Vispār es jau par šo biju aizdomājies jau labu laiku atpakaļ. Vēsture atkārtojās, jo cilvēks ir diezgan paredzams primāts. Mainās tikai viņa ieražas, ikdienas dzīves veids utml.
Vasiļevskim labs raksts ar ieskatu vēsturē
mainampasauli.news/21395-2/
Riepu montāža. Aktuāli!
youtu.be/zDCqT8sIKr8
Par godu jaunajam D-Āfrikas paveidam ataisīju KAFER pinotage Western cape WO
Iesaku, 14%
Nezināšana neatbrīvo no atbildības
Kovidfašisms nav viedoklis, bet gan noziegums.
Kā neietekmē? Es tak stāstu, ka pūta remdenu gaisu un visi kā viens gribēja mainīt termostatu. Tas tak ir kā riepu apmainīt - viens, divi un gatavs. Neviens tak tur tajā pečkas atrašanās vietā nekad savu roku nav iebāzis kopš mašīnas izripošanas no rūpnīcas. Kas tur tek vai nefunkcionē neviens nezin. To tikai ar laiku(gadu garumā) nosaka pēc šīm pazīmēm, ka ar termo regulāciju un motora dzesēšanu kkas nav OK.
Visas pazīmes kā astrai. Tai arī jau nebija tā, ka ne silst nemaz. Jūt tikai ka Sahāra īsti nav šādos laika apstākļos un kad iestājas - 5 tad vispār var aizmirst par kkādu siltumu.
Neviens jau tā arī neataisīja to paneli, kur pečka, bet viennozīmīgi bija tosola noplūde. Paskaties kādi tepiķīši, mīkstais apšuvums vai nav slapjšs. Otrā nianse pie tosola noplūdes ir pastiprināta logu svīšana slapjā laikā un pie pamatīgiem mīnusiem tev priekšējais stikls aizsals no iekšpuses.
Pareizs virziens. Es tieši šitādi ar pečku nokāvu motoru astrai. Cik tik spečuki neskatījās to astru, visiem uzreiz - termostats jāmaina. Tikai pašās beigās, kad motors jau bija kapitalkā, viens visu izstāstīja, parādīja. Tikai viņš arī neņēmās tur taisīt, jo tur tik jauni, tievi puiši varot ielīst.
Īsumā - nepareiza dzesēšana agri vai vēlu noved pie nopietnākām problēmām.
Topiks ir par pasaules politiku, bet uzreiz komenti ko dāņi grib darīt pie mums. A ko viņi pie sevīm dara?
A kāds bija iemesls tam, ka izdomāji vakcinēties pret gripu?
Disney atceļ prasību darbiniekiem vakcinēties.
Es jau 100 reizes esmu teicis - tikai par savu naudu.
Tai būtu jābūt brīvai izvēle vecumā no 18-65, pārējiem tikai pēc ārsta nosūtījuma par brīvu. Tad arī ārsts uzņemtos atbildību vai 10 gadīgam puikam to vajag, vai tomēr kko citu. A pārējie lai tik maksā un bosterīšus laiž cik gribas.
Es tak saku - pirmo reizi redzu tādu personāžu, bet stāstīja interesanti.
Laba studija Zvejam ar Smanu
Es gan nezinu, kas ir šis cilvēks, bet diezgan labi iezīmē pašreizējās valdības melus un stāvokli kādā viņa atrodas
www.facebook.com/edgars.zveja/videos/665533671490859/