējams vai parasts hibrīds. A var būt abi variant i. Ar jauno logo šis varētu būt karstākais modelis.
Sņigurovka atbrīvota. Aizmugurējā plānā austrāliešu Bushmaster t.me/UAonlii/41260
Putins nebrauks uz G 20 twitter.com/KAKTUS7777777/status/1589861407817838592?t=mIDF6-6MOnEQpDeaMbXDDg&s=19
viencexperc rakstīja:
Bradypus rakstīja: Vai PSRS bija stabila valdība? Ja mērķis ir stabilitāte, tad noteikti nevajag aprobežoties ar tikai trešdaļas vēlētāju balsu izmešanu miskastē un var panākt ļoti stabilu divu, vai vēl labāk - vienas partijas valdību.
jebkurā gadījumā 1 partija ir labāk, nekā 4. bradipussi neko nesaprot ko nozīmē kompromiss un tirgus ( kad sāk tirgoties ar amatiem). p.s. Ar ko tad tavi progresīvie labāki par piemēram, stabilitātei? Par pēdējo arī nobalsoja 1/5 cilvēku. Abas ir sociāldemokrātiskas ( komunistiskas)
Socdemi mums ir vieni, kas pārstāvēti parlamentos - Saskaņa! Progresīvie un Stabilitātei ir Trockisti!
Man liekas, ka daudzi gaida jauno Dacia Jogger 7vietīgo hibrīdu. Vai tāda alternatīva neder?
Viss ļoti interesanti, bet tikai franči ēd Makarūnus, ne makaronus.
Žurnālistikas haizivis jūt, ka ir sanācis labs loms twitter.com/elitaveidemane/status/1589520221332656133?t=6dgAgafBh1SM8i7KQraQmw&s=19
Problēma tik tā, ka šīs ir vēl dārgākas raķetes. Viena ap 1.4 miljoni$
Zin cik tur irāņu mopēdi sanāk par 1.4 miljoniem? ![]()
Tēma: Gāzes apkure privātmājai
Un to, starp citu, būvēja Hyundai neviss nolādētie vācieši. en.m.wikipedia.org/wiki/FSRU_Independence
Tēma: Gāzes apkure privātmājai
msh rakstīja: Neesi sajaucis vietvārdus? Gāzes terminālis ir Klaipēdā, Būtiņciemā atrodas naftas terminālis.
Un tas ir parasts regafikācijas kuģis nopirkts, ne terminālis. Kkur stāv Klaipēdas ostā un pieslēgts gāzes tīklam.
Pievienojos jaut.
Tipiski iauto lietotājiem, nopērk un klusē. Var padomāt, ka kkāds sūds ![]()
Vācija aicina savus pilsoņus nekavējoties pamest Irānu t.me/c/1307866449/28871
Latvji, brauciet kosmosā! Projektā Pirmie Latvijas 100 km kosmosā šodien palaista izmēģinājuma raķete
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
3
Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pārbaudēm, Līgo dienā liels skaits aizturētu dzērājšoferu
1
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
3