Bija, mēs te uztraucamies kā Tev tajā miglā iet. ![]()
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Conqueror rakstīja: tur kaut kāds kristaps rāpjas pa klintīm. A kāds sakars ar iauto? Ja viņš brauktu ar auto pa klintīm tad būtu sekošanas vērts
Tak GB12 uz turieni ir aizspēries, bet nestāsta ko tur dara. Kristaps arī, viņš jau viens nerāpjas. Viņš organizē grupas uz dažādiem kalnu rajoniem un apmāca kāpt gribētājus, moška arī GB12
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Es jau Te vienreiz stāstīju par savu paziņu, kas nopirkuši Teslu. Viņa lādē vienreiz nedēļā, kur tad jūs tā taisāties braukt ikdienā?Ja tu dzīvo kkur starp Talsiem un Tukumu, tad līdz abām pilsētām būs 30km.Tas ir 60km dienā, mierīgi visu nedēļu var braukt ar vienu uzlādi.
Nezinu, tāpēc arī prasu. Reku Liepiņš arī aizspēries uz turieni
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Šeit var lamāties? Tad es par policijas patruļu darbību. Jāņos šamie spietoja pa pustukšo Rīgu un meklēja kādu pārkāpumu, bet šajā vīkendā, kad bija milzonīgi sastrēgumi uz Via Baltic Saulkrastu virzienā, neredzēju nevienu ekipāžu. Tāda sajūta, ka Policija strādā tikai pēc kkādiem īpašiem rīkojumiem, nevis ikdienā cenšas normalizēt satiksmi.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
650 kad lasa tad ir jasasprindzinās, ļoti līdzīgs tips Levitam. D
OK, turies. Smieklīgi būs ja tu tai kapā arī miglu sastapusi.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Neviens jau nepirka autiņu tieši tāpēc, ka tur 19 ripuļi. Vienkārši viņi tur bija, smuki izskatās un vairāk neko nevajag.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Msh, nu ko tur murgo? Man KIA ir visparastākā atslēga, Tucsonam ir start stop un kad ar atslēgu pieej klāt bagāžniekam viņš pats ataisās. No vienas puses jau forši, nāc no veikala ar pilniem maisiem un nekas nav jādara, bagāžnieks jau veras. Jāatceras tikai ka uzturēties auto aizmugurē bez vajadzības nedrīkst, tad viņš ne pa ķeksi vērsies.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
VWfans rakstīja: Daži turpmākie vērojumi par KIA-Sportage. 1. Uzpildīju degvielu pēc nobrauktiem 597 km. Tajos ietilpa pustālais brauciens uz Ziemeļvidzemi. Vidējais patēriņš 5,41 litrs uz 100 km. Borta dators par šo periodu rādīja 5,5. Forši - tas nemelo. 2. Kaitina start-stop sistēmas esamība. Cenšos pierast katrā braucienā atslēgt, bet dažreiz aizmirstas. 3. Kaitina pārāk daudz visādu brīdinošo pīkstuļu. Piemēram, auto pīkst, ja, stāvot uz vietas, ieliek atslēgu aizdedzē un tura vaļā durvis. Ja vēlies stāvvietā pasēdēt, kādu gaidot un tagad vasarā turot vaļā durvis, tad nevari atslēgu turēt, kur ierasts - atslēgas caurumā, bet tā jāliek uz paneļa vai kādā plauktā.
Atslēgu nedrīkst atstāt aizdedzē, nosēdīsies aķis. Man atšķirībā no tevis nekas nepīkst un ir sanācis pāris reizes aizmirst aizdedzē atslēgu, bija jāpiepīpē. Taka tas ir uzlabojums, nevis defekts
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Kādā bāzītē :D Tā ir pilnākā komplektācijā, kas stāvēja izlikta dīlera apartamentos apskatei. Tak varot pats uzlikt R18 vai 17 ja esot tāda vēlme.
Uzraksti kāds laiks galapunktā. Vieni paziņas līdzīgi aizpirda uz to Eiropas tālāko ziemeļu punktu, Nordkapu. Liela vilšanās galā, jo viss kaps bija ietīts biezā miglā
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Atradu ierakstu youtu.be/Ad9cg6Pu8es
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Es vienreiz biju iemetis "Kopā" raidījumu, kur čaļi stāsta par savu pieredzi elektro atzīšanā no NOR un ekspluatāciju šeit. Vismaz vienam no viņiem elektro iegādes priekšgalā ir ekonomika, ekonomika un vēlreiz ekonomika. Viņš speciāli meklējis lētāko piedāvājumu NOR un ar visām lidmašīnas, prāmja biļetēm viņam tas auto izmaksājis 4000. Viņš netaisās vairs pārsēsties atpakaļ uz iekšdedzes dzinēju. Tur diez vai var runāt par kkādiem statusiem
Iečekojiet kā Teslas peld. I. Masks piezīmējis, ka Teslas var izmantot laivu vietā motor.ru/news/swimming-teslas-06-08-2020.htm
Nē, servisā pirmais ko maina ir visu termostatu. Kādas vēl blīves tur skatīsies, pasaka beigts un viss. Pasūta termostatu un10 minūšu darbs, viegla nauda.
Ar termostatu visi servisi sāk, jo viņu nomainīt nav nekādas problēmas. Saki lai pārbauda vai viņš ir beigts nevis vienkārši nomaina. Nomainīs Tev un brauksi pilnā pārliecība, ka viss OK, bet nekas jau nemainīsies.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Es izbrauca iauto gada pasākumā tieši šo modeli ar ručku. Bet nu saproti, tas ir tikai mirkļa iespaids. Tāds sportisks ir bet nu baigi drēbina uz nelīdzena ceļa.
Žirika partija LDPR pārņem protesta vilni youtu.be/-3Wds6sRRq0
Kur, tur? Aziātu benzīna motori kardināli atšķiras no vāciešiem. Tur nekādus gutalīnus 5-40 nedrīkst liet. Japāņi jau šobrīd ievieš 0w 8 eļļas www.fuelsandlubes.com/fli-article/new-low-viscosity-grade-engine-oil-specification-rises-from-the-ashes-of-category-development-delays/ P. S. Arī tava Honda
Nu bet jā, 100% jau neko nevar apgalvot. Tāpēc es viņam iedevu pazīmes - mitrā laikā pastiprināti svīst logi un liela sala laikā veidojas sarma logu iekšpusē.