Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Nepareizā tēma

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Arī Serbijas - Kosovas pierobežā sākas kustība. Jāatgādina, ka šobrīd Kosovā atrodas 136 LV karavīri t.me/c/1233777422/34282

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Nu ko, izskatās, ka Ķīna arī ķērusies vērsim pie ragiem un sāks lielo pasaules pārdali #Taivana

Tēma: Krīze Latvijā - konstitucionāla, vērtību vai kas cits?

OK, bet viņa tak nav atrisinājusi problēmu - finansējuma sadali. Es tak prasu kāpēc Valmieras mēram jākandidē kkādā vēl partijā, ja viņiem ir sava pašu Vidzemes partija? Tas apmēram kā apprecēt 2 sievas

Tēma: Krīze Latvijā - konstitucionāla, vērtību vai kas cits?

Un Bernis?

Tēma: Krīze Latvijā - konstitucionāla, vērtību vai kas cits?

Neesmu baigais ilglaicīgs ARG ekonomikas vērotājs, bet viņi vislaik mocās ar tām revolūcijām. Kādi 40 gadi atpakaļ tak bija baigā parādu krīze, pannu revolūcija. Tad, lkm, pie valdīšanas bija labējie. Tad nāca kreisie Kiršenistri un tagad ar katru dienu tā ekonomika arvien trakāk lažo,. Kā jau teicu, kreisajiem savas prioritātes - prezidenta dēls izrādās vidējās dzimtes, sieviešu ministrija un citas progresīvo izklaides Nāksies vien argentīnīšiem mēģināt trešo ceļu. Ja kas, ļoti līdzīgas tendences arī LV saskatāmas.

Tēma: Krīze Latvijā - konstitucionāla, vērtību vai kas cits?

Tu par to Mileju? Katrā ziņā interesants kadrs. Dauzi taisās balsot par viņu jo ne labējie, ne kreisie nav spējuši pierādīt savu kompetenci ekonomikā. Kreisie šobrīd aizņemti ar visādām citām lietām, bet ne ekonomiku. Piemēram, Argentīnā ir sieviešu ministrija.

Tēma: Krīze Latvijā - konstitucionāla, vērtību vai kas cits?

Bet pag, tas tak ir politiķa pamata pienākums - veidot reitingu un organizēt šādas vai līdzīgas akcijas. Vai kā tu iedomājies to politisko procesu - sēdēt FB? Opozīciju tak uz TV mums nelaiž. Interesantas būs Argentīnas prezidenta vēlēšanās, tur strauji aug libertiāņa kandidāta izredzes(tāds Milei). Tur arī visādi kreisie savairojušies, tas sola tos izspert ar kāju no visām ministrijām.

Tēma: Krīze Latvijā - konstitucionāla, vērtību vai kas cits?

Piezīme - VA Krauklis ir Valkas mērs

Tēma: Krīze Latvijā - konstitucionāla, vērtību vai kas cits?

Priekš MMX Tīko tviterī viens jūsmoja, ka Šlesera parakstu vākšana ir šausmīgi izgāzusies. Aizrādīju, ka tur nekas priecīgs nevar būt, jo mazais cilvēks zina, ka viss norisināsies bez viņa dalības, kā iepriekš paredzēts. Jebkura pat labākā ideja būs pilnīgs fiasko. Tas ir - viņš un valsts ir atdalīti. Pie tā tika strādāts vairākus gadus, lai šādu stāvokli izveidotu. Referenduma slieksnis, prezidentu nevar vēlēt muļķi, vēlētāju apvienību nestartēšana vēlēšanās, partiju finansējums u. c. labojumi un uzlabojumi, kas stiprina partiju diktatūru. Kārtējais piemērs - VA Krauklis ar savu Vidzemes partiju(?) startēs A/Par. Un kāpēc jūs domājat tā notiek? Vienkārši pašvaldību finansējums/sadale un jebkas cits ir atkarīgs no pie varas esošām partijām. Kā redzam reģionālā reforma šeit neko nav spējuši mainīt. Ja jau pat tāds varas orgāns kā pašvaldība neko šeit nespēj mainīt, tad ko tā tu gribi no mazā cilvēka. Protams, ka viņš uzskatīs, ka tā viņa nodokļu nauda aiziet tiem tur un diez vai viņš tās atgriešanos redzēs, varēs sekot izlietojumam. Nu, tas tā - īsumā

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Sen nebiju iegājis FB, uzpeldēja Straumīša kārtējais reids policijā. Patīk, ka pēc Jāņa monologiem iestājas kapa klusums. Man liekas, šitie tādu stresu visas sava dienesta laikā nebij piedzīvojuši. Straumītis tik rullē pa visām policijā. Beigās ieradās glābt kkādi policisti, kas šamo zin jau kā raibu suni m.facebook.com/story.php?story_fbid=747520476495173&id=100003270318213

