Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Vecajiem dīzeļiem gals?

Kkādas baumas te esat salasījušies Euro6 normas būtiski samazina NOX pieļaujamo normu dīzeļiem, ne tiešās iesmidzes benzīniem. Tā arī ir būtiskākā atšķirība starp Euro5(NOX 0.018 dīzeļiem) uz Euro6((0.008).Benzīna motoriem jau Euro5 NOX norma ir zemāka(0.006) un nekādus filtrus tur nevajag stellēt

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Sportage tak nav elektrisks, KIA Niro

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Un par kādu uzslavu tu tur sapņo? D Krievijā ir tāds saits drom. RU, tad tur autiņu īpašnieki liek savus remontus, uzlabojumus utt. Vienkārši dalās ar savu pieredzi

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Nu un tagad ko jaunais īpašnieks varētu mums pastāstīt par mazlietoto X trailu? Neko vērā ņemamu, man liekas.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Atvainojos X trail tas bija twitter.com/donis777/status/1310552261991383041?s=19

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Skaidrs, ka tu stāsti par savu autiņu, bet tieši šie 2,3 g vecie ir paši bīstamākie. Tur tak var būt galīgi jauns totālā sadalīts autiņš. Tie ir tie gardākie kumosiņi uz kuriem pārpircēji var uzvārīties. Te jau Donis pag. nedēļā veica izmeklēšanu ar kaškajiem. Būrās tur pa kkādām bāzēm pēc vienas rāmis nevis no Kaškaja bet KKāda cita Nissan utt. Tūlīt pameklēšu to viņas izmeklēšanu

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Pat Torque news, kas pārsvarā stāsta par Teslu, iekļuvis apskats par Armēniju, Kalnu karabahu www.youtube.com/c/Torquenews

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Tāpēc, ka fana pieredze ir reāla un viņš to autiņu zina no pirm@s dienas kādu gan pieredzi var sniegt cilvēks, ja pirms viņa 10 gadi ir miglā tīti? Tā ir tikai laimes spēle vienam tas autiņš kalpos vēl 10 gadus un viņš rādīs īkšķus, cits uzreiz dosies pēc jauna motora. Tīko aprunājos ar vienu tirgoņi ar sarkaniem nr. Viņi pērk tos autiņus izsolē un tikai atnākot uz LV viņi aptuveni uzzina tā reālo tehnisko stāvokli. Tas ir arī tas ar ko šis cilvēks nodarbojas, saved to autiņu pārdošanas kārtībā. Dotajā gadījumā tas bija Nissan kaškajs, 9 gv, 7400 nudiņas

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Tie Upi galīgi nav redzami ielās, bet 500 fiati ka biezs.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Turcija arī klāt twitter.com/Koryunh/status/1310460160721260544?s=19

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Armēnija VS Azerbaidžāna, šorīt sākās Ko foruma viedie saka?

Tēma: Ilons Masks, Tesla, Space X, utt.

Nu, un ko es saku? Ja uz pirkstiem jāskaidro, tad līdz 2018.g. Tesla bija tāds entuazistu pulciņš, kas stellēja kopā mašīnas. Tāpēc arī tāds pieprasījums, jo fiziski vairāk nespēja saražot. Pirmo lielo soli izdarīja atverot rūpnīcu Ķīnā, tagad būvē Teksasā un Berlīnē. Tāpēc cipari aug, parādās iespējas ražot plašam patērētāju lokam. Lai iekarotu kkādu vērā ņemamu % tad jāņem ar cenu.

Tēma: Ilons Masks, Tesla, Space X, utt.

Pačekoju, līdz 2018.g. Tesla kvartālā ražoja aptuveni 25000 autiņu, gadā 100k. Jaunā rūpnīca Berlīnē plānota līdz 500k. Tagad, protams, ir arī rūpnīca Ķīnā un tie skaitļi aug, bet sanāk, ka Eiropā Tesla taisās ražot 5x vairāk, kā iepriekš saražoja priekš visas pasaules

Tēma: Ilons Masks, Tesla, Space X, utt.

