Jāpērk ir tāpēc, ka citu valstu pieredze to rāda. Ja nav tie ventilējamie aparāti, tad ārstam ir jāizvēlas kurš dzīvos un kurš mirs. Mēs esam pāris nedēļas atpalikuši no Itālijas. Tieši tā, ja tiks izolēta kāda apdzīvotā vieta(Durbe, Liepāja), tad jau būs par vēlu, jo visiem slimniekiem nepietiks gultas vietas slimnīcās.
Es pārdzīvoju par tevi, kas turpina domāt par kkādu dalīšanu.
Bet kāds pamats optimistiskam skatījumam, ka mums nebūs tūkstoši saslimušo? Ja jau tas vīruss ir šeit, tad viņš izplatīsies. Labos piemērus var meklēt Āzijā, kur jau bijušas visādas infekcijas saslimšanas un viņi tam pievērš vajadzīgo uzmanību un ir iemācījušies viņas lokalizēt. Es tak saku, ka te nekas tāds nav piedzīvots un cilvēki tik domā par naudu.
Parastā shēma, kā ES līdzekļu gadījumā un zaļās enerģijas ieviešanas gadījumā. Korona nebūs izņēmums, līdzekļi tiks sadalīti pareizajos virzienos 
Latvijā ir neglābjama, jo cilvēkiem saprātu ir aizēnojušas banknotes. Latvijā nevis spriež kur iegādāties nepieciešamo medicīnisko aparatūru vai nepieciešamības gadījumā kuras aizvērtās slimnīcas reanimēs, bet kas segs zaudējumus no slimības lapām, meklē miljardu uzņēmējiem????
Kas notika Ķīnā, uzņēmēji pāris dienu laikā uzceļ jaunus hospitāļu un uz vīrusa epicentru aizsūta visus labākos mediķus.
Aple paziņo par visu veikalu slēgšanu ārpus Ķīnas m.lenta.ru/news/2020/03/14/apple/
Precizējums - egr ieslēdzas optimālā dzinēja darbības režīmā. Problēmas ar egr liecina, ka īpašnieks nav izvēlējies optimālo dzinēju viņa braukšanas stilam. Sapērkās dīzeļus un braukā pa pilsētu, nav optimāls darbības režīms un tāpēc arī visas problēmas un ne tikai ar egr vārstu.
EGR vārsts vispār tikai uz laiku ieslēdzas. Tas parasti ir uz zemiem apgriezieniem, kad ber virsū viņš aizveras.
P. S. Otrdien Austrijā tiek ieviesta kamandant stunda, no 19.00 līdz 7.00 bez ausvaisa neviens uz ielas nedrīkst rādīties. Kā tad tas var neietekmēt tavu ikdienu?
Tu jau vari neko nemainīt, bet mainīs tos citi. Ja teātrī, kino, restorāni būs ciet, tad tu tāpat kā citi mājās sēdēsi. Izbraukusi no LV visur bus jānes zīmes, ka tu esi normāls, nevis zombijs.
Man jau sieva stāstīja par Viļņas tukšajiem veikaliem vēl tad, kad mums neviens neslimoja vēl ar Corona.
Kkā pie arābiem nemana to vīrusa izplatību????
Jābrauc šodien iepirkt pārtikas krājumi.
Ženēvā būs ķīniešu Aiways U5, bet ne tāpēc, ka nenotiek izstāde Pekinā, bet viņi jau to autiņu ir sertificējuši Eiropā un sāks pārdot.
Vēl būs redzams U6ion, bet tas vēl neesot plānots pārdot.
JAP es jau ieverteju to, bet tas gluži nebūs Dacia. Šeit cilvēks prasa mazāk ekrānus un vēl visādas viņam nevajadzīgas lietas. Soul ir tieši tas-piepacelts, bet bez 4x4 un nekā tāda īpaša tur nav, ja neskaita dizainu.
Lūdzu - KIA Soul EV.......................tik pie mums jaunu nenopirkt
Par kādu ietaupījumu iet runa!? Pērkot mašīnu tu jau uzreiz iebrauc mīnusos nevis ietaupi.
Nevaru saprast kāpēc benzīnu "šķaida", jo tas tak tā pat jau rūpnieciski ir tīrāks degvielas veids.
Reku Indonēzijā jau ir 30% biodīzelis un no marta būs 40%. Tas uz mūsu cipariem izskatās kosmos www.thejakartapost.com/news/2020/02/11/indonesia-to-start-trial-use-of-40-percent-biodiesel-b40-fuel-in-march-association.html
Jap, VW pieder dažādi ražotāji - Škoda, Seat, Porche, Audi, Bentley, kpuzņemumi ķīna un gan jau vēl kādi.
Ta ir tā saucama unifikācija. Letajiem modeļiem liek VW motorus, kārbas un dārgajam galam - Porche tehnoloģijas. Atšķiras tikai iepakojums.
SEATs ir tas pats VAGs, līdz ar to problēmas tādas pašas.
Analogas detaļas tikai meklē tie, kam tās oriģinālā dārgas un kas to mašīnu nevar atļauties uzturēt 