Katrā valstī ir kkādi interešu pulciņi, bet viņi neiziet ārpus demokrātijas noteiktajām normām. Savukārt nacisms ir politiskā ideoloģija(partija - Nazional-socialism) kam pakļautas visas valsts sfēras. Tas ir - viņa ir izgājusi ārpus demokrātijas noteiktajām normām. Piemēram, tiek likvidēts rotācijas princips valsts augstākajos amatos un viens vai vairāki cilvēki iegūst īpašas privilēģijas(Sk. Putina apnuļļošanu) . Līdz ar to var sākt vai turpināt valsts militāro retoriku pilnā apjomā, viss ir pakļauts vienam mērķim - nacisma izplatīšanai pasaulē. Mēs(85%) iauto spameru, pfu - expertu, vēl neesam vienojušies politiskā kustībā un mums nav nekādas īpašas privilēģijas. Tā lūk.
Nacisms ir valsts vienojošā ideoloģija, ne kkādi etnogrāfiskie pulciņi. RU ir bez maz vai visas nacisma pazīmes, vienīgā atšķirība, ka valsts rūpnieciskais komplekss nestrādā uz militarizāciju, bet gan korupciju.
Donbasā katra armija veic savus uzdevumus.
RU armija pilda Kremļa ģeopolitisko uzdevumu - iziet uz Luhanska, Donbasa administratīvajām robežām, bet UKR armija cenšas pārmalt pēc iespējas vairāk tehnikas un cilvēkresursu. Tā kā tur karš iet 2.pk stilā, tad uzbrūkošā pusei vajag 4-5 cilvēkus uz 1 aizstāvošās puses kareivi. Tādi apmēram ir RU zaudējumi tur. Savukārt pie Hersonas ukraiņi attīsta uzbrukumu uz Kahovku. Tur uzdevums sašķelt RU karaspēku, kas pārcēlies Dņepras rietumu krastu, un apgrūtināt piegādes ceļus. Kko jau viņi tur atsit, bet nu temps nav īpaši liels. Atceros Arestovičs stāstīja, ka dienā jāatkaro 10-20km, tad uzbrukums tiek uzskatīts par veiksmīgu. Tad viņš kā piemēru deva Donbasa Izjumu, kur 2 mēnešus krievi tos 10-20 km atkaroja. Citur vēl lēnāk gāja.
Tikmēr Ungārijā degvielas kaislības uzņem apgriezienus. Es tak teicu - nebrauciet caur Ungāriju
hungarytoday.hu/closed-gas-petrol-stations-fuel-prices-capped-price-cap-hungary-supply-problems/
Tie esot bijuši kkādi NATO iznīcinātāji, supersonic sprādziens. Bet par tiem pāļiem noteikti, ticu. Man agrāk iela bija neasfaltēta un rudeņos, pavasaros kad tur bija pamatīgas bedres visa māja trīcēja, ja brauca uzkrauts smagais. To var labi just un sajaukt nevar.
Sprādziens, seismiska aktivitāte? Ziņo - Jelgava, Jūrmala, Ķekava, Pārdaugava
Tu izcelies ar tehniskām niansēm uz kurām parasts cilvēks tev nedos atbildi. Es tak to neizdomāju, zemāk ir links.
Ukrainai tiks piegādāti MLRS ar darb rādiusu 100+
t.me/c/1307866449/16483
Tāpēc nevajag bļaut, bet likumiski sakārtot šo jautājumu. Autobūve ir viens no galvenajiem Vācijas eksporta segmentiem, identiski kā nafta un gāze RU. Vācu auto pārdošanai ir jāpieliek punkts. Ja to valdība negrib darīt, tad cilvēkiem ir jāņem process savās rokās un vāciešus ir jāizmet no šejienes. Gan jau portāli ziņo, ka pēdējo 2 mēnešu laikā šamie nekādus ieročus nav piegādājuši Ukrainai? Nepieņemami!
Labi, labi lai tā būtu, bet Iļja dara to, ko nedara mūsu automehāniķi. Ja jau likumdevēji nevar uzlikt sankcijas, tad tautai pašai šie vācu komunisti ir jāspiež ārā. Var tak kādu drošinātāju samainīt, kādu vadiņu pabojāt, lai tam vācu braucējam atkristu vēlme vēlreiz kko tādu iegādāties. Vai ne?
Portāli nerullē, tērē tik tavu laiku.
Lai noskatītos sižetu(kas jauns) 2 min garumā ir jānoskatās 5 reklāmas, 81 sekunde. Nepieņemami
Es jau redzu spekulācijas iespējas. Uzpildi savu mašīnu(kannas) un tad 100m tālāk tanko svešiniekus.
Pienāk ziņas no Ungārijas.
Degviela savējiem - 1.20, svešajiem - 1.70
Avots - tvitteris
Ukrainā ieradušies Paladīni, tie velk 70km
t.me/politics_ukr/3988?single
Putins izraudzījies savu pēcteci
Cik sagaidāmi t.me/UkrainaOnlline/29824
Vācieši ir krievu sabiedrotie, nevajag te izdomāt.
Nu, jā, Arestovičs jau norāda, ka Mlrs ir būtībā vecas raķešu sistēmas un viņas ir saražotas 2000 vienības, kuras var jebkurā laikā piegādāt Ukrainai. Tjip nav vajadzība gaidīt kamēr saražos kkādu brīnumainu vundervafli 
Tavuprāt krievu propaganda strādā lai kompromitēt Šolcu un paceltu Toyotas akcijas? Īsti loģikas nav 
Хотя для ракеты PrSM изначально официально заявляется максимальная дальность 499 км, однако фактически разработка изначально велась с учетом ожидавшегося выхода США из договора по РСМД, и в последующем сообщалось, что фактическая дальность ракеты составит не менее 550 км, а по ряду источников реально достижение дальности в 700-750 км (то есть ракета PrSM является ракетой "меньшей" дальности в терминах договора РСМД).
bmpd.livejournal.com/4307971.html
поскольку под закупкой "Мultiple Launch Rocket System" может подразумеваться исключительно закупка американских ракетных систем М142 HIMARS, то совершенно очевидно, что "совместное приобретение" данных систем Латвией, Литвой и Эстонией фактически будет ни чем иным, как замаскированным под "национальными флагами" развертыванием в Прибалтике перспективных американских ракет "меньшей" дальности PrSM, находящихся сейчас на этапе испытаний. Как известно, использование ракет PrSM станет одной из главных задач пусковых установок системы HIMARS
bmpd.livejournal.com/?skip=20&tag=%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B8%D0%BB%D0%BB%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%8F
Mlrs tā ir tāda 70gadu amerikāņu katjuša, bet Himars ir tālās darbības, moderna sistēma. Līdz šim Himars šāva 300km rādiusā, bet jau pāris gadus amerikāņi veic modernizāciju lai palielinātu darbības rādiusu. Šobrīd jau ir veikti šaušanas testi un Himars sasniedz 550km. Ukrainai diez vai pašus jaunākos, tālākos dos, bet kādu 1/2 gadu atpakaļ pavīdēja ziņā, ka Latvijā būs viena no pirmajām uzlaboto Himars pircējām.
Krieviju izglābs komunisti
t.me/politics_ukr/3919
Iļja turpina atmaskot vācu auto būvi.
Šolcam panikas lēkme
youtu.be/dF8pWjJKABw
Mūsdienās avots ir sociālie tīkli, šajā gadījumā Telegram.
Uwaga!
Nebrauciet caur Ungāriju! Tur no šodienas tankos drīkst uzpildīties tikai ar Ungārijas numuriem.