Dzinējs ir džedajs 1.6 turbo GDI. Atklāti sakot neesmu iedziļinājies ar ko smartstream dīzelis atšķirās no iepriekšēj@s paaudzes dīzeļiem, jo uzskatu ka tehnoloģiski tur tak nekas nemainās. Main@s tika atgāzu sistēma, tiek salikti papildus filtri, EGeRi utt. Tas viss lai samazinātu kaitīgos izmešus.
Cita lieta ir jaunie smartstream GDI motori, kas strādā jauktajā Otto, Atkinsona ciklā. www.google.com/amp/s/www.caranddriver.com/news/amp28284180/hyundai-cvvd-car-engine-technology-explained/
Jaaa, bet nu gan dīzelis, gan benzīns tagad iet zem smartstream nosaukuma. Atsauksmes tev neviens neiedos, jo tikai tagad sāk viņus likt uz visiem KIA/Hyundai modeļiem.
Galīgi jau atsituši es no rokas, kas baro auto.tut.by/news/road/691478.html
Seller man ir reāla pieredze ar Tucsonu.
Palasot šeit esošos komentārus liekas, ka daudzi nemaz nesaprot kas īsti ir kapitālisms.
Aaa nee. Paskatījos Forum auto jau nāk ar jaunajiem smartstream 1.6 dīzeļiem, īpašais piedāvājums wv fanana auto 22000eiro
Ļoti konservatīva cilvēka izvēle. Tā teikt viss pazīstamākais, tehnoloģiski vecākais ir izvēlēts. Bet būs droši.
Man liekas kkas te arī putrojas. KIA ir 1.6 dīzeļi, bet viņu neliek uz Sportage. Šeit bija jābūt 1.7 dīzelis
Redzi, msh, tas nav atskrūvēt 4 skrūves. Tur ir tā samudjīts, ka cilvēki vislaik dzesējas.
Vot, vot vieglāk ir nopirkt jaunu Golfu(tava vecuma) nekā nomainīt to vadības bloku 
Visticamāk tev ventilatora centra ir vadības bloks ar tranzistoriem un vēl visādiem loriņiem. Kkas no viņiem ir izbeidzies un salabot var k@ds opitnijs elektriķis kam patīk čakarēties. Vāciešiem tur viss sataisīts tā lai neko nevar salabot, jo viņi maina visu bloku vai pat ventilatoru ar to bloku.
Vēl es zinu vienu korejiešu bodīti pie Spices, tai tirdziņā, noliktavās. Tur izskatījās, ka čaļi ar visādiem bleķiem ņemās.
Nu bet ne jau arkas jaunām mašīnām.
Vakar vakarā jau policija štopēja nost visādus aizdomīgos. Netrafarēts Subaru panāca aiz manis braucošo, es jau domāju ka atkal mani ņems priekšā.
Ceru ka infektologu Kasiņu arī kāds monitorē 
Tu raksti, vajadzēja paņemt to Teslu Eiropā. Man liekas pag. piektdien Kopā bija raidījums par elektro iegādi, ekspluatāciju. Tad tas viens čalis arī atzīmēja kad dzina savu mazakumalatora mašīnīti no Norvēģijas, ka viskritiskākais posms bijis atbraukt no Ventspils līdz Rīgai. Viņi visi savas mašīnas lādējot 20-30min pie ātrajām uzlādēm. Teslai lādējamie atšķiras un tur var uzlādēties tikai Teslas. Lai arī kā tur viņu nelamātu, bet viņa tomēr ir brends ar zināmiem bonusiem, nevis parasts elektro.
Atvainojos, tuvākais čārdžeris tomēr ir Pērnavā un vēl divi Lietuvā. Pie mums 0
Eiropā jau viss OK ar pārvietošanos, tur cītīgi noklāts Teslu uzlādes tīkls. Cik noprotu, tad līdz šim tais Teslas superčārdžeros varēji lādēties uz šāri. Pie mums ir auzas ar šito, plānotas tikai 2 uzlādes Salaspilī un Rēzeknē un tuvākais čārdžeris Varšavā.
Jautājums bija:"Vai jūs šovasar plānojat doties ceļojumos(ne darba darīšanās) ārpus Baltijas".
Protams, ka darba darīšanās nedrīkst skaitīt, man ar tagad ved virtuves mēbeles no Vācijas. Tas gluži nav viens un tas pats, kas vazāties pa lidostām, tūristu vietām.
Aptauja noslēgusies
14 Jā
36 Varbūt
50 Nē
Camry visi info datčiki, panelis stipri novecojuši ar daudz krāsainiem simboliem, bet vienlaicīgi viss ir sīks, nelasāms. Tas man nepatika, kad testēju Camry.
Principā aptaujā par došanos ārpus Baltijas skaitļi nemainās. 12%atbild, ka noteikti dosies kādā ceļojumā, 36% vēl nezin, bet pieļauj tādu iespēju un 52% noteikti nekur ārpus Baltijas nedosies. Aptauja vēl ies nepilnas 2 dienas
Jauns maksāja 16,17 tk ls
Intereses pēc pat uzblieza aptauju twiterī, pagaidām tikai 11% plāno noteikti doties ārpus Baltijas. Pārējie eksistēs 
Tagad tūristiem piemaksā par ceļošanu. Sicīlijā atmaksā pusi aviobiļešu cenu pie hoteļu rezervēšanas, Japānā izsniedz 185$dolāru vaučerus par katru dienu(caur bukingu nedrīkst) , Bulgārijā bezmaksas pludmales utml.