Kungs, es jautāju - vai ir citi varianti izskaust ku kū kodus? Kāds šeit sakars ar staigāšanu plikam? Pase tika pievesta kā lifehacks, ka viņas esamība vai neesamība neietekmē tavu ikdienu. Īsa pamācība ku kū kodu ignorēšanai.
Fauči jaunās vadlīnijas. Tad redz kur tas mūsu prezidents tās dīvainības sagrābstās
twitter.com/Breaking911/status/1473489682193387522?t=wt5bKiH6gW-RVhVC6otfIQ&s=19
Ja skatās tikai no praktiskās puses, tad lai kaut vai 10 špricē. Bet šeit ir mana lielākā iebilde par finansiālo pusi. Es jau atkal dzirdu, tiek pedalēta tēma par to centru atkal atvēršanu. Vajadzētu Juhņēvičai nodibināt SIA, valstij līdz viņai nogādāt to zapti un tad lai viņa manedžē kā grib to procesu. Galvenais lai izrēķina un iekasē naudiņu no centru apmeklētājiem, lai SIA nenobankrotētu. Tad ātri vien taptu saraksti ar potēties gribētājiem un ģimenes ārstiem tiktu piegādātas tās vakcīnas, neviss izpļekarēta nauda centros.
Vispār Vecmīlgrāvī ir izbūvēta piestātne, kur paredzēta šādu kuģīšu pietauvošanās jau kopš pag gadsimta beigām. Rīgas ostā apguva naudu, bija iecerēts ka tur būs zivju tirgus un zvejnieku kuģīši nāks ar lielo lomu, pārdos zivis. Starp citu, tirgus arī tika uzbūvēts, bet tikai tagad viņa vietā ir bleķa Maximas būda. Uz projekta jau viss izskatījās rožaini(es pats rasējumus, projektus cilāju, ja kas)
JAP, vienreiz man pie pases maiņas jautāja, kāpēc nokavēts termiņš. Vienkārši viņa kkur mētājās atvilktnē un nav bijusi vajadzība katru otro dienu čekot derīguma termiņu.
Tieši tā pat ar ku kū kodiem, viņš tev var pat būt(emergency situācijām), bet pati lietošana tak ir apkaunojoša lieta. Tikai nesadarbošanās var pārraut apburto loku. Vai tad ir kādi citi varianti? Neesmu dzirdējis......
We are going to have non-compliance on a massive scale with these repugnant laws and regulations, which they’ve got no right to make because they undermine our fundamental freedoms which are ours
www.lifesitenews.com/news/we-will-not-comply/?utm_source=telegram
QR koda lietošana ir kluss atbalsts pastāvošajam režīmam.
Gan jau jūsu strīdu izšķirs vēlēšanas, tad varēs redzēt cik Artusam plusiņu. Man ir aizdomas, ka tikai Darklight un vēl Artusa sieva ieplusos 
Karoče, šobrīd ir kolapss uz Rīgas, Pierīgas ceļiem.
Nu, man jau nav ko pierast, bet tas vienkārši var sabojāt visu imidžu. Iedomājies, dāmīte grib pārsēsties no sava merša uz džipiņu. Izvēlētā mašīna viņai patīk, 4x4, panorāma, emergency breaking, āda un tad viņa pienāk pie kapota. What A Hell es tak gribu pilnā ko, max komplektāciju, bet Hyundajs nemaz nepiedāvā opciju ar pneimatika. Šitā var pazaudēt klientu.
Protams, lielākajai daļai tas nebūs būtiski un būs ietaupīti 30-50 eiro uz mašīnu
JAP, es arī par šo nedaudz šokējos.
Labi, mans 13 gadīgais Ceed, bet 17 gada Tucson ar ādām, lūkām, visādiem asistentiem ir ietaupīts uz šito kapota konstrukciju. Kapots, jāpiezīmē, vēl ir lielāks, smagāks kā Ceed.
Nu, visticamāk tāpēc, ka mēs esam vienotā tirgū, Nordpool saucas. Latvenergo, teorētiski, vispār visu Hesu elektrību varētu eksportēt un LV atstāt tumšu, ja negribi maksāt. Maksā ragā un nežmiedzies(ar ironiju)
Bet tā tak ir bijis vislaik!
Lielo TEC rekonstrukcija notika trekno gadu laikā, kad pie tādiem attīstības tempiem prognozēja elektrības deficītu. Notika pretēji - krīze un elektro enerģijas patēriņa samazinājums. Ar teciem tāda fīča, ka elektro ir blakusprodukts siltumam. Teorētiski varētu darbināt visu gadu un saražot elektro par 50% vairāk, kā šobrīd, bet tas būtu dārgi.
Protams katrai kārbai ir savi fluīdi un maiņas intervāli. ZF ir parasta, tradicionālā kārba. Viņa, visticamāk, arī nav dārga. Noplīst nu i ieliek jaunu, bet visticamāk atremontē. Cits stāsts būtu par modernākām divsajūgu kārbām, tās pašas DSG vai korejiešu DCT. Tās maksā baisu naudu.
Ja autiņu pērk no tevīm. Labs pārdevējs 
Valis atkal kko piefantazējis
Eļļas maiņa nepieciešama jebkurām kārbām, neatkarīgi vai ZF vai kāda cita. Vienkārši tagad modē ražotājiem paziņot, ka eļļa šim autiņam nav jāmaina visu kalpošanas laiku, kas, protams, tā nav. Tīrs mārketings - pērciet pie mums un nekas jums nebūs jādara. Garantijas laiku jau iet, bet tālāk?
Savukārt tas inženieris pabrīdināja, ka kārba noklapēs, ja viņā nekad nav mainīta eļļa un autiņš jau 150k noskrējis. Tā, visticamāk, arī bieži gadās, bet nemainot eļļu viņš noklapēs tā pat, bet tikai vēlāk.
Tāpēc pastāv divi eļļas maiņas veidi. Viens ir pilnīgā eļļas maiņa, kad speciāls aparāts spuež iekšā tīro eļļu un otrā galā izspiež veco ārā. Šāds eļļas maiņas veids nav ieteicams augstāk aprakstītajā gadījumā, jo jaunā eļļa sāks mazgāt visos stūros gadu, gadiem sakrājušās nogulsnes. Tādā veidā līdz mājām parasti neaizbrauc, jo aizsitās visi kanāli pa kuriem cirkulē tā eļļa(hidroblokā visticamāk).
Otrs maiņas veids ir pakāpeniskā/daļējā eļļas maiņa. Tas ilgst vairākus tk km un norit pa daļām. Dabiskā notecē vienmēr kārbā paliks vecā eļļa, pielej līdz līmenim, pa braukā 10-15 km un nolej. Atkal lej jaunu eļļu un braukā jau pāris 100km. Tā to procesu atkārto(parasti 3x) līdz eļļa atbilst pieņemamām caurspīdīguma. Šo eļļas maiņas variantu pielieto tieši vecajiem vāģiem. Viņš ir dārgāks un nav tik efektīvs, jo šā vai tā kkādā nolietojusies eļļa tā pat jau paliek. Tomēr tas pasargā no superaktīvas jaunās eļļas iedarbības, kad tiek izmazgāt visi stūrī. Bet arī ne vienmēr.
+filtrs kārbā arī jāmaina, ja kas
Vasilim labs pētījums par LV troļļiem t.me/mainampasauli/11295