Protams, es zinu, ka tādā es 10 gadus par kkādiem extra remontiem varēšu nedomāt. Pavisam cita aina būtu, ja par tādu summu es nopirktu 2x vecāku audi. Tur jau uzreiz ir jānoliek pāris tūkstoši rezervē, ko remontēt, savest visu līdz kkādai kārtībai. Tas gan neko negarantē, vēlāk var nākties vēl vairāk tur iegrūst.
Jā tīko uzmetu acis gandrīz jaunam i30 - ideāls autiņš par nepilniem 10k.Nu kur tu kādus Volvo, Audi tādus dabūsi, tie būs nobraukti. m.ss.lv/msg/lv/transport/cars/hyundai/i30/ffmje.html
Biedrs Šīrs apmēram jau Tev izgaismoja, kas būs. Visi tava gada izvēlētie autiņi jau būs 5x pamanījuši saimniekus un atšķirībā tik būs, ka Audi, BMW Tevi noslauks sausu servisos. It sevišķi jau sievietei, kas domā liet tik degvielu un braukt. Tā nesanāks.
Jo vienkāršāks autiņš, jo uzticamāks. Tu tak nenodarbojies ar turbīnu restaurāciju vai kkā tml.?
Pavisam nesen Hetere šeit līdzīgi pirka autiņu, nopirka Hyundai i20. Jāzin jau priekš kā un kur tu taisies braukt. Man personīgi tas i20 nederētu, bet viennozīgi tas būs drošāks, ekonomiskāks lietošanā, nekā Audi. Tas būtu jāatliek pēdējais, ko izskatīt 
Audi pirkt vispār nav laba doma 
Skatos, normāli paņēmuši pa Jāņiem. Aktuālais topiks atgriezies trendos 
Vakar Talsos redzēju netraferēto ekipāžu un daudz kur citur traferētās braukāja. Taka kontrole uz līgo solās būt pamatīga.
Bernis analizē un dibina partiju. Šitā būs tīra antivaxeru partija un iauto antivaxeri var norezervēt laiku pie notāra un atbalstīt www.facebook.com/105955711544520/posts/177778791028878/
Latvenergo ar tādiem maziem projektiem nenodarbojas, tas viss ir privāto eksperimenti. Latvenergo tik uzpērk no viņiem saražoto enerģiju.
Pag A kā tad viņš to tehnisko izgāja? Vai tu gribi teikt, ka viņš neizgāja un ar šādiem defektiem pārdeva?
Tehnisko apskati iet, lai parādītu, ka autiņam visas problēmās ir novērstas un gadu varēs braukt bez bēdu. Man ir viens zināms cilvēks, kas tā tikai dzīvo - pērk autiņu uz gadu ar tehnisko.
Visu cieņu antivaxeriem, neskatoties uz visaptverošo sakaršanu šamie strādā!
Šovakar 20.00 FB live, Ciekurs ziņo www.facebook.com/100014710185710/posts/1167005477133114/?sfnsn=mo
Varu paslavēt mārupiešus, jo nesen tapis labs parks bērniem Jaunmārupē. Daudzi gan jau nezin, bet ne ar ko neatpaliek no Jūrmalā esošā parka ar bērnu izklaidēm. Cilvēku mazāk.
Nezinu, bet dzirdēts, ka vāciešiem tas esot loģisks iznākums. Vēl jau kādos apstākļos tā ķēde pārleca
A) stāvot, startējot tur vēl varot tikt cauri ar izbīli un min zaudējumiem
B) kustībā, tur jau lkm nav izredžu
Baigā sazvērestības teorija, bet dodu 99% ka tā nebūs gan. Tas ir sistēmas cilvēks un varētu, varbūt, mēģināt ZZS vai Reģionus. Tas man izskatās bišku ticamāk
Noteikt, tur viņu gaida
Visi brīvības braucienu dalībnieki gaida Sandi lai saņemtu sodos nomaksāto naudiņu.
Tur pat var aizbraukt bez visādiem testiem un štempeļiem.
Sputņiku tagad var dabūt par 50 eiro.Jāceļo uz San marīno, kas ir tā pati Ziemeļitālija.
Nezinu, man šodien neviena oda. Iepriekš kādus 2-3 nositu. Ar karsto laiku šiem ir jāpazūd, nu un zālē jāpļauj.
+klausos Caribean international, nav nemaz nekur jāperās
Bija domāts vakcinēto procents.
P. S. Kā es mīlušādus vakarus - šašliks, baltvīns un ideāls laiks lai pasēdētu ārā.
Čats, A jūs esat ievērojuši, ka visās valstīs pirmriednīcēs vakcinēto procents apstājas uz 64%? Seišeļās jau kādu mēnesi atpakaļ bija 64, Izraēlā tad bija kādi 61, tagad 63. San marīno, kas ziņoja par masveida nopotēšanos ar Sputņiku arī 64. Tālāk lkm ir neiespējami pa virzīties, bet te kkādi sapņo par 75-80%.
Kā darbojas vakcīnu melnais tirgus, jeb ja jums vienkārši vajag izziņu par vakcināciju baza.io/posts/ac4e2515-10f5-4c60-b6cd-fbee4e318feb
Nelegālā tirdzniecībā tevi ievilina ar zemo cenu, šeit viss ir otrādi - tu maksā 5x dārgāk, nekā līdzīgs produkts veikalā.