Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Nezinu par jauniem 1.4, bet manam sievastēvam ir pavecs 1.4 golfs. Viņš jau pats domā, ka tīri neko, bet man liekas pilnīgs murgs. Reti kuram benzīnam ir problēmas ar atgāzēm, regulāri ziemā aizsalst kartera ventilācija un šauj eļļu ar visu štoku ārā.

Tēma: iAuto.lv saviem lasītājiem piedāvā iespēju testēt jaunākos automobiļus

Ienācu speciāli šajā topikā lai izlasītu 650 dzejojumu. Esmu vīlies, parasts teksts bez vis@diem tēlainiem epitetiem.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

10w40 Eļļa tas jau būtu mazākais. Parasti kad motors ēd eļļu, sāk klabēt tad spečuki iesaki liet klāt biezinātāju un liek pāriet uz šitiem lielajiem cipariem. Sliktākajā gadījumā šitam motoram gāze ir izdedzinājusi vārstus. Oriģināli šitas motors ir ļoti uzticams, bet tehnoloģiski vecs un Kia/Hyundai arī ražoja gandrīz identiskus. Tur oriģinālā iet 5w20 vai 5w30 eļļa. Ar 10w40 motors tiek mocīts un nekas labs tur nav sagaidāms.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Heh, atradu to autiņu, bet jau nonācis perekupu rokās m.ss.com/msg/lv/transport/cars/mitsubishi/grandis/kgjob.html Diezgan operatīvi strādā, safotogrāfējuši no 10 rakursiem. Izskatās ka autiņam ir problēmas ar eļļu. Katrā ziņā 10w 40 liet šeit galīgi nevajag. Paskatīties var, bet neiesaku šādi apkoptu autiņu.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Vispār labi modeļi par adekvātu cenu ātri pazūd. Skatījos kkādu lielāku hlamu Eiropas garākām braucienam, tjip KIA karnivālu. Noskatījos vienu Mitsu Grandis 11 gada. Tas ir viens no pēdējiem, ko vispār uzražoja, ar 2.4 benzīna motoru, sagāzēts. Naudiņās arī bija zem 4k.Brīvdienās uzmetu aci un vakar jau vairs nebija, sludinājums arhīvā. Biju iedomājies, ka ar tādiem veciem diezgan ilgi jātirgojās. Līdzīgi outlanderi, dīzeļi tur nedēļām stāv. Tie arī bišku dārgāki

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Un MK noteikumos noteikts, ka ātrās uzlādes stacijas nedrīkst tirgot dārgāk, kā fosilo degvielu. Pieļauju, ja citur Eiropā arī ir šādi noteikumi ātro uzlāžu komersantiem.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Akcīze sen jau ir ierubīta, OIK saucas.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Nē nu uz austrumu robežas sēta gan bezjēdzīga. Vai tad tas kkādā veidā apturēs potenciālu militāro iebrukumu, vai kāds pie mums sapņo pārbēgt, pārdot amfetamīnu? Tas ir tikai tāds nākotnes drošības līdzeklis, ja nu tai Krievijā vispār nebūs ko ēst vai visus slaktēs. Bet patiesībā tas ir tāds apliecinājums parastajām pīplam, ka mēs tak strādājam, jūs sargājam.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

JAP, tas arī ir galvenais instruments ar ko valstīs notur tai kapitālistu sistēmā. Solis pa kreisi un uzreiz procentlikmes pieaug, valstij rodas problēmas šo parādu apkalpot. Baltkrievu batjka jau vislaik kļančī to naudu, bet tikai neviens negrib dot, ja neskaita Krieviju.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

WALA rakstīja: Klau, tas ir tieši tapat kā personas aizņēmums, ja noplītē azartspēlēs (nu teiksim ceri nopelnīt ar naudas mahinācijām) , tad tā ir sūdīga aizņemšanās, bet ja aizņemies tādēļ lai tev būtu auto ar ko nokļūt darbā, tā jau ir visticamāk jēdzīga investīcija utt. Jāskatas uz divām lietām, kādi procenti un kāda ir aizņēmuma lietderība. Un pats par sevi tas absolūti nav nekas slikts.

Tas nav kā privātpersonām, jo aizdevuma procenti ir zemāki par inflāciju. Principā nauda paliek mazvērtīgāka un pēc 100 gadiem tie 12 miljardi, iespējams, nekas parāk liels neliksies.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Tev tak vislaik šeit stāsta, ka tas nekas traks neesot un ja vajadzēs, tad aizņemsies vēl. Tas jau nu gan nebūs īstais iemesls lai nemaksātu par EV. Covid jau nesenais piemērs, vajag-aizņemamies.

Tēma: Lietots auto - kādu marku/modeli meklēt?

Insekcam lieku treknu plusu

Tēma: Lietots auto - kādu marku/modeli meklēt?

Nu, reku viss ir ko prasījis m.ss.com/msg/lv/transport/cars/kia/carens/bmnpxd.html Es tikai uzreiz redzu pēc fotogrāfijas ka aizmugurēj@s durvis krāsotas un nobraukums ar nav maziņš, bet ar ādu. P. S. Es arī neredzu nekādu ekonomiju, mans benzīna Ceed ēd pat mazāk un nobraukts dīzelis tak tev nedos vairs rūpnīcas parametrus

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Nantē 30 varlamov.ru/4011018.html

Tēma: Ilons Masks, Tesla, Space X, utt.

