Tu tēlo šlangu? Noskatoties šo video tev rodas vēl jautājumi?
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tu tēlo šlangu? Noskatoties šo video tev rodas vēl jautājumi?
Interesants materiāls par Pfizer teroristiem www.oann.com/indian-media-criticizes-pfizer-after-ivermectin-success/
Vai tad tu neesi ievērojis, ka lokdauns bērniem līdz 12 g ir visu laiku. Viņi nekur nedrīkst rādīties. Tas protams tiek darīts potes gaidās, vairāk jau nekādu apsvērumu tur nav. Vai tad ar to nav pietiekami?
Kas un! Tak tūlīt arī Eiropā atvēzēsies pret bērniem. Domā kāds te kko pētīs un spriedīs?
Bet pag, tas ir ikdienas britu preses apskats.
Vo, vo kā Valis teica :wishful thinking Gan jau nav daudz bērnu, kas tā publiski izrunāsies un apšaubīs prāta spējas. Viņa atzīmēja, ka viņas ģimenei(vecākiem) jau pirms visām Latvija 1vietā bija antivakseru uzskati, atšķirībā no viņas. No tā var tikai izsecināt, ka tā nav politiskā flirtēšana ar vēlētājiem, bet gan pārliecība. Vilim viss ir OK.
Tā viņa neteica
Šito jau biju lasījis agrāk, ka vaxētajiem bīstami lidot. Bija pat viena US militārā ārste, kas uzmana pilotus. Šamā teica, ka vakcinētie būtu jāatstādina no lidojumiem, jo pieaug riski. www.dailymail.co.uk/news/article-10156793/Fully-vaccinated-air-passenger-infected-Covid-dead-flight-Turkey-Germany.html?ito=social-twitter_mailonline
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Tas vienkārši ir pieraduma jautājums. Tu esi pieradis pie noteiktām opcijām, autiņa uzvedības, gaitas un priekš tevis tas ir OK. Apmēram kā ar cigarešu markām.
Kā zināms man ir KIA Ceed un citreiz sanāk viņu iedot arī sievai izbraukt. Viņa man stāsta, ka īsti nevar pabraukt, jūtās kā tankā, nav kameru utml.
Tikai jāatceras, ka iepriekš viņa kkur 8 gadus ar to autiņu nobrauca un ne par ko nesūdzējās. Tagad viņai 4 gadus ir Tucson un vsjo, nevar pabraukt
Man atkal no sākuma bija jāpierod pie akselerācijas pedāļa, tas ir baigi jūtīgs un ar spaidīšanu piebremzēt vajadzēja. Vairāk es neko tādu nejūtu
Reku būs MSN ziņa par Utar Pradešu, ja jau linkus negribas lasīt www.google.com/amp/s/www.msn.com/en-in/news/other/uttar-pradesh-government-says-early-use-of-ivermectin-helped-to-keep-positivity-deaths-low/amp/ar-BB1gDp5U
Un mani tak neinteresē "vietējās ziņas", tur vienkārši ir apkopota mani interesējošā info par Indiju. Es tak vēl varu sameklēt 10 citus saitus, bet šis ir labs apkopojums ar visām saitēm
Smaidīgais tavs links ir apmēram tas pats, kas Rečeka. Kā Točs atzīmē kkāds vanabī žurnālists pārbauda ārstu prezidenti. Tas apmēram kā B kategorijas autovadītājs mācītu lidmašīnas pilotu
m.facebook.com/story.php?story_fbid=4849210308431119&id=100000265934705
Lai saprastu mērogus tad Utar Pradešā dzīvo aptuveni tik pat cik Krievijā, Ukrainā kopā Ukrainā 320 nāves gad Krievijā 1124 nāves gad
Keralā 31.oktobrī 167 nāves, Utar Pradešā - nulle
Tas man prasīja minūti lai pārbaudītu ![]()
Kas ir melīgs? Ir 2 Indijas štati/pavalstis kurās ir atšķirīga pieeja pandēmijas apkarošanai. Vienai veicās stipri labāk. Tā ir parasta faktu konstatācija. Tavs links gan ir stipri jocīgs, nav nekādu atsauču un tiek runāts nevis par apskatāmo objektu - Indiju, bet gan par to, kas uzrakstījis, apkopojis šīs ziņas, faktus. Un ievēro, ka Utar Pradešā dzīvo 200m, Varanasi arī tur
Interesants Indijas piemērs. Kerala, kas nopotē savus iedzīvotājus pandēmija turpinās, bet Utah Pradešā tā jau ir uzveikta. Ievērojiet arī WHO lomu šitajos keisos www.thedesertreview.com/opinion/columnists/indias-ivermectin-blackout---part-v-the-secret-revealed/article_9a37d9a8-1fb2-11ec-a94b-47343582647b.html
Vienīgās Eiropas valstīs, kas atzīst Covaxin - Igaunija un Grieķija. Kur Latvija, vai mums maz indiešu studentu?
Tieši brīvdienās lasīju kā indieši cepās par WHO, ka neapstiprina viņu pašu izstrādāto vakcīnu. Šobrīd ko viņi ražo zem Covidshield ir patents no Astra Zeneca. Principā viņi ražo, bet naudiņa plūst Astrai. Tūlīt pameklēšu info
Kādas Krievijas informācijas ietekmēti? Raimond, tu vispār esi kādu federālo kanālu skatījies šā gada laikā? Tur ir aktuālākās problēmas par Latvijas vakcinēšanos. Piemēram, šobrīd ziņo, ka Hurgadā arestēts šefpavārs un vēl 2 strādnieki. Maitas, Indējot krievu tūristus. Masks gatavs pārdot Tesla akcijas, ja tas atrisināšot pasaules badu utml.
Bet Ciekuram ar Pļaviņu padies par info lauka skaidrošanu. Tā arī jādarbojas nevalstiskām organizācijām
Šitā arī ir dezinformācija, jo Putins tā nesaka. Krievija ir liela un Hakasijā, piemēram, arī darbojas lokdauns un tur pat sabiedriskais transports neiet. Krimā uz ceļiem stāv posteņi un lielajās pilsētās bez koda nelaiž.Tev kasiņš teica, ka tie cilvēki vienkārši neuzticas šobrīd runājošām LV galvām un priekšroku, iespējams, dod Sputņikam. Zinām taču, ka big farma grib tikai indēt. Tāds apmēram mesidžs ![]()
Dzirdējāt jaunumus par Ice Cube? Čalis esot pārtraucis filmēšanos kkādā seriālā/šovā, jo nav vaxējies. Tojestj 9 miljoni gar degunu
Katrā ziņā statistika par to neliecina. Ķīna ir pasaules lielākais EV tirgus un tur neviens ražotājs, izņemot Teslu, vēl nav spējis iespiesties un kko nopārdot. Tak ar tiem čipiem labs piemērs pat parastu autiņu rūpniecība sāk žagoties. Kas tad notiks ar elektro, ja Ķīnā vienu dienu aizliegs kādai valstij piegādāt baterijas un vēl visādus elektro sūdiņus? Man jau izskatās ka tur ir maz variantu. Kā jau te augstāk teica - paliks kkādi nišas produkti, pārējie būs ķīnieši vai Tesla www.washingtonpost.com/technology/2021/02/11/us-battery-production-china-europe/
Latvji, brauciet kosmosā! Projektā Pirmie Latvijas 100 km kosmosā šodien palaista izmēģinājuma raķete
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
3
Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pārbaudēm, Līgo dienā liels skaits aizturētu dzērājšoferu
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
3