Kārtot: Augošā secībā

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Bija, mēs te uztraucamies kā Tev tajā miglā iet.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

650 atkal daiļrunīgs

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Conqueror rakstīja: tur kaut kāds kristaps rāpjas pa klintīm. A kāds sakars ar iauto? Ja viņš brauktu ar auto pa klintīm tad būtu sekošanas vērts

Tak GB12 uz turieni ir aizspēries, bet nestāsta ko tur dara. Kristaps arī, viņš jau viens nerāpjas. Viņš organizē grupas uz dažādiem kalnu rajoniem un apmāca kāpt gribētājus, moška arī GB12

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Es jau Te vienreiz stāstīju par savu paziņu, kas nopirkuši Teslu. Viņa lādē vienreiz nedēļā, kur tad jūs tā taisāties braukt ikdienā?Ja tu dzīvo kkur starp Talsiem un Tukumu, tad līdz abām pilsētām būs 30km.Tas ir 60km dienā, mierīgi visu nedēļu var braukt ar vienu uzlādi.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

twitter.com/vx_lv/status/1293897599171387394?s=19

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Nezinu, tāpēc arī prasu. Reku Liepiņš arī aizspēries uz turieni

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Kāpēc vairāk nav ziņojumu no Lofotu salām?

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Šeit var lamāties? Tad es par policijas patruļu darbību. Jāņos šamie spietoja pa pustukšo Rīgu un meklēja kādu pārkāpumu, bet šajā vīkendā, kad bija milzonīgi sastrēgumi uz Via Baltic Saulkrastu virzienā, neredzēju nevienu ekipāžu. Tāda sajūta, ka Policija strādā tikai pēc kkādiem īpašiem rīkojumiem, nevis ikdienā cenšas normalizēt satiksmi.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

650 kad lasa tad ir jasasprindzinās, ļoti līdzīgs tips Levitam. D

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

OK, turies. Smieklīgi būs ja tu tai kapā arī miglu sastapusi.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Neviens jau nepirka autiņu tieši tāpēc, ka tur 19 ripuļi. Vienkārši viņi tur bija, smuki izskatās un vairāk neko nevajag.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Msh, nu ko tur murgo? Man KIA ir visparastākā atslēga, Tucsonam ir start stop un kad ar atslēgu pieej klāt bagāžniekam viņš pats ataisās. No vienas puses jau forši, nāc no veikala ar pilniem maisiem un nekas nav jādara, bagāžnieks jau veras. Jāatceras tikai ka uzturēties auto aizmugurē bez vajadzības nedrīkst, tad viņš ne pa ķeksi vērsies.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

VWfans rakstīja: Daži turpmākie vērojumi par KIA-Sportage. 1. Uzpildīju degvielu pēc nobrauktiem 597 km. Tajos ietilpa pustālais brauciens uz Ziemeļvidzemi. Vidējais patēriņš 5,41 litrs uz 100 km. Borta dators par šo periodu rādīja 5,5. Forši - tas nemelo. 2. Kaitina start-stop sistēmas esamība. Cenšos pierast katrā braucienā atslēgt, bet dažreiz aizmirstas. 3. Kaitina pārāk daudz visādu brīdinošo pīkstuļu. Piemēram, auto pīkst, ja, stāvot uz vietas, ieliek atslēgu aizdedzē un tura vaļā durvis. Ja vēlies stāvvietā pasēdēt, kādu gaidot un tagad vasarā turot vaļā durvis, tad nevari atslēgu turēt, kur ierasts - atslēgas caurumā, bet tā jāliek uz paneļa vai kādā plauktā.

Atslēgu nedrīkst atstāt aizdedzē, nosēdīsies aķis. Man atšķirībā no tevis nekas nepīkst un ir sanācis pāris reizes aizmirst aizdedzē atslēgu, bija jāpiepīpē. Taka tas ir uzlabojums, nevis defekts

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Kādā bāzītē :D Tā ir pilnākā komplektācijā, kas stāvēja izlikta dīlera apartamentos apskatei. Tak varot pats uzlikt R18 vai 17 ja esot tāda vēlme.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Uzraksti kāds laiks galapunktā. Vieni paziņas līdzīgi aizpirda uz to Eiropas tālāko ziemeļu punktu, Nordkapu. Liela vilšanās galā, jo viss kaps bija ietīts biezā miglā

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Atradu ierakstu youtu.be/Ad9cg6Pu8es

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Es vienreiz biju iemetis "Kopā" raidījumu, kur čaļi stāsta par savu pieredzi elektro atzīšanā no NOR un ekspluatāciju šeit. Vismaz vienam no viņiem elektro iegādes priekšgalā ir ekonomika, ekonomika un vēlreiz ekonomika. Viņš speciāli meklējis lētāko piedāvājumu NOR un ar visām lidmašīnas, prāmja biļetēm viņam tas auto izmaksājis 4000. Viņš netaisās vairs pārsēsties atpakaļ uz iekšdedzes dzinēju. Tur diez vai var runāt par kkādiem statusiem

Tēma: Ilons Masks, Tesla, Space X, utt.

Iečekojiet kā Teslas peld. I. Masks piezīmējis, ka Teslas var izmantot laivu vietā motor.ru/news/swimming-teslas-06-08-2020.htm

Tēma: Volvo V70 II, 2007. 2.4 dīzelis 120kw zūd tosols.

Nē, servisā pirmais ko maina ir visu termostatu. Kādas vēl blīves tur skatīsies, pasaka beigts un viss. Pasūta termostatu un10 minūšu darbs, viegla nauda.

Tēma: Volvo V70 II, 2007. 2.4 dīzelis 120kw zūd tosols.

Ar termostatu visi servisi sāk, jo viņu nomainīt nav nekādas problēmas. Saki lai pārbauda vai viņš ir beigts nevis vienkārši nomaina. Nomainīs Tev un brauksi pilnā pārliecība, ka viss OK, bet nekas jau nemainīsies.

Tēma: MADE IN CHINA! Auto un tehnoloģijas

twitter.com/chinapev1/status/1291028711081250818?s=19

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Es izbrauca iauto gada pasākumā tieši šo modeli ar ručku. Bet nu saproti, tas ir tikai mirkļa iespaids. Tāds sportisks ir bet nu baigi drēbina uz nelīdzena ceļa.

Tēma: Kas notiek pie mūsu kaimiņiem Krievijā?

Žirika partija LDPR pārņem protesta vilni youtu.be/-3Wds6sRRq0

Tēma: Volvo V70 II, 2007. 2.4 dīzelis 120kw zūd tosols.

Kur, tur? Aziātu benzīna motori kardināli atšķiras no vāciešiem. Tur nekādus gutalīnus 5-40 nedrīkst liet. Japāņi jau šobrīd ievieš 0w 8 eļļas www.fuelsandlubes.com/fli-article/new-low-viscosity-grade-engine-oil-specification-rises-from-the-ashes-of-category-development-delays/ P. S. Arī tava Honda

Tēma: Volvo V70 II, 2007. 2.4 dīzelis 120kw zūd tosols.

Nu bet jā, 100% jau neko nevar apgalvot. Tāpēc es viņam iedevu pazīmes - mitrā laikā pastiprināti svīst logi un liela sala laikā veidojas sarma logu iekšpusē.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti