Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Labrīt. Fronte ziņo, ka drīz uz ceļiem būs armija t.me/TVFonline/435 P. S. Īpaša vērība būs pievērsta visādiem tirdzniecības aģentiem, kā sērgas iznēsātājiem

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Avārija twitter.com/LVceli/status/1366434943593828353?s=19

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Simpsoni ziņo t.me/andrisciekurs/317

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Tagad visa nauda tiek mesta Covid bedrē

Tēma: Gobzems

Aizsūti viņam savu tel nr viņš tev atzvanīs www.facebook.com/2149626435060549/posts/3998727733483734/?sfnsn=mo

Tēma: Gobzems

Gobzems ziņo par bloķi twitter.com/GreatKarlis/status/1366329255311925254?s=19

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Stāstiet, kuri jau nometuši ziemas riepas? Ir tak marts!

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

3.2 miljoni Covid seku novēršanai twitter.com/PietiekPortals/status/1366250485578162177?s=19 P. S. Acīmredzot sekas paredzamas lielas

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Buiķe atkal spridzina twitter.com/IvetaBuike/status/1365782953561841669?s=19

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Nu, vakar Točs tak teica, ka būs jāsēž savās muižās. Kasinsh domā, ka viņam atļaus vazāties visur apkārt. Vai tad bez Kasiņja kāda muiža izmirs? Man liekas, ka viņš sevi pārvērtē

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Īrijā Covid nemieri twitter.com/cgtnrussian/status/1366025360807231490?s=19 Ievērojāt pašās beigās Polijas karogu? Gan jau kāds mūsējais arī bija

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Darba darīšanas būs jālokalizē muižas apkārtnē.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Točs brīdina, ka tagad būšot jāsēž savās muižās m.facebook.com/story.php?story_fbid=4111043152247842&id=100000265934705&sfnsn=mo Šitās Tallinas braukāšanas būs jāizbeidz

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Man arī viens seniors pateica, ka gaidīs īsto vakcīnu.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Tas ir greizs rādītājs - maz brauc. Motoru jau tieši beidz nost mazā braukšana. Mašīnai, iespējams slodze būs lielāka, ja cilvēks no Ķekavas katru dienu grozīsies pa Rīgas centru un kopumā būs nobraucis 35km, nekā regulārs Cēsis-Jugla braucējs ar 230km dienā pa perfektu ceļu. Otrā kategorijā tak ir lauku braucēji, kas kratās 1/2 gadu pa izdangātiem ceļiem tos 35km. Šovasar tieši atgriežoties no Anīkščiem Lietuvā izdomāju izmest līkumu gar leišmali, ceļš Skaistkalne - Bauska, nu vājprāts pat sausā laikā.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Oho, hibrīds! Visticamāk pirkāt braukšanai pa pilsētu, nobraukums arī mazs. Manam KIA Ceed 08., 155k un ja nebūtu ķēdes priekšlaicīga maiņa, tad viss tas pats.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Tanzānija tiešām rullē, pēdējo 2 mēnešu laikā jau vairākus atreferējums esmu pamanījis no Tanzānijas tūristiem. Iepriekš tak īpaši uz turieni nerāvās

Tēma: FIAT 126

Un ja par salīdzināšanu iet runa, tad tai laikā Hyundai pat tuvumā nebiju redzējis. Žigulis salīdzinājumā bija raķete. Bija vēl tāda ZAZ vabolīte, tā bija kkur līdzīga šitam Fiatam.

Tēma: FIAT 126

Tu tagad pieraksti savus nedarbus citiem. Es tikai padalījās ar savu pieredzi šāda aparāta stūrēšanā. Savukārt Hyundai i20 grib dāmas. Vēl bija Ka, lūk tā ir konservbundža.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Tauta respondē par melno racēju likumu twitter.com/politicaanis/status/1365318826125049858?s=19

Tēma: FIAT 126

Tieši kak raz biju Skandi uz apkopi, bija laiks apskatīt tos i10, i20. Te viena dāma interesējās par i20, tad nu sākot no i30 ir ņemami tie hyundai. Jā, tas i20 izskatās smuki, bet nu ir tāda klausturfobijas sajūta. Par i10 nerunāsim, tas ir tas pats fiats mūsdienu reālijās.

Tēma: FIAT 126

Bija gods agrāk ar tādu pabraukāties. Baigais sūds. Lielāks sūds tik bija Ford Ka, to vienreiz apdrošinātāji iedeva.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Tad tu esi jau sagatavojies?

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Valim drīz nāksies šķirties no savas autiņu kolekcijas, melnais arheologs

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Tavuprāt melnie arheologi rok 70 gadus vecas mašīnas no zemes?

Lasītākie raksti

Jaunie raksti