Krotow rakstīja: Kārtējais haips beigta zirga spārdīšanai. Lai interesentu bariņš labāk organizējas kolektīvai cepamās cepamās eļļas atlikumu sagādei pašu vajadzībām. To var dedzināt arī bez motora pārbūves.
Var tak ar parasto saulespuķu eļļ braukt. Vasaras beigās biju Lietuvā, iepirku par 1 eiro pāris pudeles. Tagad jau noteikti arī saulespuķu eļļa iet uz augšu cenā.
Ir kāds ilglaicīgs tests redzēts uz saulespuķu eļļu? Tā, ka ielej 2,3 pudeles un mierīgi aizbrauc esmu redzējis, bet kas notiek ja cauru gadu lej?
Labojums - Moldova nav NATO valsts. Tur vienīgais šausmīgi daudz ir Rumānijas/Moldovas dubultpilsoņi.
Bet par to uzbrukumu Polijai neskatoties uz zaudējumiem Somijai nepiekritīšu. Nekādas kaujas jau nenotika un šobrīd diezgan grūti iedomāties, ka krievi pēc Ukrainas uzreiz nesīsies uz Poliju. Tak tie krievi dzīvo ilūzijās un tāpēc cieš lielus zaudējumus Ukrainā. Viņiem viss uz papīra ir OK, bet realitātē tur ir žopa. Tā ir visur, ne tikai armijā. Piemērs ar tiem gāzesvadiem. Sabūvējuši visur tos vadus, ieguldījuši milzu līdzekļus un tagad dara visu lai pa tiem vadiem arvien mazāk plūstu tās gāzes.Vai tas ir racionāli? OK, tagad viņi visticamāk domā kā palielināt sašķidrinātās gāzes termināļu būvniecību un transportu. Ieguldīs im milzu līdzekļus, lai būtu neatkarīgi. Tjip piegādāsim gāzi uz jebkuru vietu pasaulē, ne tikai Eiropu. ASV kādu dienu izdomās un uzliks sankcijas(blokādi) jūras transportam, tieši tā pat kā ar lidmašīnām. I vsjo atkal varēs braukt tik uz Ķīnu, Zkoreju jo citur tos kuģus ostās nelaidīs.
darklight rakstīja:
Apzvanīju visus šrotus Rīgā un Pierīgā, kur vien tika reklamēti Leoni uz detaļām. 90% procenti uzreiz atbildēja, ka nav, pāris solīja apskatīties un atzvanīt, vienā vietā bija. Par šo te sliekšņa galu nezināmā stāvoklī man prasīja 80 fuckin' Eiro! Nācās mums ar bračku locīt to pasākumu pašiem no veca Harman Kardon pastiprinātāja korpusa. Bet rezultāts sanāca tīri tā neko, tagad, kad nošpaktelēts un nokrāsots, vispār nevarētu pateikt, ka taisīts, ja vien krāsa neatšķirtos.
A kura gada tev tas Leons ir?
Šitādi restaurācijas darbi!
Bernis vāc pakas ukraiņiem
darklight rakstīja: Manuprāt, vienīgi Nestei ir savi piegādes kanāli, kur kāda daļa nāk no Norvēģijas, bet noteikti ne viss. Pārējie visi smeļ no vienas un tās pašas Mažeiķu mucas.
Nestei ir sava piestātne Rīnūžos, bet tas nenozīmē, ka viņa netirgo Mažeiķu degvielu. Protams, ka visi, pasvītroju, tirgo Mažeiķu degvielu. Pretējā gadījumā viņai būtu jāmaksā vēl dārgāk.
Nu, experti, kas tur ir ar to Aldi? Itkā telegramā un FB izdzēsis visus ierakstus. Tagad tg parādījās ieraksts, ka tjip dzīvojiet dzīvi ārpus soc tīkliem. Kas notiek, kā mēs tālāk dzīvosim?
Источник - Путин готовится выступить с обращением к народу РФ. Предположительно речь идёт об всеобщей мобилизации
Blin, čaļi, pat topikā par Ukrainu iekļuvis Gobzems. Varbūt vajag viņu sūtīt uz Ukrainu lai pārtrauc karu, ja jau viņš tik visvarens?
США готовятся к запуску ракеты
На Западном ракетном полигоне (авиабаза Ванденберг, США) 3 марта (резервная дата - 4 марта) планируется пуск межконтинентальной баллистической ракеты "Минитмен-3" в западном направлении в район атолла Кваджалейн (Тихий океан).
Nu tuksneša vētra ir cits scenārijs. Tur tomēr Irākā pati okupēja Kuveitu, ko nevar teikt par ukraiņiem. Kā Šīra kgs atzīmēja, nav nekāda attaisnojuma okupācijai, ja pretinieka zābaks nav ne mirkli bijis uz svešas zemes. Visu laiku Ukrainā tiek saskatīti kkādi nedarbi, bet viņi pat Krimu nav mēģinājuši atgūt ar militāru spēku. Šobrīd norit tīrākā okupācija un visie tie pekstiņi par kkādu jaunu valdību, kas bučos Putina zābakus vairs nav iespējama. Tagad tur šaus no stūra uz okupantiem, ja pat būs pilna kontrole RU rokās.
Ukraiņi ar točkām šodien esot sašāvušī Millerovo lidlauku Krievijā netālu no robežas austrumos.
Aldis brīdina par viltus ziņu izplatītajiem
t.me/aldisgobzems/4977
Cik reizes jau tas ir skaidrots, Eidi?
Nevēlamas ir visas vakseru partijas, tās ir bīstamas.Tāpēc es pavisam nopietni ierosinu apsvērt ievietot A/Par teroristisko organizāciju sarakstā ar kuru valsts, pašvaldību iestādēm būtu liegts sadarboties. Protams, tas izdarāms pēc vēlēšanām, tikmēr viņi turpinās terorizēt LV iedzīvotājus.
It’s very clear that if we want to have vibrant science, and a vibrant scientific community, we have to reform the way science operates and the way public health operates,
www.zerohedge.com/covid-19/former-harvard-prof-martin-kulldorff-science-and-public-health-are-broken
Vispār ar to aptauju interesanti.
Kādu stundu atpakaļ pamanīju ka KunK, LPV apmainījušās vietām un KunK reitings smagi audzis.
Kā tad, pats Aldis iemetis savos tīklos
t.me/aldisgobzems/4972
Slikti cilvēki, nebalso kā vajag
Un vēl Kaimiņu 
Aha, pārējā Latvijā visi mīl Sandi 
Lūdzu aptauja par ko balsotu
t.me/info_par_blaknem/1920
LPV 38%
Taka visi murgi par ZZS(1%) vai Sandi Ģirģenu(3%) atkrīt. Tā nav un nebūs reāla alternatīva šodienas režīmam.
Nu, skaisti! Melns ir balts un patiesība(acīmredzama) ir meli. Viss pēc Orvela 
Pag, taisījās iebīdīt Aivi, bet iebīdījās Kariņš. Mēs tak nenoliegsim, ka šam ciešas saites ar Gazprom un citiem sarkanajiem. Ja arī Kremlis kko bīda, tad viņš tak neliks stavku uz vienu cilvēku. Šeit jau ir pilns ar Kremļa ietekmes aģentiem un visa varas vertikāle tiek būvēta identiskā manierē, kur spēka struktūras spēlē galveno lomu. Sarkanie jau ieņēmuši telegrāfu(masu mēdijus) , tagad tiesu sistēma iet tajā pašā virzienā. KNABS, VDD viss jau ir sarkano rokās.