Taisnība, bet tas ir tāpēc, ka viņu pašreizējās rūpnīcas ASV ir tādi šķūnīši salīdzinot ar tradicionālajiem ražotājiem. Berlīnes fabrika būs lielākā ne tikai Eiropā, bet arī pasaulē. Loģiski, kad viņa izies uz pilnu jaudu, tad nepietiks, ka katrā ES valstī nopērk 2 % Teslas no visa tirgoto auto apjoma. Tur vajadzēs iekarot Vācijas, Francijas tirgus ar 30% no apjoma.

Tēma: Ilons Masks, Tesla, Space X, utt.

Pērk? Kur tad tev pērk, ja no visiem pārdotajiem auto 2-3% ir EV? +Teslai vēl ve#anas izmaksas, tas jau tikai tajā pusē okeānam kaut cik pieņemama cena. Lai šitādu megafabriku noslogotu ir jākļūst par vadošo auto ražotāju Eiropā. Tieši tāpēc paredzams, ka Eiropā Teslas ražos lēti un tā vairs nebūs kkāda ekstra.

Tēma: Ilons Masks, Tesla, Space X, utt.

Tak sen jau viss sastutēts. Ja neskaita tādas mazvalstiņas, kā Norvēģijā un Īrija, tad Britu salās no 2030.g būs aizliegts tirgot iekšdedzes dzinējus. Ja jau šeit(Eiropā) nebūtu perspektīvas, tad jau nebūvētu tādu monstrozu rūpnīcu. Uz Krieviju tak neviens elektro ražotājs neraujas, lai arī tirgus liels.

Tēma: Ilons Masks, Tesla, Space X, utt.

Es jau izteicu minējumu par Berlīnes fabriku, ka Tesla drīz ražos lētākus autiņus, kā analogi VW dīzeļi. Gaidām Berlīnes zavoda atvēršanu youtu.be/b7k_dFDoFGg

Tēma: Kādu mobilo telefonu jeb viedtālruni tu tagad lieto?

Auto portāls pārvērties pārvērties par ZIP ar telefoniem, plītīm utt.

Tēma: Kādu mobilo telefonu jeb viedtālruni tu tagad lieto?

Gadu vecs Huawei

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Čaļi strādā. Interesanti, kas par auto marku twitter.com/breakinglv/status/1307052797452529670?s=19

Tēma: 2012 gada V50 1.6D2 84kw vibrācija

Ja vibrē tukšgaitā, nekorekta motora darbība. Zūd tosols, parād@s spiediens, nekorekta motora dzesēšana. Viselementārākais - siltumainis gar kuru ar var zust tosols(prosto blīve var būt). Sarežģītāk - apkures pečka kurai nevar piekļūt klāt neijaucot priekšējo paneli, visticamāk. Vēl aicinu pievērst uzmanību kartera ventilācijai, tur var būt PVC vārsts bojāts un tas pats slavenais EGR aizsities.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Cilvēks grib un pērk, kas tur nesaprotams. Vai tad mums vajag atgriezties laikos, kad visiem jābrauc ar vienu modeli, piemēram Golfu vai Audi? Tā ir masveidīga parādība ar tiem SUViem, tas nav nekāds brīnums. Un tu stāsti tā itkā cilvēks nekad nebūtu braucis ar citām mašīnām un šitā vispār būtu pirmā nopirktā mašīna viņa dzīvē.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

A4 tak nav augstā sēdēšana. Tika piedāvāts SeATS, mazā ateca. Subārus varētu, bet līdz tiem netika. Nākošreiz

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Tieši tā. Mana sieva ar saklausījusies kolēģes pieredzi ar šādiem uzstādījumiem paņēma Tuksonu. Esot augstā sēdēšana, slidenā laikā pieslēdzas 4x4........neviens tur nedomā par braukšanu laukos vai bezceļos. VIenkārši papildus drošība, pārliecība par drošāku braukšanu.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Es pats rezervēti attiecos pret visiem vācu autobūves brīnumiem. Bet kā saka, gaumes lieta

Lasītākie raksti

Jaunie raksti