Nu, nu es gan nebraukšu. Tīko izslimoju.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Nu, nu es gan nebraukšu. Tīko izslimoju.
Tikai nevajag likt naivas cerības, ka kkas pats no sevis izčabēs tagad. Līdz vakcīnai būs jāgaida kā minimums gadu un pa to laiku jums jāsaved sevi kārtībā(veselību) un jāmēģina izslimot.
Igauņi ražos savas 6x6 bruņumašīnas twitter.com/Volx2U/status/1247514375398862848?s=19
Smagais ar vilcienu twitter.com/LVceli/status/1246324285435715584?s=19
Cenas uz augšu sakustējās, jo Tramps atkal kko bija satvītojis, kas neatbilst realitātei. Tagad pat prognozē 10$ par mucu oilprice.com/Energy/Energy-General/The-OPEC-Meeting-Could-Send-Oil-Prices-Crashing-Below-10.html
Degvielas tirgus sakustējās uz augšu. Prieki var būt arī īsi
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Viņi nedzīvo šiki, jo visu naudu iegulda.
Nekāda sarkasma. Vienā citā forumā(sporta) bija tāds čalis, Agris lkm, kas atreferēja sporta notikumus. RAI Sport utt., tam bija viesu māja ar šķīvi. Lielījās cik tur simtus kanālus ķerot
650 tu neesi tas čalis, kam bija viesu māja meža vidū un kas cauru dienu satelīta šķīvi grozīja?
Redz, tu jau pats arī atbildi. Neredzu nekādu ekonomisku ieguvumu no šī kara. Tas ir tāds pats robežstrīds, ka Folklendu salas starp UK un Argentīnu.
Karš Jemenā. Saudīti atbalsta savu Jemenas vadību, husīti galvenie opozicionāri. Nesen šamie ar droniem sabombardēja saudītu naftas krātuves un ik pa laikam palaiž kādu raķeti uz Rijādu.
Corona ieradusies arī Āfrikā apnews.com/9634f62c20a5926b4ad94f5d301b1c5c
Ja par kariem iet runa, tad vienīgais reālais karšs šobrīd var izcelties vienīgi Persijas līcī. Vai nu krievi caur irāņiem ar husītu palīdzību varētu mēģināt sabumbot SA naftas krātuves. Vai arī Irāna jau tradicionāli var noslēgt līcī. Tā rezultātā cenas ies uz augšu. Otrs variants, ka ASV sāks bumbot Irānu. Abi varianti win win, cenas ies uz augšu.
Vajag lasīt grāmatas twitter.com/Elvis_Elvis86/status/1240320145563795456?s=19
Corona var būt arī jūsu mājas mīluļiem www.scmp.com/news/hong-kong/health-environment/article/3075650/first-dog-found-coronavirus-has-died-after
Tēma: Auto raustās
Vismaz viens no retajiem, kas uzraksta par finālu. Savādāk te visi dod padomus un gudrojas, bet jaut. uz devējs noskaidrojis ko vajag pazūd ar galiem.
Portālu arī vajag pārdēvēt Icorona................ aktuālāk nekā auto ![]()
Tēma: Egr atslegsana
Ja interesē sīkāk var palasīties šeit www.underhoodservice.com/the-ins-and-outs-of-variable-valve-timing-vvt-systems-and-their-role-in-vehicle-emissions/ Tikai atceries ka ar šitām vāciešu eļļas maiņām tajos motoros neies cauri. Eļļai jābūt svaigai, tad arī viss strādās OK. Attiecīgi pērkot lietotu to grūti būs pateikt vai tas motors ir apkalpots savlaicīgi
Tēma: Egr atslegsana
Dīzelis ir dīzelis, nav ko tur aiz matiem pievilkt. Pareizāk būtu nopirkt atbilstošu autiņu, kas domāts pilsētai. Tad arī nebūs visas šīs problēmas. Varu ieteikt motorus ar Cvvt tehnoloģiju(piem. mana KIA) kur tāds elements kā EGR neeksistē, jo nesadegušas gāzes jau regulē pašos cilindros.
Tēma: Egr atslegsana
Nemācēšu precīzi atbildēt, bet pa lielo dīzeļi ir domāti gariem pārbraucieniem, tad viņiem egr strādā un tie filtri iztīrās. Ventspils - Rīga, labi, Ķekava-Rīga, slikti.