Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Tālis Linkaits aizgājis astrālī

Tālāk ir propaganda vai mūsdienīgi teikt fake news "Neesi stulbs, domājot, ka tādi kā Šlesers strādā sabiedrības labā! Dienvida tilta nepabeigšana ir viņa roku darbs, jo tur vairs nebija ko izsmelt" Dienvidu tiltu būvēja RD latviskā koalīcija ar smagu aizņēmumu Deutche Bank. Tāpēc arī notika varas maiņa un sākās N. Ušakova laiki, vēlētājs sodīja zelta tilta būvniekus. Kāds šeit sakars ar Šleseru? LPP, kas bija Šlesera partija, 2005.g. Vēlēšanās bija 4 vietas RD

Tēma: Tālis Linkaits aizgājis astrālī

Piem. šī sentence ir tīrākais populisms "Viņš ir noairējis daudz projektus, kurus varēja sen jau realizēt, un sabiedrībai būtu tūlītējs taustāms labums" Vajag dot proofu kuri projekti ir noairēti, tas ir pirmkārt. Otrkārt jāatbild pašiem sev uz jautājumu cik gadus Šlesers nav vairs valdības tuvumā un kas gan pa šiem gadiem ir traucējis realizēt un gūt sabiedrībai labumu? Ir tik divi varianti Šlesers joprojām liek sprunguļus spieķos vai arī SM, valdībā ir apaļas nulles.

Tēma: Tālis Linkaits aizgājis astrālī

Čaļi, jūs esat sev uzzīmējuši kkādu slikto tēlu uz ko var norakstīt visas neveiksmes. Jūsu tekstos ir faktoloģiskas kļūdas un populisms.

Tēma: "Atlajst Sajmu!" 2.dublis

Gobzems turpina graut valsts pamatus twitter.com/BlackHalt/status/1321072055295660033?s=19

Tēma: Tālis Linkaits aizgājis astrālī

Es neesmu Šlesera advokāts, bet tikai atzīmēju acīmredzamu lietu, ka viņš bija darītājs, nevis sapņu piļu būvētājs. Ja Ērgļu līnijai būtu kāda perspektīva, tad jau tur būtu sakārtots, palaisti tūristu vilcieni utml. Starp citu, nevienam tak nav aizliegts pārņemt to līniju. Olte reku paņēma staciju. Šovasar biju Anīkščos, Lietuvā tad tur tieši arī tā izdarīts. Ir stacija, depo, ļauj izbraukt ar rokas drezīnām, ļoti interesanta ekskursija un sestdienās, svētdienās iet īsts PSRS laiku grabaža uz tuvējo ezeru, kur ir skatu tornis, laivas, restorāns. Biļete nebija lēta, man liekas kkādi 13 eiro no cilvēka par 10km braucienu. Lūdzu, brauc no Ērgļiem kaut vai uz Rīgu, bet cik būs ar mieru maksāt 50,60 eiro par to prieku? Šlesers vienkārši juta kur vajag un kā vajag ieguldīt naudu. Tur, iespējams, bija arī savtīgas intereses, bet sabiedrība no tā ieguva.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Protams, tas ir tikai interesantākais fakts no tā video.

Tēma: Tālis Linkaits aizgājis astrālī

Tak muļķības. Nevar tak noliegt, ka Šleseram bija ķērtiens lielu projektu realizēšanā un viņš tur kūrēja vislaik Lūdzu m.likumi.lv/ta/id/116177-par-zemesgabalu-pirksanu-autocela-e67-via-baltica-saulkrastu-apvedcela-2002-lv-16-p-pt-008-buvniecibas-projekta-istenosanai Ja nebūtu Šlesera tad tiešām tur būvētu kkādu 10 gades projektu un ministri nāktu un ietu. Tak što īkšķis augšā

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Mans Ceed motors tiešam nekad nenoies 750k, jo šobrīd viņam ir 150k(12 gadu laikā) un lai vēl 600k nobrauktu būtu nepieciešami 48 gadi. Nu vismaz manā parvaldībā Kas ir Maksts F sērija, tjipa par Daciu runā? Lūdzu, Marokā gandrīz puse no visiem pārdotajiem autiņiem ir Dacias. www.moroccoworldnews.com/2019/01/262936/renault-group-morocco/

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Te var paklausīties par jauno salīdzinājumā ar veco youtu.be/o72RbcbTR7w Interesanti, lai nomainītu sūkni jāņem bāka nost.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Mitsubishi tak ar bija EVO ar saviem motoriem, bet nu tas jau pagātnē youtu.be/RG9I6sRsbiM

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Tiešām nav nekas lasīts par leģendu uzet youtu.be/9kx9nsezL_s

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

D4d tak ir dīzelis, ja? Nu tur tak viņus neatīsta iet runa par Uzetiem. Kāpēc tad tu domā viņus pērk visās pasaules malās un Toyota negrib īsti viņus kkā uzlabot. Pārbaudīta vērtība un tikai eko normu dēļ viņi ir spiesti iespringt. A tā vispār viņi varētu ražot un ražot un cilvēki pirktu. IT sevišķi ārpus Eiropas.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Reku vecais KIAs motors youtu.be/BHKxhpkB_9E

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Taisnība, lkm tikai slinkais nav dzirdējis par Toyotas Uzetiem, Azetiem u. c. to variācijām. Krievijā viens pat bija savā gazelē iemontējis lietoti Uzetu, jo daudz jābrauc iņ motors ir uzticamības garants. Protams, ka viņi ir vecās paaudzes un vairāk ēd, kā vācieši, lēnāk brauc. Tomēr otrreizējā tirgū tas tak galīgi nav svarīgākais. Daudzi izvēlas Hondas, kam arī uzticami motori, bet ir labākas kārbas. Toyotā jau visur variatori, kas nav īsti uzticamas. Es šeit, protams, runāju par automātiem. Vēl sevi ir pierādījuši Renault F4R motoriņi, ko arī tagad liek uz budžetniekiem Dacia. Tāpēc jau tās mašīnas populāras, nekas īpašs, bet ies bez bēdu. A mans GF4C motors tieši tāpat pēc Ceed un Rio nonāca speciāli Krievijai ražotajām Solaris, arī populārs. Tūlīt pameklēšu youtubē viens čalis jau 750k+ uzgriezis ar savu Solaris

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Reku Skotijs izreklamēja vāciešus youtu.be/yTecF1nKw1Q

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Un atkal jūs runājat par vāciešiem. Tak nopērc kādu benzīna aziātu un paskaties uz kvalitāti. Nu ne jau pa velti Toyota benzīniem otrreizējā tirgū ir augsta cena. Tas protams salīdzinot ar dīzeli, kas būs lētāks un sola daudzus bonusus. Protams, realitāte var būt pavisam citāda.

Tēma: Tālis Linkaits aizgājis astrālī

Tas tak neko nerisina. Ja man jābrauc uz Lietuvu tak tāpat cauri Iecavas, Bauskas centram. Man tak nevajag uz Berlīni. Tas atkal tāds no realitātes atrauts spriedelējumus. Es tagad bieži braucu pa to Saulkrastu apvedceļu un pie sevis domāju kā būtu, ja man jākratās uz 50 visu šito 10,15km posmu cauri Saulkrastiem. Tas tak vietējiem arī ir nightmare

Tēma: "Atlajst Sajmu!" 2.dublis

Bet vispār Gobzems ir vajadzīgs, kaut vai tikai lai taptu šādi topiki.

Tēma: "Atlajst Sajmu!" 2.dublis

Vispār Tu tīko aprakstīji veidojumu Atīstībai/Par. Tieši repše jau izveidoja un bīdīja projektu Atīstībai, kur pēc idejas pulcināti jauni politiķi. Tālāk jau tur notika visādas apvienošanās un priekšgalā uzpeldēja visi lielākie blēži.

Tēma: Lietota auto meklējumi

Beidz manu tekstu labot. Taisās ateikties

Tēma: Tālis Linkaits aizgājis astrālī

Tak tas maģistrāļu būvniecības plāns jau signalizēja, ka Satiksmes min. nav viss OK ar realitāti. Ja es vislaik no 90-tajiem dzirdu, ka jābūvē Via Baltic apvedceļš gar Iecavu, Bausku un tas nav pa šiem gadiem ne pa metru pavirzījies, tad šitie plāni ir kosmoss. P. S. vienīgais Šlesers uzblieza apvedceļu gar Saulkrastiem, uvažuha un pačots!

Tēma: Lietota auto meklējumi

iciks rakstīja: Paskat tik. Vai tad nav oficiāli sludināts, ka līdz 2030. gadam viņi atteiksies no tiem dīzeļiem (benzīnus līdzi pieķerot)? Dažus gadiņus jau varēja paciesties un tad jau to pēdējo dīzeļa auto varēs vest uz muzeju un nolikt blakus Ādolfa auto.

Vācijā nē, tur tak dīzeļu lobijs valdībā. Tas jau tikai vietējā līmenī notiek cīņa ar viņiem, bet tā kā viņi iet uz eksportu, tad dīzeļiem zaļā gaisma valdības līmenī. Francijā jau tas pats. Īrijā, UK jau taisās atteikties no visiem iekšdedzes dzinējiem no 2030.g., tur nav tāda lobija.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Gribu šitādu aparātu youtu.be/n2L1pHMUsII

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Nu ko jūs te dramatizējiet. Pēc 10 gadiem būs aizliegts pārdot, ievest iekšdedzes dzinējus, bet neviens tak jums sodu neliks, ja turpināsiet braukt ar savu veco autiņu. Tas ir iekšdedzes dzinēji izbeigsies laikā gaitā, kā dinozauri izbeidzās.

Tēma: Plānotās transportlīdekļu nodokļa izmaiņas no 01.01.2021

Šīs tabulas tapšanas fabula. Linkaitis saklausījies kritiku par veco autoparku kādam SM ierēdnim uzdod uzdevumu. L:Klausies, vajadzētu samazināt 10+ ievesto mašīnu procentu SM ierēdnis paprasa savai sekretārei uzraut Excel tabuliņu, bet tā lai 10+ mašīnas nobālētu. Pieliec vēl klāt kkādu atlaidīti hibrīdiem, nu 50 kkur Vsjo, tabula 2 dienu laikā gatava. Piemēram VW gols 9 gadu vecs 60eiro, bet jau 10 g. v. 220eiro.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti