Viennozīmīgi. Kāpēc gan konvojs aizbrauca uz to LTV ēku? Viņi to sauca par galveno melu fabriku 
Paskaties, kādu dezinformāciju viņi propogandē
≠=============
Vispār jau es skatos diezgan uzcītīgi, telegramā sekoju vairākām antivaks grupām.
Piem šajā Arnis Speiga stāsta par savu pieredzi Invernektīna lietošanā. Viss tas pats, kas pie mums, tikai specifiski par Covid. Tur arī Ramona konsultē, ja ir ieilgusi slimošanā. Kāda tur baigā dezinformācija, A?
t.me/info_par_blaknem/1488
Atgriežoties pie manas pieredzes ar šo šmovida pārslimošanas epopeju vēlos piebilst,vēl šo.
Tātad.Ar sievu dzīvojam mīlestībā.Skūpstijamies pirms simtomiem,slimibas sākuma fāzē un arī kulminācijā,jo viņa ļoti vēlas Spicē nopirkt jaunu kleitu.Vēl viņa lietoja manu krūzi.Pašlaik jūtās sašutusi,jo ir vesela un nekas viņai nekait.
Šis viss augstāk minētais tikai vairo manu pārliecību,ka šo mēslu mēs iegūstam kaut kādā citādā veidā,kas stipri atšķirās no pianista sludinātā.
Ar maskām un metriem te nav nekāda sakara.
Katru dienu atvēru internetu un sastopos ar A/Par teroru. Jāatzīmē, ka tas nav nekāds pēdējo laiku sakritība, bet A/Par tā ir rīkojusies vienmēr. Tur tiek novākti lielākie radikāļi m.pietiek.com/raksti/voika_paglabusi_savu_draudzeni_vinkeli_no_pieminesanas_parlamentaras_izmeklesanas_galazinojuma/?s=09
Un kurā vietā Pļaviņš vai Valentīns saņem atbalstu(arī finansiālu) no valsts struktūrām? Čota galīgi šķērsām tu šauj.
Nu, blin, atradis ar ko salīdzināt.
Pļaviņa 10 un Valentīna 15 organizācijas Latvijai ir nodarījušas apaļu nulli kaitējuma. A/Par katru dienu terorizē Latvijas iedzīvotājus un nodara miljonos mērāmus zaudējumus. Tu tiešām uz kko ieciklējies un vispār apkārt vairs neredzi kas notiek. Ķip bullis uz sarkanu lupatu arī neredz, ka no sāniem viņu sadur. Tieši tā var raksturot A/Par.
Bāc, tas bija tev ieteikums. 
A/Par vienkārši ir Vienotības teroristiskais spārns, radikāļi. Aizliegt jau nevar darboties, bet tādas partijas būtu radikāli jāizslēdz no sadarbības ar valsts organizācijām. Jāievieto teroristisko organizāciju sarakstā 
Ar cik fūrēm tu atbrauci?
Manuprāt pirms kritizēt citus būtu pašam kkas jāizdara/jāparāda. Tas tāds ieteikums nākotnei 
Kā tas ir neelastīgs?
Subaru tā ir atsevišķa auto mīļotāju sadaļa un tieši dēļ atmosfēriskā motora viņu jau arī pērk.
Vasilis atkal spridzina t.me/mainampasauli/12318
Konvoja kursa maiņa.
Braukšot pie Kariņa uz dzīvesvietu Ķīpsalā.
Cik sapratu nākošā pietura Rīgas pils
Vienu redzēju Zsalā. Visa nokrāsota baltā ar sarkanu kļavlapu uz durvīm
LTV nolaiduši restes lai neviens netiek iekšā
Ainārs : Rēder, iznāc uztaisi 1:1 ar tautu 
Kkāda sarkana dūmu svece deg pie TV ēkas
Konvojs virzās uz Zaķusalu. Tāpēc ja nevēlaties iekļūt sastrēgumā metiet līkumu Salu tiltam.
Deviņos Vasilis stāstīs par visu aktuālo
Klausies, neviens ar karotīti tevi nebaros
fb.watch/a-PQKWId94/
Paldies 