Labrīt! Cenzūra ir aizliegta.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Labrīt! Cenzūra ir aizliegta.
Tikmēr paskatāties. Mans protests. Kas visvairāk jūs satrauca 2020 youtu.be/KxZ34HKL39c
Gobzema uzruna 22.00 youtu.be/WlqwYrduzfE P. S. Laimīgu jauno gadu!
Tēma: Kuru auto izvēlēties
Tas ir tikai šeit var atrast cilvēkus , kas katru dienu gatavi kko ņemties ar to savu autiņu. Laiks ir nauda un cilvēki nav gatavi atstāt naudu(lasīt laiku) visādos čakaros. Ja viņiem vajag, tad viņi pērk to C7, citam vajag 4x4,bet, kā jau teicu - viņiem nevajag papildus bonusus ar nezināmu vēsturi, remontiem utt. Kas tur vispār nesaprotams?
Tēma: Kuru auto izvēlēties
Kāds gan tur ir racionāls grauds? Jaunas mašīnas cilvēki izvēlas lai nebūtu nekādas problēmas no apskates līdz apskatei un ja tādas rodas, tad ir dīleris, kas tās novērsīs.
5,6 gadus vecas mašīnas pērk tikai dēļ cenas, kas jau ir ievērojami mazāka kā jaunam. Tojestj bomžaras ![]()
Tēma: Kuru auto izvēlēties
Tak visādi gudrinieki katrs kko savu stāsta. Man interesē tikai ko tu esi izvēlējies kā savu sapņu mašīnu.
Lai es neko tādu vairāk šeit neredzētu
Nu, jā attiecīgi es arī viņus rīkoju ![]()
Tur zemāk palasi
Nezinu, cilvēki grib piketēt. Atkal man prasi itkā es būtu pārdevējs. Tak abi darījumu iziet caur ofšoriem kuri ir saistībā ar krieviem. Itkā Gazprom, bet varu kļūdīties
Jāiemet kāds vietējais detektīvs youtu.be/CDH96G-uUs4
Kariņa kga jaunais īpašums(visa ēka) atkal pirkts caur ofšoriem(lasi krieviem). Protams juridiski uz sievas, kam cits uzvārds.
Nerunājot par pag. gadsimtu, tad kkur 5,6 gadus atpakaļ piefiksēju vienu CP ekipāžu tavā Mārupē, kas izbraukuši piepelnīties. Itkā jau atklāti neprasīja kukuli, bet tāds aizdomīgs dialogs bija. Bija nostājušies uz tās ielas, kas iet pa Rīgas, Mārupes robežu no krustojuma ar Kantora līdz Pededzes ielai. Tur itkā dzīvojamā zona, 30
Tēma: Kuru auto izvēlēties
Tad jūs to mašīnu izvēlējaties? Iemet kādu sludinājumu ar to sapņu mašīnu
Man liekas, ka nē. Zini kas atrodas Tērbatas 13?
13.janvāri pikets pie Tērbatas13
Lai brīvi varētu paust savu viedokli. Par to neviens uzzinās vēlāk ![]()
Ahā, vieni lido tikai kosmosā, bet otri uz zvaigznēm![]()
Kas izdomāja, ka nav noticis mēness apmeklējums. Kam tas izdevīgi?
Tas ir jautājums. Ja nav bijuši, tad kas par to paziņoja?
Vai ASV kosmonauti ir bijuši uz mēness?