Es jau teicu, ja vajag kādu konsultāciju - prasiet.
Tev vienkārši ir novājināta imūnsistēma un tā tas var turpināties bezgalīgi, kamēr nedabūsi to atpakaļ normālā stāvoklī. D3 vitamīns ir galvenais elements, lai varētu uzņemt citus vitamīnus, atjaunoties imūnsistēma. Dzer 3x dienā D3(lielo 4000 devu) un C vitamīnus. Papildus ja tev ir kkāds aizdomīgs klepus, sāp kakls tad ACC Long 1,2 tabletes dienā. Vieglākai asinsritei. palīdzēs Aspirin.
Es to visu lietoju joprojām, lai arī kovidu vairs ne slimoju. Vienkārši ar laiku var samazināt devas.
Iesaku šito klipiņu par Kaškaju paskatīties. Sākums jau daudzsološs, visas šuves kārtīgi nostrādāts, ir skaņas izolāciju +/- un pat varētu pieciest to putaplastu. Biju jau dzirdējis no servisniekiem par to švako/lēto piekari, bet nu šeit jau visas šausmas parādīja +variators, motors. Tieši šodien tw redzēju jautājumu kādu mazbudžeta džipiņu izvēlēties. Uz acs esot Dacia, Troc
Šodien būs jauna info, Aldis sola 2 laivus - tg un fb
eidis rakstīja: Dara pareizi. Tauta šūmē. 15/01 Talsu gateristi garantēti šo ievēlētu.
Vienīgi ir saredzams, ka līdz vēlēšanām viņš šādā jaudā neizvilks. Būs grūti katru mēnesi ar lielāku traci startēt. Jo vēlviens Rododonders būs ievērojami mazākk populārs kā iepriekšējais. Attiecīgi vienīgā iespēja ir klaunādei palielināt jaudu. Bet tas dārgi un nav saprotams kā 9 mēn vēl palielināt jaudu.
Es tik konstatēju faktu. Ja jau Rododendrs uzplaukst pat Kanādā, tad par kādu kritiku var runāt? Viss OK, lai darbojās
Aldis apgūst telegram t.me/aldisgobzems/4856
Vispār es šajā pašā topikā par to ieminējos.
Tak što ja kādam vajag veseļošanās kūre sakarā ar C19, palīdzēšu. Karantīnā sakontaktējis ar īstiem antivaxeru ārstiem. Ir vesels topiks tg, kur šādus un līdzīgus jautājumus apspriež.
Heh, es visu laiku biju karantīnā, ja kas. Iesaku 
Man gan Subaru nav bijis, bet Forester tiek raksturots tieši kā sūdceļu vagotājs. Outbeks tas tāds uzfrišināts jeņķu braucamais uz parku.
Es jau te blakus topikā biju ielicis garu monologu par pastāvīgiem uzbrukumiem ģimenēm. Lūdzu, Vasilis jau uzracis konferenci, kurā tiek apspriests kā likumiski atņemt bērnus ģimenēm
Sarkanie lopi nesnauž t.me/mainampasauli/12183
NA lopi jau sāk bīdīt tekstus par kodu atcelšanu. Tas gan viņiem netraucēja izmest Naudiņu par identiskām prasībām. Neporjadoks biedri, vajag sekot partijas, tas ir, Vienotības līnijai. Tur biedri cieši sēž tankā 
Pēc tam būs jāsakopj viss laukums. Ir tāds process - lustrācija. Es jau te citos forumos redzu iekarsušus prātus, kas tur bez vai galvas cirtīs. Ir ierosinājums izveidot līdzīgu Raudu mūri, kā Jeruzalemē. Lūk, tas būtu reāls atgādinājums nākamajām paaudzēm, ka katrā sabiedrībā sēž totalitārisms un demokrātija ir jāsargā katru dienu. Iekaltu visu diskrimanotoru vārdus, spožāko citātus. Tas būtu reāls, aptaustāms atgādinājums nākamajām paaudzēm. A tā lūdzu - Rubiku ielika cietumā un kas no tā? Mums komunistu mazāk kļuva, cilvēki kkādu mācību guva? Es domāju, ka galīgi nē.
Acīmredzot Gobzems visu pareizi dara, ja jau šitāda ņemšanās.
Jā, Gobzema un Liepiņas rokas ir garas.
t.me/aldisgobzems/4846
Nu, vēl vari manuāli ieiet Rūdolfa Bremaņa FB vai kaut vai tās pašas Janas FB
Nu, man liekas, ka neviens no mums Vasili nav nemaz redzējis tādā brīvā atmosfērā. Visur tak viņš jau ir kā raidījuma vadītājs vai viesis. Tā prosta runājoties ar cilvēkiem šī ir pirmā reize, kur viņš noķerts. Raimo jau arī parasti ir kameras otrā pusē.
Janai sanācis labs ķēriens.
Tak jaunam pilnīgi vienalga ko ņem. Tak tie pdfi sāks klāties nost pēc 100k, kad tu jau domāsi par pārdošanu. Tāpēc jau mums te ir pilns ar veciem dīzeļiem, jo tie ir lētāki. Jaunajam īpašniekam var nākties pamatīgi ieguldīties.
Visi gaida karu Ukrainā. Tadžiki ar kirgīziem nevar sagaidīt, šodien sarīkojuši apšaudi uz robežas, 3 ievainoti. Abas valstis uz konflikta rajonu pārsviež papildus karaspēku. A ko, nav ko ilgi gaidīt 
‼️ Izdzimtenis bordāns Latvijā vēlas atjaunot PSRS kriminālkodeksa pantu:
Latvijas PSR Kriminālkodeksā bija divi atsevišķi panti par faktiski vienu un to pašu nodarījumu. Viens - 65. pants “Par pretpadomju aģitāciju un propagandu”, otrs - 183.1. pants “Par apzināti melīgu izdomājumu izplatīšanu, kas ceļ neslavu padomju valsts un sabiedriskajai iekārtai”.
Atkarībā no tā, cik smagi vajadzēja represēt vienu vai otru režīmam nepaklausīgo, tika izvēlēts pants, jo “pretpadomju aģitācija un propaganda” skaitījās ‼️ Izdzimtenis bordāns Latvijā vēlas atjaunot PSRS kriminālkodeksa pantu:
Latvijas PSR Kriminālkodeksā bija divi atsevišķi panti par faktiski vienu un to pašu nodarījumu. Viens - 65. pants “Par pretpadomju aģitāciju un propagandu”, otrs - 183.1. pants “Par apzināti melīgu izdomājumu izplatīšanu, kas ceļ neslavu padomju valsts un sabiedriskajai iekārtai”.
Atkarībā no tā, cik smagi vajadzēja represēt vienu vai otru režīmam nepaklausīgo, tika izvēlēts pants, jo “pretpadomju aģitācija un propaganda” skaitījās smagāks noziegums ar ilgāku ieslodzījuma termiņu.smagāks noziegums ar ilgāku ieslodzījuma termiņu.
P. S. Teksts nav mans, bet atbalstu