Teslā krievu spiegi www.businessinsider.com/elon-musk-confirms-tesla-was-target-of-failed-ransomware-attack-2020-8?amp&__twitter_impression=true

Tēma: Kia Sportage facelift tests, atsauksmes un iespaidi 2018/2019

Cilvēks acīmredzami praktiskāks. Nezinu cik corolas universāliem bagāžnieks ir liels, bet tajā noteikti vairāk var salikt, nekā šitajos parketniekos. Otrs atslēgas vārds - hibrīds. Nebūs jau ilgi jāgaida, ka par izmešiem liks nodokļus augšā, hibrīdam tie būs mazi salīdzinot ar dīzeli.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Nē nu ir tas aplis tāds tramīgs. Sevišķi jau tumšā laikā, ziemā. Iedomājies cilvēks aizbrauc uz hoķi Piņķos un pa tumsu vālē mājās pa taisnu ceļu un uzreiz izlien šis aplis, kurš no tālumā nav redzams. Manā pieredzē aplim dabiski ir jānomierina satiksme, bet šeit ir jāpievērš uzmanība zīmēm. Kas principā ir viens un tas pats, kas krustojums.

Tēma: Ilons Masks, Tesla, Space X, utt.

www.nytimes.com/2018/06/30/business/tesla-factory-musk.amp.html

Tēma: Ilons Masks, Tesla, Space X, utt.

Pasaulē lielākā rūpnīca ir Volfsburgā un tā nedavelk līdz miljonam gadā. Cik saprotu visas iepriekšējās Teslas rūpnīcas ir tādi uz ātru roku sastellēti šķūnīši un viņi netiek galā ar pieprasījumu. Bet, vēlreiz saku, ka lai kko tādu būvētu tirgū, kur Tesla nemaz nav pārdotākais emobilis, apakšā jābūt kkādiem ekonomiskiem aprēķiniem. Tas viss norāda ka Teslas komanda šajā piecgadē plāno iekarot Eiro tirgu un to var izdarīt tikai ar zemu cenu. Lai cik inovatīvs būtu KKāds Teslas modelis, ja viņš maksās kā 3 golfi, tad nebūs lielu iespēju vācietim likt pārsēsties no audi, WV uz Teslu.

Tēma: Ilons Masks, Tesla, Space X, utt.

Berlīnē ražos 2 miljonus autiņu gadā. Lai tādus kvantumus saražotu(priekš Eiropas) apakšā jābūt pievilcīgai cenai.

Tēma: Ilons Masks, Tesla, Space X, utt.

Nezinu, par 15.septembri info parādās no maija. Tāpēc jau tiek būvētas tās megafabrikas Ķīnā un Berlīnē, ka viņas arī ražos arī tās baterijas. Lokalizācija, izmaksu samazināšana. Līdz šim tās Teslas jau veda no ASV.

Tēma: Ilons Masks, Tesla, Space X, utt.

Lab, komunisti, jūs vispār esat pie fiksējuši, ka 15.septembrī Ilons prezentēs jaunās paaudzes baterijas? Galvenie mērķi šīm baterijām - padarīt tās lētākas, tādējādi izlīdzinot Teslas cenu ar analogiem iekšdedzes autiņiem. Otrs mērķis esot sasniegt 1 miljonu jūdžu bez bateriju maiņas, bet tas vēl gluži neesot sasniegts. Lūk ja tas tiks izdarīts, tad jau droši var prognozēt naftas ēras beigās un Teslas dominanto stāvoklī. Ne jau pa velti tur tās akcijas kotējās.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Apkopes noteikti vari veikt LV, ja tur nav kkādi īpaši nosacījumi pie auto iegādes DE. Kā zināms DE ik pa laikam subsidē jaunu auto iegādi un tur var būt kāda atruna ka auto nedrīkst izvest no valsts kādu noteiktu laiku. Igaunijā jau štukoja šitā elektro subsidēt cik tur 20000 jānobrauc gadā pa est ceļiem, tad saņem kompensāciju. Visticamāk pat šādā gadījumā apkopes var veikt LV., reģistrēt nevar.

Tēma: Ilons Masks, Tesla, Space X, utt.

twitter.com/bespokeinvest/status/1295763183047778311?s=19

Tēma: Ilons Masks, Tesla, Space X, utt.

viencexperc rakstīja: Nē. ASV ir rūpnīcas gan VW, gan BMW un MB. ASV auto tirgus ir daudz lielāks kā Eiropas. ASV gadā notirgo ap 17,053,566 auto, bet pa visu Eiropu ( kurā dzīvo vairāk cilvēku) - ap 15 miljoniem. Tas ir liels tirgus, kuru grib ieņemt jebkurš. Tagad jau Ķīnieši mēģina ienākt. Vienkārši ASV nav iespējams tirgot sūdus. ASV galvenais priekšnoteikums ASV ir uzticamība un remontu dārdzība. Franči reiz apdi*sās tik stipri, ka izlidoja no ASV uz neatgriezšanos. Bet Eiropā Fords ieņem otro vietu ( Focus) un Fiesta ap desmitnieku. Ķīnas tirgū gan VW var izpausties. Uz to sūdu fona VW izskatās lielisks, tāpēc puse no visiem VW ir tirgoti Ķīnā. Bet skatoties uz pārdošanas apjomiem, VW jau trešo gadu pēc kārtas Ķīnā ir tirdzniecības kritums.

Ķīnas tirgū gan VW var izpausties. Uz to sūdu fona VW izskatās lielisks ====DDD bet arī Ķīnā tie folksvāgeni tiek stipri apgraizīti, lai varētu konkurēt. Tie nav tie paši modeļi, kas Eiropā. Tak nav iespējams pardot visādas ādas un elektriskos ķimerus budžeta klasē.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti