JAP, Apinis iesprindzis, arī visu neizlasīju. Bet, bet........ viņš galvenās tēzēs uzrakstīja to, ko es šeit gadu atpakaļ prognozēju. Latvija ar Covid krīzi netiks galā, man liekas, šajā pašā topikā. Viss ir likumsakarīgi
Šeit gan nav īstais topiks, bet Serbija veic politiku ar lavierēšanu starp lielvarām. Viņa ir kandidāte lai iestātos ES, vēsturiskā saikne ar Krieviju un šobrīd vēl tur ir pamatīgi ievilkta Ķīna. Tas ļauj viņai parādīt, ka ir reģiona lielvara. Šajā vakcīnu jautājumā tas labi redzams. Kosova tak satraukusies, ka Serbija organizē vakcināciju arī Kosovas apdzīvoto serbu rajonos. Melnkalne, Maķedonija pateicās par dāvinātājām vakcīnām, kamēr Eiropā neko īpašu nepiegādā un Bosnijas serbi automātā nāk līdzi, tos novakcinēs kā nemetas. Nu un tas pateicoties sadarbībai ar Ķīnu un Krieviju, abu vakcīnas sāks ražot Serbijā uz vietas. Papildus vēl esmu dzirdējis par vienu ķīniešu megaprojektu lai savienotu Donavu pie Belgradas ar Egejas jūru pie Salonikiem. Tas Ķīnas kuģiem, precēm ļaus ātrāk nokļūt centrāl Eiropā. Bet nu tas tāds diezgan ambiciozs plāns, jo ķīnieši jau gribēja Nikaragvā analogu Panamas kanālam, bet tur nekust no vietas. Šitas vēl sarežģītāks projekts.
Uz organismu ilgtermiņā............ tak to neviens nevar pateikt. Tieši vakar Ponasenkovs intervēja vienu virusologu, viņš teica "kādas sekas, blakusefektus izraisa to varēs konstatēt pēc 10 gadiem, bet šajā brīdī jebkuras vakcīnas esot OK lai novērstu vīrusa izplatību"
Bet Serbija jau organizē vakcīnu tūrismu un viņi jau 2 miljoni no 7 miljonu iedzīvotājiem esot sapotējuši. 1,5 miljoni ķīnieši piegādājušī +Sputņik, rietumu vakcīnas minimāli piegādā
Un? Es slavēju rakstu par tās literāro saturu, ne par pareizību rebēs.
Danušēvičs ir tirgotāju asociācijas boss. Negaidīju no viņa šādu performanci.
Es nezinu, bet kāda tam nozīme?
Federālie kanāli stāsta, ka ir plāns organizēt vakcīnu tūrismu. Ja jau nevar reģistrēt, tad tagad organizēs braucienu uz Kaļiņingradu vai Pīteru. Tur jau pirms kovida varēja doties bezvīzā, ja tūrists. Sestdien no rīta Dpilī visi sasēdīsies autobusā, vakarā aizies iekapāt lēto šņabi un otrā dienā novakcinēs visus 
Kanibāļu un 650 kgiem.
Krievi jau palaiduši Sputņik light www.google.com/amp/s/amp.rbc.ru/rbcnews/society/29/01/2021/601410b79a794757bedb43e4
Nosaukums jau vien liecina, ka tendēta, lai izkonkurēt rietumu analogus. Nu, malači. Gaidam 
Danušēvičs komentē jaunās izmaiņas t.me/mainampasauli/5106
Izrādās, nav vienkārši sauss tirgotājs, bet cilvēki sevī atklāj labu satīriķa talantu.
Pag, autosaloni bija ciet? Kkā nemanīju. Katru gadu februārī apmeklēju Skandi ikgadējai apkopei. Arī šogad gaidīju uz vietas un izložņāju visus Hyundai, Mitsu autiņus.
Caurkrituša politiķa piemērs lv.m.wikipedia.org/wiki/Andris_Piebalgs
bet tādu ir kaudzēm.
Vispār jau Aldis ir jaunais politiķis, ne caurbiris. Viņš tak nekad nav ticis iepriekš ievēlēts, kkur pazudis un atkal atgriezies. Arī vēlētājs viņu nav izsvītrojis no pirmās pozīcijas uz pēdējo, bet ir noticis tieši pretējais.
Bet vispār šis ir Covid topiks, Aldim ir atsevišķi topiki izveidoti.
Labdien. Stāstiet, cik jau esat paspējuši atteikties no vakcīnas? Cik maldu zvanus, īsziņas esat saņēmuši?
Čiv, riv! Vakar tw veicu saraksti ar vienu kungu, kas ar auto šobrīd nokļuvis Spānijā! Pa ceļam no Latvijas neesot sastapis nevienu policistu, pārbaudi.
Taka tas teorētiskais kovidpas un 10 dienu izolācija ir uz papīra. 6 valstis čalis šķērsojis.
Zemniek, tur nekas par maskām nav minēts. Tas ir vakcinācijas plāns - 100k nedēļā. Antivakseri apņēmušies atspoguļot šā plāna izpildi.
Nu es domāju, ka tur būs gan problēmas. Pie mums nonāk galvenokārt līdz kliņķim nolaisti autiņi. Savādāk gan kāpēc būtu jāpārdod?
Vienā servisā, kurš specializējas ievesto autiņu remontā līdz pārdošanas stāvoklim, neskaitāmas reizes jau esmu redzējis Volvo ar beigām kārbām. Viņi, protams to salobo, bet tur tak vēl kkas izlīdīs. Bet tā jau forši - 4x4, āda, maz rūsē
RU blogeris izķidā Eiropas dižpārdokli youtu.be/kVz--ROFImg
Labas, izņemot to, ka tu viņu pirksi 10 g vecu un ar 300k uz tāfeles.
Tas tak normāls nobraukums, it sevišķi šajā laikā. Tagad Tucsonam bija jāiet tehniskā februārī, tad kopš eļļas maiņas oktobrī šams bija noripojis tik 2,5k. Gaidu kad uzgriezīs vismaz kādus 6.5k, bet izskatās, ka ilgi būs jāgaida.
Es gribu dzirdēt reālu pieredzi. Ir kāds, kas mauc uz leišiem?
Vispār man radās jautājums. Kā tagad notiek kontrole uz sauszemes robežas? Ja es sestd, svētdien aizšauju uz leišiem, tad kāds mani apturēs uz robežas, liks sēdēt 10 dienas mājās? Par lidostām skaidrs.
Kas ir fake?
Galīgi jau TV pārskatījies. Tā ir dzīve, mazais
Man meita trenējās tenisā. Tad kad sākās visi tie aizliegumi, ierobežojumi tenisa skolotāja vienu nedēļu atceļ, nākošā atļauj nākt. Un zini kāpēc? Tas ir diezgan labs tenisa klubs un tur brauc visādi biezie pipari spēlēt, tajā skaitā arī ārsts Andrejs Ērglis lv.m.wikipedia.org/wiki/Andrejs_%C4%92rglis
Trenere stāsta, ka viņi tak dubultspēlēs rauj, tas 2x2
Nu vismaz tā bija visu aizliegumu sākumā. Tagad nezinu, nodarbības nenotiek, bet es šaubos vai Ērglis tenisu vairs nespēlē un vienītī to darīt nevar