Avārija, neatmaksājas taisīt. Visdrīzāk.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Protams, man arī viens paziņa nobircis Audi 80 prieks darba(celtnieks). Esot letas rezerves daļas, brauks kamer nomirs. Tai mašīnai noteikti kādi 20+ Savukārt vakar pie bērndārza, kur iet meita, aizrullēja viens lepns Audi ar zilu mākoni no abām trubām. Tas autiņš točna jau patēre apmeram tikpat daudz eļļas cik degvielu. Drīzuma mēs to audi vairs neredzēsim, lai arī viņam gadi kādi 8 max.
Kur tad par 22000 var nopirkt Sportage? Šobrīd Skandi motors reklamējas ar atlaidēm līdz 6000, tad tur var Kaškaju dabūt par 22900 noliktava.skandimotors.lv/?_ga=2.189238891.1102643380.1581451321-259501163.1581451319
Tēma: Passat B7 keyless
Nedomāju gan, ka būtu korektāk. Piemēram nekorekti būtu salīdzināt ekspluatāciju Austrālijā un Latvijā. Savukārt Krievija ekspluatācijas apstākļi ir identiski, ja tā nav Sibīrija. ARĪ Vācija neder. Daži modeļi tiek ražoti speciāli Krievijai. Piemēram ir Kreta un Solaris no Hyundai. Daudzi modeļi tiek komplektēti, bet detaļas tak tādas pašas, kāčehu škodai, piemēram.
Tēma: Passat B7 keyless
Balts dūmu mākonis bija kondensāts. Sakrājies mitrums stāvot un gaidot Tevi
Es tūlīt to video sameklēšu.
p.s. tā nav mana statistika
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Kur mums autobūve iestrēgusi?
Tēma: Passat B7 keyless
Uk ko es teicu, ka visiem vāciesiem ir problemas ar slēdzenem, bagāžniekiem, logiem? Kur ir tie gudrie tagad? Tas nav izteikti tikai vecam mašīnām, bet arī pavisam jaunām. Bļudenovs(auto experts) nesen bija ielicis savu izmeklešanu par BMW. Tam šitā glučī elektriskie spoguļi, kas paši izdomā kad atvērties/aizvērties un visa tā sistēma saistīta arī ar logiem, kas ar laiku šitā pat sāk glučīt. Tur risinajums bija, kad nomaina visas iekšas spogulī. Tas itka mitrā laika sāk šitādus pigorus taisīt. BMW pārstāvis, protams, stāstīja,ka pasaule tie esot kkādi 0,5% gadījumu, bet Krievijā % esot augstāks, bet ne milzīgs. Čalis pec tam interneta uztaisīja aptauju kur vairāk kā 50% BMW 3.sērijas īpašnieku sastapušies ar identisku problēmu. p.s. autiņš bija nobraucis 1000km
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Tas ir jauns auto, apkopjās pie dīlera! Beidz meklēt visādas atrunas lai tik nemainītu eļļu.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Jā, bija jau dzirdēts, ka tie vācieši baigie knauzeri. Par 100eiro nobeigs motoru acis nepamirkšķinot ![]()
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
To tak var redzet pēc šī topika, ka ar eļļas nemainīšanu aizraujas vācieši.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Kā biedinājumu visim vācu eļļu mainītājiem ielikši šito video p.s. var sākt skatīties no 30.min
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Es tā silti iesaku.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Spiežu roku, jo salīdzinot ar ""Extra"" eļļas maiņas izmaksām, vāciešiem tajos motoros neko tik viegli nevar salabot un cenas ir kosmiskas. Tiko nopirku 5_30 Valvoline kanniņu pa 38eiro(5l). Tas sanāk uz 100tk.(ja maina pa 25tk.) extra 2maiņas, 76eiro + 2 filtri. Noapaļojot 100eiro p.s. atceramies, ka dzesēšanas šķidrums arī jāmaina/jāskalo ik pa 3 gadiem
Kreiss baigi kurina ogles. Kad brauc vakara no Mārupes uz Jaunmarupi uzreiz jūt ogļu smaķeli pie Kreisa. Dabūnu pat parslēgt ventilāciju. Ko diez tie apkārtejie māju iedzīvotāji saka?
Interesants rakstinš par manu motoru iekš Za ruļom Principā vienīgais izturīgais mūsu gadsimta motors, bet arī šīs modifikācijas vairs jūs jaunajos KIA/Hyundai modeļos nesastapsiet. www.zr.ru/content/articles/917777-vse-problemy-dvigatelya-hyundai/
Masks apaug ar tauciņiem www.znak.com/2020-01-30/sostoyanie_ilona_maska_vyroslo_na_2_3_mlrd_vsego_za_chas
Man ir arī parastais automāts.
Ja jau ta būtu, ka saki, tad jau nebūtu nekādas jēgas izlaist tos divsajūgu robotus.
KIA CEED ar parasto automatu un Hyundai Tucson, kas ir 400kg, 1/3 smagaks, ar robotu patere līdzīgu daudzumu degvielas. Arī Tucsons parvietojas raitak, karba sledzas kā dievs.
Vienīgā taisnība, ka šis robots ir šausmīgi dargs un ja viņš plīsīs, tad jauns jau būs kkur 1/2 no atlikušas mašīnas vērtības.
p.s. nevajag pirkt DSG
ezis71 rakstīja: Tad kas ir robots un kas ir variātors?
Viņš tev stāsta par viensajūga robotiem, kas ir paši lētākie ražošanā un tos liek uz budžetniekiem. Savukart divsajūgu roboti ir pašreizejās autobūves augstakais punkts, jo ekonomē gan degvielu , gan arī atrāk parslēdzas un ir domāti sportiskākai braukšanai. Savukārt variatori ir tāds pārejas posms no parastās karbas uz robotiem. Domāti tādai mierīgai brauksanai un ne par kadu sportu vai smagiem ekspluatacijas režīmiem šeit nevar iet pat runa. Atiecīgi tu vari smagi iekrist, ja kads pirms tevis to variatoru ir varojis, tad viņš būs ātri vien beigts. p.s. mana īpašumā ir divsajūgu DCT robots