Aināram ar Alžiem nav jāstreiko. Tur jau ir tā latviešu problēma, ka viņi gaida kad kāds organizēs, dos norādījumus un vēl viņu pašu vietā streikos.
Jāatkāpjās, kas tad cits?
Es jau te iepriekš pievedu piemēru ar southwest Airlines Amerikā. Lai arī kā centās slēpt un mānīties, bet ja visi sāk streikot, tad arī ātri izbeidzās domas par obligātumu.
Tagad britos būs tas pats. Streiks tikai mums ir kkas neierasts un uzreiz sit pa paša kabatu. Tāpēc te pa vienam var tos cilvēkus nočmorīt. Tiesāties tur var katrs individuāli no tā ne silts, ne auksts. Savādāk būtu, ja visi būtu vienoti. Jā, bet tur neko nevar darīt. Latvijā situācija vienmēr atkarīgi no citiem., notikumiem ārpus LV.
No koronas jaunumiem - britos medmāsas dod prettriecienu valdībai. 15.novembrī pieteikts streiks un visā valstī 40-50 k māsiņu neieradīsies darbā. NHS kolapss?
Jautājumā par Poliju viss ir vienkārši. Atceros kā te krita Golubevai virsū itkā kāds cits viņas vietā uzreiz visu apstādinātu. Esošās likumdošanas ietvaros viss būtu +/- tieši tā pat un žogs ir tik tāds simbolisks risinājums. Visu izšķir likumdošana d3kulubvlkp4od.cloudfront.net/news_/life/5508.html?tw
Šeit raksta par pasaules notikumiem.
Te būs par SF, bet var arī pameklēt Skid row Losandzelesā
youtu.be/5abIzYQwsbY
darklight rakstīja: Nejauc pirkstus ar citiem locekļiem! Leģionārus nevis kaut kur aizsūtīja, bet gan arestēja un izdeva citai valstij pēc tās pieprasījuma.
Šeit vispār nav saistība ne ar kādiem imigrantiem. Vienkārši Amerikā nedarbojas soc tīkls nabadzīgajiem. Ja gadās zaudēt darbu tā ātri vien tu nonāc uz ielas. Izlikšana no mājām, ja neveic kredītmaksājumus, ierasta lieta. Savukārt Kalifornijā ir maigāks klimats un lielākā soc palīdzība, pie varas demokrāti. Visi dzīves pabērni dodas uz turieni. Sanfrancisko centrālie parki pilni ar šļircēm. Esmu vairākus video skatījies par tur notiekošo degradāciju.
Pameklēšu, ielikšu video
P. S. Un SF pat Silikona ielejā strādājošie šausminās par NĪ cenām, dzīvo kemperos, mašīnās
Tak što tie kas ir uz ielas nekad no turienes neizzudīs, ja nu vienīgi visi bagātie sāks pamest pilsētu.
Iauto, kad spamerus banosiet?
Ieturēsim tomēr distanci un nemēģināsim pielīdzināt oponentus neglaimojošiem salīdzinājumiem. Te tomēr experti dot atsauces, skaitļus, pētījumus. Un jautājums ir pavisam konkrēts, ne alternatīvs.
Darbojas? Kopš kura laika?
Neesmu dzirdējis, ka kkur būtu sapotējušies un aizmirsuši par Covid.
Heh, es kko līdzīgu nodomāju
Tikai nestāsti par Lietuvu. Es tūlīt sametīšu 10 linkus par fašistisko sistēmu.
Kontrolētāji arvien biežāk pa biksēm dabū. Tur tak arī jālaipo, neviens negrib tikt pasludināts par lohu.
Piemēram Endziņa gadījumā kurš ir lohs?
Tieši tāpēc arī tiesa Marinai ar Valentīnu vislaik atceļas, jo vēl nav lohs atrasts 
Bet par tām Pfizer zālēm nesapriecājaties, tas ir kārtējais uzmetiens.
Palielinās mirstība vakcinēto vidū t.me/mainampasauli/10556
Covids jau ir noiets etaps, tūlīt būs smalpox jeb bakas. Tā ziņo Geits
Potenciālais klients
youtu.be/cUIrovzlGr8