Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Jāatzīmē, VSU attīsta uzbrukumu ne tikai pie Balaklejas(no Kupjanskas notiekot rosijāņu evakuācija), bet fronte pārauta arī dienvidos pie Hersonas. t.me/c/1233777422/36802

Tēma: Mercedes B170

Nu tā kā lietoju automātus, tad ir dzirdēts par pārkaršanu sastrēgumos. Tāpēc jaunajiem automātiem ir manuālais režīms, ko iesaka lietot sastrēgumos. Wala, tas nav 1,2,3 ātrumi(pazeminātie) , tā ir pilnvērtīga visu 7ātrumu pārslēgšana. Vienīgais šajā gadījumā tā novēršana stipri vienkārša, ieliec neitrālā un viss atkal strādā? Ja kārba pārkarst tad aiziet kkādā avārijas režīmā tad tu stāvi ceļa malā un gaidi kamēr atdzesēsies.

Tēma: Granulas! Cik maksā koka granulas? Vai atmaksājas, atsauksmes

Nū, tur jau baigais darbs ieguldīts. Kurš tad uz šāri malku zāģēs? Es to pašu darīju, bet tikai vienītī Tāpēc man maksās 15.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Cilvēki tw ziņo, ka šodien uz vantinieka speznazs ar automātiem aizturēja mašīnu/-as ar kreisajiem numuriem. Gan jau esat dzirdējuši cepienu par numuriem, kas līdzīgi krievu, bet bez valsts apzīmējuma twitter.com/Valsts_policija/status/1567526371953442816?t=R22y3xPuQsZ0jd_EahJNiA&s=19

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Nu jau sāk birt, kā no pārpilnības raga, video ar sagūstītiem rosijāņiem. Lkm pie Balakleja karsti iet. t.me/UAonlii/36721?single

Tēma: Granulas! Cik maksā koka granulas? Vai atmaksājas, atsauksmes

A cik tonna tagad maksā un cik gadu atpakaļ? Es tik izteicu savas pārdomas par to zaru vākšanu. Es stipri apdomātu, ja man kāds piedāvātu iet vākt zarus(uzdāvinātu viņus) kkādā meža vidū, kur 3,4 km pa brikšņiem tie zari jāizvelk ceļa malā. Manā gadījumā tie zari atrodas pie mājas un nav pa brikšņiem jābrien. Tojestj man tā vieta šā vai tā ir jāsakopj, tāpēc vācu.

Tēma: Granulas! Cik maksā koka granulas? Vai atmaksājas, atsauksmes

Katrā ziņā šķeldas iepirkuma cenas ir mazas. Nesaprotu kur tas sadārdzinājums rodas? Tiko pāris koku nogāzu un domāju uzzvanīšu šķeldeniekiem. Izrādās viņi gatavi pirkt pa 15eiro kubā. Es tur sakrāvu tādu palielu kaudzi, domāju kādi 5 m3 būs. Es tur gandrīz 2 dienas ņēmos un tas par 75 eiro? Skatoties uz granulu cenām man tur tai zaru čupai bija jābūt kāda lietota autiņa vērtībā. Tur drīzāk jādomā vai vispār vērts šķeldu vākt it sevišķi ja tas atrodas kkādā meža vidū.

Tēma: 14. Saeimas vēlēšanas Latvijā 2022

Tas neattiecas uz mums. Tā varētu būt vienīgi rietumos, kur notiek elitāro augstskolu absolventu cīņa pret buržuju, kas grib piesārņot. Tāpēc tāda dabiskā korelācija ar kreisumu. Bernis jau nu galīgi nav kreisais, bet principā tā ir domubiedru apvienība. Arī Skultes biedrībā būs pavisam dažādi cilvēki, ne tikai intelektuālie elitāro augstskolu beidzēji.

Tēma: 14. Saeimas vēlēšanas Latvijā 2022

Nu, kāpēc gan ne? Mums tak te ir skaists piemērs. Cik gadus visās malās bazūnēja Rīgas velo aktīvistus, visādu apkaimju biedrības? Ar laiku viņi visi kļuva "Progresīvie" Protams aicināja arī Burovu utml., bet nu aktīvisti ne mazāk tika pamanīti. Šobrīd, piemēram, aktuāla ir tā Skultes termināļa biedrība. Izliekas diezgan ietekmīgs spēks, kas tādu satiksmes ministru var samīcīt, ja kas

Tēma: 14. Saeimas vēlēšanas Latvijā 2022

Pirms vēlēšanām noteikti nevajag aicināt, jo tā būs aģitācija. Pēc vēlēšanām lūdzu - Berni no BSL var aicināt, brauc ar moci.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Sevastopole twitter.com/antiputler_news/status/1566059224865640449?t=t_YxuJ-IGDPD51K1U3PCvA&s=19

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Slavenais voenkors Pegovs aizturēts YouTube kanāls wargonzo t.me/UAonlii/36503

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Ir, ir telegram kkāds video ielikts ar padevušies rosijāņeniem. Tik nav teikts kur tas noticis. Mums jau no malas grūti spriest, kas tur notiek uz zemes. Var tik nojaust, ka ukraiņi tā pat kā krievi Donbasā riktīgi blietē ar artilēriju pa tām pozīcijām. Pamēģināja uzbrukt, bet atdūrās, pazaudēja pāris dzīvības. Tagad riktīgi apstrādā, tāpēc rosijāņiem tur nav vairs izturams atrasties. Kar balto karogu.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Un tas 1.7d galīgi neizliekas pēc žiperīga motora. Tas 1.8 Civic, ja nemaldos, ir sporta versija. Ja nobraukums patiess, tad vēl 100k brauks bez bēdu. Bleķi gan jau būs jātaisa, to es nezinu.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Vot, šitas gan izskatās izrūsējis pat uz foto. Darklightam ir pieredze ar Opeļu sliekšņu rūsēšanu, nepirks.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Melni izpūtēju gali - ēd eļļu. Man arī tāds ir, bet jautājums jau ir kādos apjomos to dara. Vāciešiem jau izbraucot no rūpnīcas skaitās norma 1l uz 10k, kas tad tur notiek pēc 200k. Gan jau ik pa 2000 pielej litriņu. Man tik traki nav, savus 700,800g jau pieleju.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Ej, ej norakstīts. Kur ta var pārbaudīt šito infu, mūsu apdrošinātāji vai tad dod? Igaunijā jā, diezgan smuki var pačolēt kas par avārijām bijušas.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Tas protams ir pirmais jēdzīgas variants ss, kas iekrita acīs. Gan jau vēl kko var pameklēt, bet raksta - sprigana.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Nokaulēsi līdz 3 www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/honda/civic/bdlof.html

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Lētie ķīnieši arī beidzot mūsu pusē. Kas un kad LV tirgos, darklightam vajag jaunu vāģi youtu.be/TEWkrLCV6DQ

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Tipiski mana sievastēva garā. Tas arī tur ņemās ar TFSI, jo vienkārši nav citas pieredzes. Viņa doma - lūzt, bet tas tak normāli. Ir jāturpina ņemties. P. S. Līdzjūtība darklightam

Tēma: Audi katalizatori

Izskatās, ka beidzot būsim sagaidījuši nopietnu Ķīnas pieteikumu Eiropā. Jautājums tik kad pie mums viņu sāks tirgot? youtu.be/TEWkrLCV6DQ

Tēma: Ieteikumi, lai uzlabotu iAuto.lv

Es domāju, ka par dzejnieku Raču nezin burtiski neviens no jaunās paaudzes arī. Uzprasiet kādam padsmit gadniekam vai viņš zin kas ir Eolika, Rajecka vai Jumprava. Ja vecāki nebūs kkādi sūrie fanāti, tad neviens neko nezinās.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Atceros, ka kādu gadu atpakaļ expertiem stāstīju, ka Šoigu vispār ir kkāds kreisais čalis un nekad armijā nav dienējis. Lūdzu twitter.com/antiputler_news/status/1564147882596368384?t=g7PFNBkZ1518NBL1my1e-g&s=19

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

t.me/UAonlii/36182

Lasītākie raksti

Jaunie raksti