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Bernis pulcē antivaxerus skolotājus t.me/BernisArturs/850

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Šajā sakarā atceros vienu celtnieku, Audi fanu. Šams man uzcēla vienu piebūvi, cepur nost. Šams ar slavēja savu iepriekšējo Audi un tagadējais arī esot labs. Lkm pat bija kkādā Audi fan klubā, jo bij uzlīme. Vienreiz bija jābrauc uz būvmateriālu veikalu, iesēdos blakus tai Audi un uzreiz sāku drebēt pēc starta. Tas tak subjektīvi kas kuram ir labs

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

SAAB salidojums Cesvainē twitter.com/bizenajs_V2/status/1550853548136595457?t=WWXNESNJffRK1A5rVohxgg&s=19

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Jā Jogerim būšot tikai priekša velkošā. Tas dod cerības, ka būs līdzenāka grīda. Nu ir tak mašīnas kur dēļ tā tuneļa aizmugurējā rinda galīgi izpurgāta sanāk.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Aaa nu jā Šitas bij domāts, hibrīds, šķūnis ar identisku motoru renault.norde.lv/modeli/show/MK4PH2H/index.html

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Tas ir atkarīgs kāds kuram ir prasības. Lūk, pag. nedēļas gadījums. Prasu sievai - atved no dāčas kāpnes. Nevarot, tad esot jāloca viens sēdeklis nost. Nu, kur tas der? Man vajag tādu autiņu, kur var ielidināt bagāžniekā tās kāpnes + hibrīds ar automātu un 200cm. Nevajag 4x4, jo tad salonā būs tunelis neērts. Atrodi man tādu autiņu par saprātīgām naudiņām. Es jau paskatījos Renault jau ražo Laguna tourer ar identisku 1.5 hibrīdu, bet nu tas nav ne 7 vietīgs, ne 200cm tur ir. 30k+

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Tas ir atkarīgs kāds kuram ir prasības. Lūk, pag. nedēļas gadījums. Prasu sievai - atved no dāčas kāpnes. Nevarot, tad esot jāloca viens sēdeklis nost. Nu, kur tas der? Man vajag tādu autiņu, kur var ielidināt bagāžniekā tās kāpnes + hibrīds ar automātu un 200cm. Nevajag 4x4, jo tad salonā būs tunelis neērts. Atrodi man tādu autiņu par saprātīgām naudiņām. Es jau paskatījos Renault jau ražo Laguna tourer ar identisku 1.5 hibrīdu, bet nu tas nav ne 7 vietīgs, ne 200cm tur ir. 30k+

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Ķīna izved tankus ielās. Banku noguldītāju nemieri t.me/politics_ukr/6836?single

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

OK, paldies. RenaultieM esot rezerves daļas dārgas?

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Te būs tāds humoristiskāks skats no Ukrainas. Muždabajevs griež par vergiem, sovokiem utt youtu.be/QdNXcfqUHo8

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Ja runā par "lētiem" auto, tad izsakatās, ka Dacia būs uzražojusi beidzot autiņu priekš manīm. 23.gadā būšot Jogeris(tas tāds liels šķūnis) ar 1.5 Renault motoru, hibrīdu. Atiecīgi būs arī automāts un 200cm klīrens! Kas vēl var būt labāks par šo Te bija daži Daciju īpašnieki. Es saprotu, ka motori viņiem nāk no Renault, bet vai citas rezerves daļas arī identiskas? Tā tak nevarētu būt, kurš zin? P. S. Vecais Jogeris sākās no 17k

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Nē, nu par Vāciju nav ko brīnīties. Tur gēni strādā, dod tik tiem vaļu un atkal būs nometnes. Viss strādās kā labi ieeļļots mehānisms.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Vispār pieprasījums ir zemākajā līmenī kopš kkādiem 60 gadiem. Tā vismaz ziņo par Eiropas vadošajiem tirgiem - Vācijā, Francija, Itālija, Briti, visur kritums šogad. Tas tiek skaidrots sakarā ar augošajām ikdienas izmaksām, cilvēki izvēlas atlikt tāda pirkumu kā auto, jo tā nav ikdienas nepieciešamības prece.

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Te, lkm, pilnīgākais skaidrojums par M. Dragi valdības peripetijām. Iauto experti šoreiz neko sakarīgu nepateica youtu.be/IrVBUe7528M

Lasītākie raksti

Jaunie raksti