darklight rakstīja: Kur un kā Purvciems vakaros uzlādē savus štepseļauto?
Ja Purvciems kursē tikai uz centru, atpakaļ, tad uzl@de viņiem būs nepieciešama 1x nedēļā.
Tad sestdienās cilvēki brauks lādēties ![]()
darklight rakstīja: Kur un kā Purvciems vakaros uzlādē savus štepseļauto?
Ja Purvciems kursē tikai uz centru, atpakaļ, tad uzl@de viņiem būs nepieciešama 1x nedēļā.
Tad sestdienās cilvēki brauks lādēties ![]()
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
JAP, tieši šie
Tas būtu nekorekti, Icik. Mēs tak runājam par kkādu iespējamo ČP, kad autonoma dzīvē kļūst aktuāla.
PiemēRam, cilvēkus uz ielas sāk ķert kā klaiņojošu suņus un sterializē, pfu, vakcinē ![]()
Nu es salīdzinu piemērus lauki VS pilsēta. Lauku mājā tu tā pat nevari atļauties pienu, maizi, silto ēdienu.
Heh, vakar tviterī viena māksliniece pastāstīja, ka veikalos nav bijusi kopš februāra. Pilsētās arī var izdzīvot, jo visu var pasūtīt internetā vai ar Boltu ![]()
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Es uzliku Zimmerman bremžu diskus
Reklamē kā antikarozijas, nerūsēšot.
Es nesmejos. Vienkārši cilvēks, kas sāk mācīt citus izrādās(varbūt) vislaik kontaktējas ar visādiem klaidoņiem un par to vaino proletariāta no krastmalas. Klasika![]()
Bet anyway, neesmu es dakteris vai mācītājs, bet Bernis, kas organizē to braucienu, kko citu stāsta m.facebook.com/story.php?story_fbid=3717224664966964&id=100000384012227
Un kolēģis no UK arī Rīgā strādā?
Pag, tad tu strādā LV vai UK?
Tagad būs Brīvības brauciens uz Valku. Brauksi?
Cik tur bija Valentīnam jāsavāc, 15 000? Lai vai kā, bet Plaviņam viens divi saziedoja 9000. Šams raksta, ka 5500 palikuši pāri no 12.12 un tagad var iesniegt priekšlikumus jaunām akcijām.
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Kkā galīgi tie lietotie auto neatbilst priekšstatam par Kanādu. Man viena labi pazīstama ģimene pārcēlās dzīvot uz Vankūveru. Pašā sākumā, kad viņi tikai iedzīvojās un finanses nebija spožas, tad viņiem bija viens uz visu ģimeni Chrysler PT cruiser Šobrīd visi strādā labos darbos, dēls izaudzis un strādā celtniecībā. Dēls ar tēvu abi nopirka tos lielos pikapus, nezinu konkrētu marku. Gan jau kkādu Dodge Ram vai tml. Savukārt sievai ir Tesla. Es pat nevaru iedomāties kas tur pirktu Golfu un Civic
Tukumnieki rullē! Viens izārda apli uz Ventspils šosejas, dāma savukārt šturmē dīķi. Tukumnieki lkm tās mašīnas saķīlejuši lai visus šķēršļus pārvarētu www.apollo.lv/7134748/sieviete-tukuma-puse-ar-automasinu-iebrauc-aizsalusa-diki-izrapjas-krasta-un-aiziet-majas?utm_source=twitter.com&utm_medium=social&utm_campaign=cms_share
Tikai glumie liberasti nespēj saprast ka epidēmijas apturēšanai vajadzīgs terors
Asiņains terors
Nekavējoties jādekapitē bezmaskaiņi ![]()
20 tajā tautas sapulci vadīs taksists Jānis, jo Staķis esot aizliedzis Raimo vadīt ![]()
Man liekas, ka demagoģija ir vispār krastmalas pasākuma piesaukšana saistībā ar Covid izplatību.
Kasiņ, tas bija jautājums Mikserim, tas tāds agresīvs. Es redzu, ka cilvēki meklē kkādu virtuālo ienaidnieku(ķirzakcilvēki, antivaxeri, aģenti utml.) kuru sodīt. Es piedāvāju attiecināt to sodīšanu uz kādu sev tuvākā apkārtnē. Varbūt kko apdomāties.
Kurus tieši, Kasiņu? Tas ir slidens, kā zutis. Nebūs viegli sodīt![]()
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Kādus risinājumus, ja ručka noplīst uz pusēm, citai tā trosīte pārraujas. Tur ir vienkārši vis pa lēto, nepiemēroti mūsu apstākļiem. Ručkas jau tikai spilgtākais piemērs, jo tur točna bija tā kā par spīti visas plīsa. Tipa nocērt pūķim galvu un vietā izaug trīs
p s. Tā bija 1986.g. JETTA
Nu tak GB12 vienmēr un visās situācijās Gobzems būs vainīgs, tur nav ko iebilst.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Man bija džeta, tai rokturi plīsa uz riņķi. Vienu salabo, nu beidzot tagad viss. Kā tad, pēc kāda laika jau cita ručka nedarbojas.
Spundgribis, būsim korekti ![]()
Tu tak saproti, ka tā ir tukša diršana. Es vasarā sāku jau šaubīties, jo ir tak citu valstu pieredze, valdībā strādā. Nu tjip pāršāvu par strīpu.......... Bet nē tak, pabriks attopās tagad, ka veidos pārvietojamu militāro hospitālī, tie ventilatori vēl joprojām nāk, ārsti raksta atbalsta vēstules valdībai., AB lido......... Nu tjip viss notiek
Lūk, es jau pašā sākumā(martā) rakstīju, ka LV nav nekādu cerību izglābties. Dominē nauda, naudas sadale saviem uzņēmumiem un Satversme ir nobāzta kkur dziļi pagultē. Budžetā tak esot nauda