Pievienojos jaut.
Tipiski iauto lietotājiem, nopērk un klusē. Var padomāt, ka kkāds sūds ![]()
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Pievienojos jaut.
Tipiski iauto lietotājiem, nopērk un klusē. Var padomāt, ka kkāds sūds ![]()
Vācija aicina savus pilsoņus nekavējoties pamest Irānu t.me/c/1307866449/28871
Nākamajās 48 st notiks Irānas uzbrukums Saudītiem twitter.com/Gregorio198hola/status/1587512115522596864?t=seAGvWmK99vcEZ0iNtQcTw&s=19
Nav, nav šito video ierakstījis pēc ziņas par aprakšanu drupās. Aijo vēl mums Kuzjas māti parādīs
Jaunā Itālijas antivaxeru valdība atgriež ārstus darbā twitter.com/aliciamillor/status/1586237564121645056?t=zl27dm8WKap1jL69dXxCMg&s=19
Par admirālis nezinu, bet to ģenerāli, ko vakar atlaida, šodien atrada Maskavas upē peldot.
Telegram pakļuvis zem sitiena twitter.com/disclosetv/status/1586456007668006914?t=-Jh5ytoYmXaKPIrGwyv45g&s=19
Vēl tak ir Lielais Vilis, kas vadīja mazākuma! valdību.
Nu, mani jau interesē tās globālās saknes. Kāpēc ir izveidojusies šāda disproporcija, jo teorētiski dīzelis ir neapstrādāts naftas rūpniecības blakusprodukts un viņam būtu jābūt lētākām produktam par A95, eļļām, aviācijas degvielu utml. A valdība diskutē par krēsla četrām vai trijām kājām. Neviens nenāk un nepaskaidro globālās saknes un kas būs tālāk. Tā teikt, valdībai(topošai) ir citas prioritātes.
Nē nu dīzelis turpina pārsteigt. Iepriekš bija +10 centi salīdzinājumā ar A95, šodien Viadā jau 1.959/ A95 1.82 Es pats uzpildījos par 1.779 Tas ko jau +18 centi!!!!! Redziet kas notiek, ja nav valdības!
Indija iznīcina 100m dozas vakcīnu www.bbc.com/news/world-asia-india-63324548?at_medium=RSS&at_campaign=KARANGA
Nu, tas pats par sevīm. Diktatori agri vai vēlu nonāk pie atziņas, ka jāieraksta sevi vēsturē un jāpaveic kas tāds, kas nav izdevies priekšgājējiem. Neviens viņiem neliks atskaitīties par iztērētiem $ vai zaudētām dzīvībām. To tak mēs redzam Ukrainā, pilnīgi pajāt cik tur mirst tie krievi. Tiek spēlētas savas spēlītes, kas demokrātijā sastaptu lielu pretestību. Šeit nekādas pretestības nebūs, viss būs OK.
Wargonzo ievainots pie Doņetskas. Varat iečekot viņa YT kanālu twitter.com/WarMonitor3/status/1584208837107515393?t=5z6Rjworu7z52E2H_wK3gQ&s=19
Ko eksperti saka par pārbīdēm Ķīnā? Redzējāt kā to onkuli aizveda no partijas kongresa? Ķīnā līdz šim pastāvēja tāda kā komunistiskā demokrātija. Lai valdības vadītāji neaizsēdētos savos krēslos bija ieviests vecuma cenzs un arī nevarēja vairākus termiņus sēdēt. Tagad tas viss ir noņemts un pašreizējais vadītājs, visticamāk, kļūs par īstu imperatoru un sēdēs tur cik gribēs. Tāpēc daudzi eksperti paredz, ka jau tuvākajā laikā gaidāms karšs tajā reģionā. Ļoti līdzīgas paralēles kā tas notika Krievijā. Tieši pēc prezidentu termiņu apnuļļošanas Krievijā strauji varēja sākt virzīties kara virzienā. Opozīcijas nekādas un visas spēkā struktūras pilnā kontrolē. Ķīnā ir noticis tieši tas pats un visādi vecie komunisti ir neitralizēt. Tagad ir nepieciešama ātra un spoža kara uzvara. Protams, pirmajā vietā ir uzbrukums Taivānai, bet Ķīnai ir arī gulošie konflikti Dķīnas jūrā par visādām salām. Līdz ar to tā var būt Vjetnama vai Filipīnas, par kurām NATO vai Japāna tā neiespringst.
