Kārtot: Augošā secībā

Tēma: auto slāpst nost

Tak nav tur nekāda tāda elektronika. Tas ir pats elementārakais autobūves eksemplars. Rigaa ar nav variantu, jo visi servisi grib ātri nomainīt kādu detaļu un saņemt piķi.ir forumi konkrētai markai, kur arī var palasīties par kkādām izteiktām likstām konkrētām modelim. Un tad jau ar savu versiju tu vari doties pie kāda servismeņa, neviens tev galvu nelauzis un stundām nepetis to autiņu. Tā ir zeme nomesta nauda, ja skatās no servisa puses.

Tēma: auto slāpst nost

Tipiska mūspuses auto ekspluatacija. Nevis izpētīt kas tur gluko un savest kārtībā, bet pārdot. Ar nākošo autiņu tev būs tāpat, ja nemainisi attieksmi. Pēc aprakstīta tur nevar būt kāda mirstama vaina, kad autiņš norakstīts. Vienkārši vecums.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

iauto pūš pīlītes uzladets.lv/ionity-maina-cenu-iauto-pus-pilitites/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=ionity-maina-cenu-iauto-pus-pilitites

Tēma: auto slāpst nost

Auto ir jāsagatavo ziemai. Tucsoniem ir problēma mitrā laikā, kad uz bloku, kur atrodas visi drošinātaji, releji samet mitrumu un vadi sāk oksidēties. Tur ir tāds paprāvs caurums spārna pusē(iet visi vadi) pa kurieni arī mitrums nonāk uz tiem relejiem.Tas caurums jāmēģina kkā aizklāt, vadus notīrīt. Par to liecina, ka tev nav viena izteikta problēma, bet vesela čupa ar nekorektu darbību.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Paskat, kā Ņiva kārpās twitter.com/infomoscow24/status/1218019865111347200?s=19

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Es pagaidām šitadu bombu esmu noskatījis youtu.be/rrNTOMNAz1w

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Heh, atcerējos, ka man viens radinieks jau tagad vergo ķīniešiem. Šams ir tiko skolu pabeidzis, jaunais inženieris un strādā metālapstrādes uzņēmumā Piņķos/Babīte, kas ražo detaļas priekš Volvo.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Sēklai jau ir 12, ja kas. Bet, jā es ik pa laikam paskatos tos auto jaunumus no Ķīnas un nosiekalojos. Par manu džedaja cenu var dabūt tādus eksemplārus! p. s. tad tagad viņi(bērni) korejiešiem strādās par pāris dolāriem?

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Ak. www.asiatimes.com/2019/11/article/chinas-automakers-are-bullish-on-europe/

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

To es zinu, ka neviena. Tāpēc es gaidu kad ķersies pie tās sertifikācijas. Viņiem tur gardi kumosi tiek ražoti

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Lada un ķīnieši pārņem Baltkrievijas auto tirgu. Kurā Eiropas valstī vēl ķīnieši ir vadošajās pozīcijas? p. s. gaidām arī Latvijā auto.tut.by/news/exclusive/668785.html#ua:smart_mn_main_news~1

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Jā, priekš kam tev kļūdu kodi, ja pašam ir EML datciks

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Uz to tev jābūt gatavam, ka vāciešiem viss ir liela epopeja Tā jau patīk, ka veic profilaktiku. Uzpase kartera gāzes

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

????

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Darkhlight, kas tu ar savu jauno Seatu jau pa servisiem dzivojies? ????

Tēma: Dūmi/tvaiks. benzīns/gāze

Nesen sev samaniju PVC vārstu jeb membrānu kartera gāzu ventilācijai. Tas arī taisa visādus pigorus, ja nestrādā korekti. Man tas viegli mainījās bet piemēram tādām ecotec motoram tā membrāna iestrādāta tai vāka un nav tik viegli nomainīt. Tad sanāk visu vāku mainīt, ja netrāpa uz zinātāju. Ar šitādiem dūmiem jābūt vēl kādam pazīmēm pēc kurām tad var arī diagnoscēt precīzāk. Apskati vārstu vāku vai nav norasojis, izskrūve sveces parādi kādam specukam, paskaties vai eļļa neveidojas balta emulsija. Dūmu nav vienīgais, tur vēl jābūt kkam

Tēma: Dūmi/tvaiks. benzīns/gāze

Vēl var pārbaudīt EGR vārstu

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Īrijā pēc 10 gadiem būs bans uz benzīna, dīzeļa pārdošanu un reģistrāciju motor.ru/news/no-ice-for-ireland-31-12-2019.htm

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Nu kāds sniegs, aizmirsti! Kā var būt sniegs pie +7? Kolkā itkā +9

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Msh draugi izklaidējas www.liepajniekiem.lv/zinas/kriminalzinas-negadijumi/pie-vergales-diki-iebraukusi-ekskluziva-automasina/

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Nebūs nekāda sniega. Vakar tieši lasīju, ka virs Somijas dienvidiem janvāra pirmās dienas būs ekstrēmi siltas gaisa masas.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Neies cauri tehniskajai. Ja nemaldos tad autiņiem no 13.gada tagad slēdz klat kompi TA un skatās vai nav kkas izmainīts.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

msh rakstīja: Gūglis saka ka inga paškauska - kas tur tāds ir?

Tieši tā - Paškausku ģimene un nemainīgi, cik zināms. Tie to alu ir izauklējuši, kas tur var būt aizdomīgs?

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Tak ko jūs par tiem Bentlijiem, Vecrīgām.................katrā paliela uzņēmumā ir darba šoferis. Tas var būt Ford Mondeo vai jebkāds cits pietiekami ietilpīgs autiņs. Starptautiskos uzņemumos vispar ta ir nepieciesamība. Atbrauc kolēgi no Eiropas un visur jau ar taksi neizbraukasi, tapec ir darba šoferis. Tas nenozīmē, ka viņš vadā vienu cilvēku - bosu. Tieši otrādi.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Es savukārt par to uzņēmumu, kas ražo Tērvetes alu. Viņi par 25% mazāk notirgo alu visā Latvijā.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti