Aaaa, točna. Ar tiem turbovakseriem galīgi notrulinās.
Ir tāds tw konts mamma Islandē
Tad rudenī viņa tvītoja, ka mēs šeit gudrie Islandē esam visu izdarījuši, lai pandēmija beigtos. Ko vēl lai dara?
Decenbrī viņa tvītoja cik labi viss šeit organizēts bērnu vakcinācijai. Esot pat animatori vakcinācijas centros, kas izklaidē bērnus
Tad sekoja tvīts : nu beidzot visi esam drošībā, arī mazie nopotēti.
Tagad tvīts - visi slimojam, bet viegli. Paldies dievam, ka paspējām novakcinēties.
Un kā var šito izdomāt? Tik pat labi var apgalvot, ka ja nebūtu potējies, nebūtu 3x saslimis.
Šīra kungs ir atpakaļ! Te jau iauto vadība bija satraukusies par jūsu mēli, ārkārtas disciplinārā komiteja tika sasaukta. Bet nu labi viss, kas labi beidzās 
Ārsti - aiz mums stāv tauta, bet kas stāv aiz deputātiem?
t.me/mainampasauli/11993
Pasaulē nekas jauns nenotiek, tā varētu dēvēt šo aizokeāna ziņu. Un galvenais varonis nav tjip mājsaimniece, bezdarbnieks kkāds panks, bet elektriķis, kam nu kkas tomēr būtu jāzin!
Nemainījām eļļu un nemainīsim. Labāk ieliet super truper longlife un maukt. Pēc tam protams jābola acis kāpēc neviens negrib pa velti labot
toronto.ctvnews.ca/mobile/ontario-man-who-missed-oil-changes-responsible-for-19-000-engine-replacement-1.5752834?s=09
Drīzumā uz kinoekrāniem youtu.be/U-A4yoaWTiQ
Nu es jau to mana balss uzskatu par parastu tvaika nolaišanas vietu, bet tas tomēr ir kkas, nekā nekas
twitter.com/MartinsKrusts/status/1485927306153631745?t=E-qnqqB16WWYP_SEbSzDTA&s=19
Režīma advokāts Pastars jau satraucies par šo jautājumu twitter.com/E_Pastars/status/1485558157816610817?t=WqcF7R6lmK86Rj3uxPc2Dg&s=19
Kāpēc gan būtu tik drūma nākotne jāzīmē, ja jau nav tās blaknes?
Lasījāt jau? Režīms turpina staipīt savas netīrās roķeles ap ārstiem
t.me/zinoparblaknem/13014
Nē, bet tējas tiešām ir jādzer
Gribēju tikai atgādināt, ja nu kādam slimošanas gaitā krītas skābekļa saturācija un viņš negrib nokļūt slimnīcā, tad var griezties pie manīm par profilaktiskiem pasākumiem.
Ārsts jums izrakstīs antibiotikas, kas nav tas labākais variants. Liela varbūtība ka tā pat nāksies braukt uz slimnīcu.
GB12 rakstīja: Par ko tur spiest? Ja neietu ne uz vienu vietu, kur prasa (ne uz tiem pašiem celtniecības veikaliem vai restorāniem, vai teātriem utt.), tad jā - uvažuha. Bet te nekādas atkāpes no komforta zonas idejas vārdā jau nav...
Turklāt sodīt uzņēmēju par to, ka viņš ir atļāvies izveidot tādas platības veikalu, kur likums prasa ielaist tikai ar QR...
GB12 tu mani pārsteidz
Patiesībā tev nevar nepiekrist, sīks komformists. Es tik cenšos kkā cilvēkus iedrošināt un kaut vai sīkus solīšus spert.
DDD tad jau drīz būs jauna klička. Ja kāds cēsnieks būs pārāk uzstājīgs un turpinās grūst savu dienas kārtību, tad teiks :izlien tak vienreiz no savas bruņumašīnas 
Cēsis nerullē 
Latviešu komūna laimē diedz 