Vispār es uzdevu jautājumu - vai tu, Raimond, esi saņēmis 4.devu? Kāda pieredze ar slimošanu, potējies un liki bēdu zem akmeņa?
Vakseri atkal sarosījušies. Stāsta, ka nav paspējuši ceturto iepirst un tāpēc tagad mirī nost twitter.com/IevaZn/status/1583324830287347714?t=eJmZm3Qcyli5qf9ackYKKg&s=19 Kā expertiem iet, visi uzspēja?
Tur gaida tankus. Sobjanins paziņojis, ka maskaviešus mobilizēs lai raktu prettanku grāvjus un nocietinājumus piemaskavā.
Interesanta versija par RU kodolieročiem vitalidrobishev.livejournal.com/8339690.html Tas arī attiecībā uz Ķīnas, Kazahstānas aicinājumiem evakuēties no Ukrainas. Izskatās pēc feika, jo tad par to zinātu un ziņotu ASV. Maska tvīti par kodolbriesmām, tagad Ķīnas, Kazahstānas satrauktas darbības ir koordinētas psiholoģiskā uzbrukuma akcijas.
Kušnars ziņo, ka Irāna nosūtīs pirmās 300-700 km raķetes Krievijai. t.me/Kushnar_media/1203
Tēma: Gobzems
GB12 rakstīja:
Volx rakstīja: Aldis ir atpakaļ tg t.me/aldisgobzems/6862?single
Tas tikai kārtējo reizi pierāda, kāds dirsējs šams ir. Tak teica, ka viss - nekādas politikas, nekādu soctīklu utt., veltīšot laiku tikai sev un ģimenei. Es gan no paša sākuma tam neticēju, jo valsts finansējuma barjeru ta' pārvarēja, pateicoties visādiem šīriem un bredīpusiem, kas par šamo balso.
Aldis ziņo(dirš) par pārbīdēm RD t.me/aldisgobzems/6869
Vispār jau tas nav nekas jauns. Tas ka Putins ir rietumu(ierakstīt vajadzīgo) aģents runā jau ilgu laiku. Kurš gan vēl efektīvāk varētu sagraut Krieviju? Tās trubas(neskaitot to severnij potok) tak būvēja rekordlaikā un PSRS bija panākuši vienošanos ar rietumiem ilgu pārrunu laikā. Noorganizēja fabrikas režīmā ebreju plūsmu uz Izraēlu(rietumiem), disidentus labāk izsūtīja uz rietumiem, ne vairs Sibīriju. Putins to visu pēckara ģeopolitiku vienā dienā norāva. Kas gan to varēja efektīvāk sagraut? Tagad jau spīd izmešana no ANO. 10 gadus atpakaļ kādam vispār ienāktu prātā doma atbrīvoties no RU veto tiesībām? Tik veiksmīgu Krievijas demontāžu nevarēja nemaz iedomāties.
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Radās jautājums. Tā arī neviens nevar atbildēt kāpēc tieši dīzelis ir palicis dārgāks? Iepriekšējos gadus viņš tak bij 1,2 centi lētāks par 95, bet tagad +10
Latvji, brauciet kosmosā! Projektā Pirmie Latvijas 100 km kosmosā šodien palaista izmēģinājuma raķete
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
4
Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pārbaudēm, Līgo dienā liels skaits aizturētu dzērājšoferu
2
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
4