Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Eļļa... Hyndai Sonata nf 2.0 2006

Vienkārši būtu vēlams ievērot arī specifikācijas. Tas kas der vācietim, nebūs labi korejietim. Ja negrib tur baigi urbties, tad vienkāršāka meklēt eļļas domātas Aziātiem vai Ford

Tēma: Eļļa... Hyndai Sonata nf 2.0 2006

Jā, korejiešiem rekomendē no 5w20, bet tā kā tas ir vecās paaudzes, tad 5w30

Tēma: Eļļa... Hyndai Sonata nf 2.0 2006

Nu bet sveces gan jau signalizēja par to eļļas rīšanu?

Tēma: Eļļa... Hyndai Sonata nf 2.0 2006

Ahā, Grosā apkalpojies. Tie tirgo Eneos. Nu, varu ieteikt Valvoline pamēģināt 5-30

Tēma: Eļļa... Hyndai Sonata nf 2.0 2006

Aaa ieraudzīju 2.0 motors.

Tēma: Eļļa... Hyndai Sonata nf 2.0 2006

1.6 motors? Nevar jau teikt, ka tas ir normāli, bet tak tai servisā tev neko uz sitiena nesalabos. Pielej klāt, brauc, monitorē. Vai vislabāk pamaini citu eļļas marku, veic jaunu eļļas maiņu. 1.4,1.6 mazs karteris, mazs eļļas daudzums. Ja nav redzamu noplūžu, tad neko uzreiz un tagad citu neizdarīsi. Kādu eļļu lej?

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Nu, kas te notiek? Lohi nevar SUVus nopirkt lai iebrauktu dižpilsētā

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Nu es tak teicu, ka esi zvērināts komunists

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Tak visi antivaxeri tiesiskā veidā reaģē. Vienkārši man liekas, ja Valentīns raidītu no Islandes, piemēram, tad varas roķeles nebūtu tik garas. Šam gadījumam gan eksistē FB, YT garās rokas, bet nu tas ir risināms jautājums. Ciekurs jau pārcēlies uz telegram t.me/andrisciekurs/31

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Padomju laikā jau arī nevarēja ar daudz ko nodarboties, ja nebiji partijā. Principā, ja neatbalstīja valsts noteikto ideoloģisko līniju.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Kā nav atņemtas tiesības? Viņš pauž savu viedokli, kā rezultātā viņš zaudē tiesības uz nodarbošanos. Tu deklamē kā rūdīts komunists, rūpes par savu kabatu. Tad jau arī bija noteikti m2 cik daudz var rūpēties par savu kabatu. Tipiski kā Pļaviņa gadījumā valsts represīvie orgāni atgādina par savu kabatu. Tas arī drīz nevarēs ūdeni tirgot. Rūpējās par savu kabatu

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Kādi priekšlikumi? Absurdā nekādi priekšlikumi nestrādā. Tak antivaxeri jau sen tev dolbī, ka tas tak nav vienkārši rūpes par tavu veselību. Un kur tu redzi kritiku? Tā ir fakta konstatācija.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Es arī pag nedēļā nopirkto to Soļigorskas sāli. Parasti tas aizņem kādas 30,40 min, šoreiz tas noritēja 24 st laikā un preču izsniedzējs uz vietas muļļājās kādas 20 min kamēr es drīkstēja izstumt jau piekrautos ratiņus.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Neredzu loģiku. Ja tiek izmantota autoritāte, tad izmantotājs jāliek cietumā, bet ja pļēguri protestē, tad aprobežojamies ar naudas sodiem? Vācijas ārsta gadījumā nav ne autoritātes, ne pļēguru. Katrā ziņā viss tas izskatās neveselīgi un drīz jau sēdēsim nevis mājās, bet cietumā.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Nu, es īsti nekādu bezatbildību tur nesaskatu. Tad jau Green peace, kas bloķē naftas platformas, protestē pret visādiem piesārņotājiem ir arī bezatbildīgi. Principā jebkurš protests ir bezatbildīgs.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Izrādās, ka Vācijā arī ir savs Valentīns pret kuru veic līdzīgas represijas www.de24.news/en/2020/12/lateral-thinker-doctor-bodo-schiffmann-should-lose-approval.html

Tēma: Voyager 2003 aizdedzes atslēga

Ir bijis tāds gadījums. Parasti elektronikā kkas sabloķējas un iesaka nomest vadus no akumulatora un atkal pieslēgt. Bet! Iemesls var būt pavisam vienkāršs - stūres sabloķēšanās. Pagrozī to stūrī, ja ir cieta kā akmens, tad ar maziem griezieniem mēģini pagriezt, atbloķēsies un varēsi arī atslēgu pagriezt.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Vispār jau alternatīvs portāls jau sen darbojas sadursme.lv Šeit viss turās uz forumu, ko portālā uzturētāji turpina piesārņot ar kamerām, gadžetiem utml.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Čiekurs ziņo, ka Gaismas tīmeklis bloķēts YT

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Un ja būs jāved kāds lielāks štuceris, ko tad? Padomā

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Ļoti tēlains salīdzinājums. Tas par ko, par mūsu jauno vakcinācijas padomi?

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Piekrītu, man sieva to pašu teica. Šitas i20 jau izskatās glauns aparāts, par motoriem ar neko sliktu nevar teikt. Jāuzmanās no 1.7 dīzeļa un 2.0 benzīna motoriem. Mazie motori tiek slavēti. Vienīgais vai tas i20 nebūs par mazu. Iesaku pasēdēt priekšā, aizmugurē. Alternatīva opcija varētu būt Suzuki mazie, jaunie boosterjet motori. Šobrīd gan nekas nav atrodams tavā cenu kategorijā, izpirkti. Kkad rudenī diezgan daudz tās vitasras, sx4 pārdevās. Tie varētu būt salonā lielāki, bet ne ar tik labu aprīkojumu, kā Hyundai. Var atrast 4x4 un tas pieminētais klīrenss arī būtu augstāks.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Pienāk arī labas ziņas no Nīcas twitter.com/Prusis/status/1355526068682297349?s=19

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Šodien Īrijas redzamākā antivaxere Dolores Cahill uzstāsies britu muslimu kanālā Live 22.00 FB m.facebook.com/story.php?story_fbid=493201325415250&id=122700965798623&sfnsn=mo

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Tak čaļi te vakar sprieda par Dacia. Ja nav īpašu vēlmju, tad kas gan var būt lētāks un uzticamāks? Reku, pieliec 800 naudiņas un ņem praktiski jaunu m.ss.com/msg/lv/transport/cars/dacia/sandero/cxiide.html Ekrāns gan nav. Mana sieva saka, ka vairāk bez tā ekrāna atmuguriski nemāk braukt. A kas par KIA, motors?

Lasītākie raksti

Jaunie raksti